Lednové novinky Plné Peněženky

6. 1. 2023
Lednové novinky Plné Peněženky

Drazí Peněženkáři,

pravidelnou dávku novinek tentokrát nemůžeme zahájit jinak než přáním, aby se vám v novém roce vše dařilo a aby vám letopočet 2023 přinesl hodně štěstí, zdraví, lásky a osobních i profesních úspěchů. Bude pro nás velkým potěšením, když nám i letos zachováte přízeň. 

A nyní už si pojďme shrnout to nejpodstatnější z prosince, stejně tak jako novinky, na něž se můžete těšit v novém roce. 

Do úspěšného konce dospěly naše dvě velké soutěžní akceFotbalová tipovačka a Vánoční kalendář.

Vítězem tipovačky se nakonec stal Jan Kuzník, na kterého čeká zasloužená odměna v podobě bonusu 10 tisíc Kč od e-shopu CCC. Zadařilo se i vítězi květnové hokejové tipovačky, Radkovi Pokornému, jemuž ve výsledném pořadí patří druhé místo. Vítězem týmové tipovačky se stali Šimíci.

Úspěšní soutěžící, jimž se podařilo splnit podmínky Vánočního kalendáře (tj. podařilo se jim odkýt aspoň 24 okének a nakoupit aspoň v jednom z e-shopů zapojených do akce),  se mohou těšit na bonus minimálně 100 Kč. Bonus přidělíme do konce února, kdy zhruba očekáváme potvrzení nákupů ze strany obchodů. 

Nově zapojené značky pro cestovatele, kutily i vyznače barefoot filosofie 

Početnou rodinu e-shopů poskytujících cashback přes Plnou Peněženku rozšířily v minulém měsíci například Vivobarefoot, Dumzahrada nebo Etihad Airways.

Vivobarefoot se zaměřuje na výrobu a prodej bot, které se co nejvíce přibližují bosé chůzi. Současně ale poskytují ochranu proti zranění ostrými předměty a nohy chrání i před klimatickými vlivy počasí.

V e-shopu Dumzahrada naleznete inspiraci a vybavení pro dům i zahradu. Sortiment tvoří například krbová kamna, grily či fóliovníky. 

Etihad Airways jsou vlajkovými aeroliniemi Spojených arabských emirátů se širokou nabídkou leteckých spojení zejména mezi Evropou a asijskými destinacemi. 

Výprodeje, dovolená na horách a nejoblíbenější recenze

Začátek roku je na Plné Peněžence tradičně spojen s množstvím výprodejových akcí od našich partnerských e-shopů. Hromadu slevových vloček, které na vás sněží z oblíbených obchodů, naleznete na stránce s  výprodejovými nabídkami. Ulovte slevy až 80 %!

Blíží se jarní prázdniny, kdy většina rodin s dětmi vyráží na hory. Pokud ještě na termín prázdnin nemáte nic zamluveného, mohli byste uvítat náš přehledný rozcestník s tipy na zimní dovolenou. Speciální stránku s doporučeními na pobyty i dovolenkovou výbavu pro vás nachystáme ve druhé polovině ledna.

Každou sobotu pro vás přinášíme recenze produktů, které můžete pořídit s cashbackem. Za rok se na našem webu nastřádá více než padesátka recenzí. Na konci roku jsme si trochu zabilancovali a podívali se, které recenze měly největší čtenost. Jedničkou se stala recenze konopných sladkostí a roll-onů z CBD Way. Kompletní desítku nejčtenějších recenzí, nalezne v našem článku Top recenze roku 2022.

Několik e-shopu nabídne během ledna extra navýšený cashback. Mimořádnou nabídku můžete využít u značek jako je Sinsay, eobuv, Modivo, Lacoste nebo Svetla24

Další zajímavosti z Plné Peněženky:

  • V milionové soutěži, kde každý účastník, který chce zůstat ve hře, musí v každém měsíci zaznamenat aspoň jeden nákup, zůstává po skončení roku 2022 740 účastníků.
  • Průměrná výše výplaty na účet uživatelů Plné Peněženky byla v prosinci 487 Kč. Nejvyšší vyplacená odměna v měsíci se pak vyšplhala na částku 19 586 Kč.

To je protentokrát vše. Děkujeme vám za zájem o služby Plné Peněženky v loňském roce a budeme velmi rádi, když na naše stránky zavítáte i v roce 2023 co nejčastěji!