Registrace ZDARMA

Nakupujte na internetu chytřeji

Přidejte se k tisícům uživatelů a získejte zdarma díky Plné Peněžence až 25 % peněz zpět z každého svého nákupu na internetu.

  • Největší cashback v ČR
  • ZDARMA a bez poplatků
  • 759 zapojených známých obchodů
  • 700 000+ spokojených uživatelů
  • 149 000 000 Kč připsáno na odměnách

Dnes navíc
bonus 60 Kč

Již jsem registrovaný. Chci se .
(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat
  • 700 000+ spokojených uživatelů
  • 149 000 000 Kč připsáno na odměnách

Jak to funguje?

Je to jednodušší, než si myslíte!

Vyhledejte si obchod

V naší nabídce aktuálně najdete 759 zapojených obchodů. Vyhledejte si ten, v němž se chystáte nakoupit.

Nakupte jako obvykle

Proklikněte se do obchodu z Plné Peněženky a nakupte jako obvykle.

Získejte peníze zpět

Z částky, kterou jste za nákup zaplatili v obchodě, Vám dáme až 25 % peněz zpět na Váš bankovní účet.

Získat peníze zpět

759 zapojených známých obchodů

Začít nakupovat chytřeji

S Plnou Peněženkou již nakupují...

... a podělili se o svou zkušenost

Způsoby, jak ušetřit ještě více

Svým uživatelům nabídneme vždy něco navíc...

60 Kč bonusy za první 3 nákupy

Při prních nákupech přes Plnou Peněženku Vám připíšeme až 60 Kč za první 3 nákupy na různých obchodech jako poděkování ve formě bonusu.

300 Kč za každé doporučení

Získejte 300 Kč za každého kamaráda, který se zaregistruje na PlnaPenezenka.cz díky Vašemu doporučení. Kamarádovi také uděláme radost, stejně jako Vám dnes, i jemu připíšeme 60 Kč jako odměnu za první 3 nákupy.

Další slevy až 70 %

V nabídce pravidelně obměňujeme i slevové kupony, díky kterým získáte v zapojených obchodech i další slevy ve výši až 70 %, a to nad rámec běžného cashbacku (peněz zpět) vyplaceného Plnou Peněženkou.

Věrnostní zvýhodnění

Vážíme si Vaší přízně a důvěry. Pro své věrné uživatele máme připravené speciální VIP statusy s dalším zvýhodněním k odměnám platným pro všechny ostatní uživatele.

Lištička do prohlížeče

Lištička do prohlížeče vás upozorní na možnost získat peníze zpět v obchodech, kde se právě chystáte nakupovat. Pokud přijdete do obchodu napřímo (nikoliv přes PlnaPenezenka.cz) a měli byste přijít o peníze zpět z nákupu, lištička zobrazí upozornění. Žádné peníze zpět vám už nikdy neutečou. Za první instalaci lištičky navíc získáte okamžitou odměnu 10 Kč.

Nejčastěji vás zajímá

Je pro mě používání Plné Peněženky bezpečné?

Používání Plné Peněženky je zcela bezpečné, jelikož nám nezadáváte žádné citlivé údaje. Nechceme po vás číslo kreditní karty, korespondenční adresu, ani nic podobného. Kromě úvodního prokliku do e-shopu realizujete celý nákup v daném internetovém obchodě, ve kterém jste zvyklí nakupovat. Platební metodu a způsob doručení tedy vybíráte a realizujete přímo ve vámi známém e-shopu. E-shop nám tyto údaje nikdy nepředává.

Jak mám nakoupit, abych získal/a peníze zpět (cashback)?

Zaregistrujte se u nás a vyberte si jeden z našich více než 600 e-shopů, navštivte ho kliknutím z naší webové stránky. Dále již provedete nákup v e-shopu, jako to děláte jindy (o Plné Peněžence nemusíte vůbec vědět). Do 48 hodin vám u nás zaregistrujeme odměnu (cashback). Následně počkáte na potvrzení odměny, které obvykle nastává po převzetí zboží a ověření celé objednávky e-shopem a námi. Peníze vám poté vyplatíme na bankovní účet, který nám vyplníte. Zadání bankovního účtu je zcela bezpečné, jelikož ho nemůžeme nijak zneužít, pouze vám na něj zaslat peníze, což také děláme :)

Jak to, že je Plná Peněženka zdarma a dá mi peníze zpět?

Plná Peněženka spolupracuje s více než 600 e-shopy, které nám dávají peníze za přivedení nových zákazníků a objednávek, protože jim tímto šetříme peníze na marketing. Větší část této provize vám dáme zpět v podobě cashback odměny.

Proč se musím před každým nákupem prokliknout přes Plnou Peněženku?

Abychom vám mohli připsat odměnu z nákupu (cashback), je potřeba se prokliknout do e-shopu od nás, tím se provede správné označení návštěvy a e-shop pozná, že jste přišli na jeho web z Plné Peněženky a že vám má za nákup dát odměnu (cashback).

Začít nakupovat chytřeji

Zákaznická podpora je tu pro Vás

Připravena pomoci :-)

Jste připraveni na novou éru nakupování?

Začít nakupovat chytřeji

Přihlášení na web PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google Chci se zaregistrovat