Ujistěte se, že odkaz pro odkrytí políček Pyramidy dorazí i do vaší schránky

Abyste mohli získávat odměny v naší aktuální soutěží Pyramida odměn, musíte nezbytně začít odkrytím políček v základně Pyramidy. K tomu je zapotřebí sledovat naše e-maily (tzv. newslettery). Právě v nich  bude umístěn odkaz, jehož prokliknutím odkryje Uživatel jedno z políček základny Pyramidy.

Pokud vám naše newslettery nechodí, zde pro vás máme jednoduchý návod, jak to napravit.

1. Ujistěte se, že máte odběr newsletterů povolený ve vašem profilu. Jděte na stránku Můj profil

Můj profil

V dolní části vyhledejte podnadpis Moje údaje. V pravé části zde uvidíte Nastavení notifikací.

Pokud u notifikací nevidíte u newsletteru zelenou zaškrtnutou fajfku, ale červený křížek, klikněte na Upravit a u newsletteru posuňte posuvník doprava. Změnu následně uložte.

 

2. Pokud u notifikací vidíte u newsletteru zelenou zaškrtnutou fajfku, máte odběr newsletteru povolený. Ale ani tehdy ještě nemusíte mít vyhráno. Z rozesílky totiž postupně vyřazujeme ty, kteří naše newslettery neotevírají, nebo v nich delší dobu neklikli na žádnou nabídku. Usuzujeme z toho, že v takovém případě pro vás naše nabídka není zajímavá a nechceme vás tak newslettery zbytečně obtěžovat.

Pokud si nevzpomínáte, zda jste v poslední době rozklikli některý z našich emailu, vyhledejte si nějaký starší newsletter od Plné Peněženky (z adresy [email protected])
a klikněte na některý z odkazů v emailu. Tím se váš emailový kontakt opět aktivuje a email s odkazem na odkrytí políčka v Pyramidě byste měli obdržet.