Připravte se na Pyramidu


Nakupte už v září a ujistěte se, že odebíráte newslettery 

V říjnu odstartuje na Plné Peněžence tradiční hra Pyramida. Zkušenější Peněženkáři již Pyramidu určitě znají, pokud využíváte náš cashback portál kratší dobu, máme pro vás stručné shrnutí, jak naše Pyramida probíhá.


Postupně budete odkrývat 15 políček v 5 patrech Pyramidy. Každé políčko se odkryje po splnění určitého úkolu. Někdy se stačí prokliknout ze správného odkazu, který je ukryt třeba v newslettech nebo na našem Facebooku. Jindy je zapotřebí vyvinout náročnější aktivitu, např. doporučit kamaráda, ohodnotit e-shopy nebo uskutečnit nákup. Při splnění všech úkolů dostanete bonus 150 Kč. Aspoň dílčí část odměny dostanete i v případě, že odkryjete všechna políčka z nižších pater.

Abyste získali aspoň minimální bonus, musíte prokliknout 5 odkazů z našich newsletterů. To samozřejmě není nic náročného. Nicméně k tomu musíte být přihlášeni k odběru newsletteru. Ujistěte se tedy včas, že máte odběr newsletteru nastaven. Pokud jste naše newslettery v posledních dnech zaznamenali ve schránce, nemusíte se o nic starat. V opačném případě vám poradíme, jak se k odběru přihlásit.

Odkrytím dvou políček v Pyramidě si můžete zajistit již v tomto měsíci. Stačí v průběhu září uskutečnit dva nákupy ve dvou různých eshopech přes Plnou Peněženku a dvě políčka z 15 “budou vaše” už ve chvíli, kdy Pyramida na začátku října teprve začne.
Přejeme vám úspěšnou hru!

PS: Pravidla Pyramidy z loňského roku naleznete zde. Pro rok 2023 doznají ještě drobné změny, ale základní principy zůstanou stejné.