VicNic.com

Jíst a žít zdravě. To je motto e-shopu VicNic.com. Společnost je proslulá pečlivým výběrem německých značek a výrobců zemí EU, kteří se specializují na zdravé evropské potraviny a přírodní kosmetiku.

Získejte 2,5 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 615 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě VicNic.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web VicNic.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 2.5 % cashback z každého nákupu!

Společnost VicNic.com nabízí přírodní produkty pro krásu, fitness a zdraví, jejím cílem je podporovat zdravý způsob života po celém světě. Každý z výrobků na VicNic.com je výjimečný, důkladně prověřený a musí splňovat striktní kritéria výběru:

evropský původ
prémiová kvalita a její tradice
moderní technologie pro pečlivé zpracování
přírodní ingredience
absence umělých chemikálií
dlouhodobá oblíbenost uživatelů

Osobně testováno VicNic.com

Zakladatelé společnosti Vicky a Nicklas věří, že německou kvalitu života by měl zažít každý. Proto založili VicNic.com. Pečlivě vybrali kolekci jedinečných a špičkových německých výrobků. V nabídce najedete kosmetiku pro zdraví celého těla, vše pro fitness i minerály, vitamíny, léky a potravinové doplňky pro zdravý životní styl. Výběr produktů provádí VicNic.com na základě odborných konzultací, pečlivých studií a osobních testů.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google