FieldAndTrack

Britský obchod se širokou nabídkou oblečení a módních doplňků.

Získejte až 5,25 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 5.25 % místo běžných 3.5 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 612 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě FieldAndTrack?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web FieldAndTrack
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Nabídka obchodu FieldAndTrack

Zlevněné zboží
0.75 %
Přejít do obchodu
Nezlevněné zboží značek At Republic, Crafted, Dunlop, Essentials, Fabric, Firetrap, Full Circle, Gelert, Golddigga, Kangol, Karrimor, Miso, Rock and Rags, Slazenger, SoulCal, Soviet, Taktix, Uncut and
5.25 %
Přejít do obchodu
Nezlevněné zboží ostatních značek
2.25 %
Přejít do obchodu
Peníze zpět z nákupu
5.25 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Jedná se o internetovou stránku nabízející pánské, dámské a dětské značkové oblečení, obuv a doplňky. V nabídce nechybí světové značky jako je Nike, Converse, Puma, Diesel, Jack and Jones, Lacoste, 883 Police a mnohé další. Stránka nabízí nejnovější kolekce, ale i zlevněné zboží a to i nad 70%. Nabízené zboží je přehledně uspořádané do jednotlivých kategorií. Díky tomu má každý přehled o aktuální nabídce, slevách a dalších zajímavostech. Dámské a pánské zboží je rozděleno do podkategorií: Nové, Značkové, Oblečení, Boty, Doplňky, Trendy. Dětské pak na: Nové, Boty, Oblečení, Doplňky a Studentský styl. Objednané zboží se dá zakoupit kartami MasterCard, Maestro, Visa, American Express nebo prostřednictvím PayPal. Studenti, kteří se zde zaregistrují, dostanou 10% slevu.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google