UniCredit Bank logo

UniCredit Bank - spokojení klienti po celé Evropě

UniCredit Bank patří mezi přední bankovní instituce v zemi. Na českém trhu má jedny z nejspokojenějších klientů a rychle se rozvíjí. Navíc za ní stojí nadnárodní instituce působící v západní, střední a východní Evropě - celkem v 17 zemích. I díky tomu je UniCredit Bank jedna z nejodolnějších bank v Evropě. O své peníze se tak nemusíte bát a můžete naplno využívat obchodní sítě jednoho z největších hráčů na trhu.

Více o UniCredit Bank

Odměna za založení nového U konta

200 Kč

O UniCredit Bank

UniCredit Bank patří mezi přední bankovní instituce v zemi. Na českém trhu má jedny z nejspokojenějších klientů a rychle se rozvíjí. Navíc za ní stojí nadnárodní instituce působící v západní, střední a východní Evropě - celkem v 17 zemích. I díky tomu je UniCredit Bank jedna z nejodolnějších bank v Evropě. O své peníze se tak nemusíte bát a můžete naplno využívat obchodní sítě jednoho z největších hráčů na trhu.

Banka v mobilu

I UniCredit Bank vidí, jak se mění technologie a návyky zákazníků. Stále proto vylepšuje svou mobilní aplikaci, pomocí které budete mít nástroj na řízení svých financí stále po ruce. V aplikaci Smart Banking získáte detailní přehled o všech svých transakcích, schválíte odchozí platbu, zkontrolujete trvalé příkazy, aktivujete platební kartu nebo dobijete kredit mobilního telefonu.

Jaké kategorie UniCredit Bank nabízí?

 • Hypotéky - pořád nemáte dost peněz k postavení domu snů? Možná vám k získání vlastního bydlení pomůže hypotéka od UniCredit Bank. Banka vám půjčí až 90 % odhadní hodnoty nemovitosti a splátky si můžete rozložit až na 30 let. Hypotéku je také možné refinancovat, upravit a vyjednat si tak výhodnější podmínky.

 • Půjčky - i když si chcete půjčit na něco jiného než dům - vlastně úplně na cokoliv, UniCredit Bank je tu pro vás taky. Peníze začnete čerpat hned po podpisu smlouvy a splácení bude takové, jaké vám bude nejvíc vyhovovat. Zvolte si jakýkoliv den, odložte splátky (když bude potřeba), vyjednejte si lepší podmínky. Vše rychle, bez zbytečného papírování a s výhodnou úrokovou sazbou.

 • Účty - zařiďte si účet ZDARMA a ušetřete. Bezplatné výběry u všech dalších bank, pohotová správa peněz a dostupné služby. To je běžný účet u UniCredit Bank. Navíc díky svým nákupům ušetříte v rámci slevového programu. S prémiovým účtem dále získáte třeba nepřetržitou zdravotní asistenci a až dvě zlaté karty.

 • Pojištění - s pojištěním od UniCredit Bank se nebudete muset obávat nečekaných situací. Pojištění například uhradí náklady na léčbu v nemocnici a dorovná snížený příjem. A pokud se dobře staráte o své zdraví, zaplatíte méně. Na nejhorší můžete připravit i svůj majetek, ať půjde o přírodní živly, náhodné jevy, krádež nebo zkrat. Škodu za vás vyřídí rychle. No a když svůj majetek opustíte vy, cestovní pojištění vás ohlídá na dovolené. Zařídit si ho můžete hned. 

 • Spoření a Investice - přemýšlíte, jak zhodnotit své peníze, ať už v korunách, nebo cizích měnách? Potom jsou pro vás termínované vklady. U UniCredit Bank zajišťují výhodnější úročení než na většině účtů a vy si můžete nastavit všechny parametry vkladů. Pokud chcete na budoucnost spořit pravidelně, bude se vám líbit pravidelné investování, při kterém budete mít vložené prostředky neustále k dispozici.

Jak ušetřit u UniCredit Bank?

Nejenže nabízí UniCredit bank snadnou správu peněz a bezpočet výhodných finančních služeb jako vedení účtu nebo půjčka, ušetřit můžete také díky službě cashback v Plné Peněžence. Přejděte z naší webové stránky přímo na web UniCredit Bank a nechte si na váš bankovní účet zaslat 200 Kč za založení běžného účtu.

Jak založit účet v UniCredit Bank?

Buď vám banka zavolá, nebo to můžete zkusit sami online! Je to jednoduché. Na webu přejděte do aplikace a vyplňte základní údaje a poté aktivační kódy. Připravte si občanský průkaz a druhý doklad totožnosti a nakonec se „ozvěte“ UniCredit Bank, ať s vámi může počítat.

Recenze UniCredit Bank

 • Nikola dává za snadnou komunikaci 5 hvězdiček:

„Pan Kovář to vyřešil za pár minut. Moc příjemný pán, díky kterému jsem se nemusela nakonec obtěžovat s chozením na pobočku. Vše telefonicky zvládnul za pár minut.“

 • Ondřej dává za přátelský přístup 5 hvězdiček:

„Velice milý přístup pracovníků a manažerky pobočky. Během čekání na přepážku se přišla manažerka zeptat, jestli mi může nějak pomoci a během deseti minut se mnou vyřídila moji záležitost.“

 • Anna dává za vybavení pobočky a ochotu 5 hvězdiček:

„Hezky zařízená pobočka včetně vkladového bankomatu, a to na praktickém místě. Když jsem si přišla založit bankovní účet (zcela poprvé v životě), ujal se mě jeden velice sympatický poradce a všechno mi rád vysvětlil a zařídil.“

Nevybrali jste si u UniCredit Bank?

Podívejte se na nabídku dalších společností v kategorii Banky na Plné Peněžence jako například jedničku na trhu hypoték Hypoteční banka, banku s 500 tisíci klienty mBank nebo specialistu na pojištění Pojištění.cz.


 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Služby a ostatní

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 900

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +181 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 830 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 928 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus