Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Tarifomat.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Tarifomat.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

11 nákupů
9 uživatelů vyzkoušelo
170 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 150 Kč cashback z každé uzavřené smlouvy!

Tarifomat je největším zprostředkovatelem tarifů v ČR! Porovnejte si všechny služby všech mobilních operátorů působících v ČR - Vodafone, O2, T-Mobile, 3ton, 99 Mobile, Abiotel, AIM Mobil, Air Telecom, Aqua Mobil, Axolot Mobile, Blesk Mobil, Bonerix, Brnkačka TEL, BTS, CALLPRO, Centropol, CityMobile, Connectica, CoopMobil, Corasta, ČEZ mobil, DatelMobil, Dragon, Emtéčko, EriMobile, Eurooperátor, Fast Mobile, Fayn, Fortech, FP Net, GoMobil, Ha-loo, ChacharMobil, Investcon Mobil, Kaktus, Klokanmobil, Komutel, KT Mobil, L-Tel, LAMAmobile, Metronet, Mikrotech, Mobil.cz, MobilPhone.cz, Nej.cz, Netbox Mobil, NWT mobil, Óčkomobil, Relax mobil, RWE Mobil, Sazka Mobil, SeniorTel, Studentfone, Tesco Mobile, Žlutá simka a mnoho dalších operátorů.

Na portálu Tarifomat.cz Vám přehledná kalkulačka zdarma srovná nabídky všech poskytovatelů mobilních tarifů, energií, internetu a povinného ručení.

Ohledně levných energií porovnejte nabídky od poskytovatelů ARMEX Energy, Blue-Gas, Bohemia Energy, Centropol, Comfort Energy, Corasta, ČEZ, Eon, Elimon, Energie2, Energy Bees, ENRA Services, EP Energy Trading, Europe Easy Energy, eYello CZ, Fonergy, Gas International, Global Energy, LAMA Energy, HALIMEDES (Plynule.cz), MND, NANO Green, Optimum Energy, PRE - Pražská Energetika, Pražská plynárenská, Quantum, Right Power Energy, RWE Energie, SPP CZ, SVT Energie a Vemex Energie.

Pro levnější internet nabízí Tarifomat srovnání od 4 největších českých poskytovatelů internetu a to od T-Mobile, O2, Vodafone a UPC. Šetřete díky Tarifomat.cz!

Vyberete si tu nejvýhodnější nabídku a Tarifomat Vám ji zprostředkuje a zařídí veškerou administrativu. Servis až domů plus bezplatné právní poradenství po dobu trvání služby!

Proč využít právě Tarifomat.cz? Protože Vám vybere nabídku Vám přímo na míru, takže ušetříte i nemalé peníze. Nabídka Tarifomatu je výhodnější než u jiných poskytovatelů, protože Tarifomat je největším online distribučním kanálem mobilních operátorů a významným partnerem dodavatelů energií, a proto disponuje speciálními nabídkami. Díky konzultaci se specialisty z Tarifomatu ušetřilo již přes 168 000 zákazníků! Tarifomat své nabídky garantuje, takže pokud naleznete lepší nabídku, tak Vám ji dorovnají!

Dále si na stránkách můžete porovnat ceny a funkce mobilních telefonů i tabletů od značek LG, Nokia, Samsung, Sony, Huawei, HTC, Lenovo a Alcatel. Všechno zboží je detailně popsáno, takže už nemusíte hodiny prohledávat internet, abyste si mohli porovnat různé modely přístrojů, vše máte na jednom místě!

Tarifomat.cz má také svůj blog, kde se můžete dočíst zajímavé věci ze světa telefonů, aplikací, internetu a mnoho dalšího.

V sekci “Slevy” si vyberte z výhodných nabídek zlevněného nejrůznějšího zboží z kategorií Jídlo, Krása, Pobyty,Zábava, Zboží, Kultura, Služby, Móda a styl, Vánoce, Valentýn, Velikonoce, Dárky a Erotika.

Tarifomat Vás ušetří peníze v mnoha směrech a už se těší na Vaši návštěvu!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google