E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Riteli.cz - lights on! Pořádná nálož světla

Ta nejlepší volba pro okamžiky prostoupené světlem

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Riteli.cz

Internetový obchod Riteli.cz nabízí širokou paletu lamp, žárovek i dalších elektronických zařízení, jako jsou třeba powerbanky, topení, lapače hmyzu nebo detektory. Vyberete si zde také z inteligentních svítidel. Výrobky jsou specializované pro obývací pokoje, dětské pokoje, zahradu a mnoho dalších konkrétních míst. 

Riteli.cz vám pomůže zařídit všemožné tipy osvětlení

Obchod Riteli.cz je specialista na rozličná svítidla i mnohá další elektronická zařízení, jako jsou třeba kabely, zásuvky, domovní zvonky nebo topení. Na přehledných stránkách se snadno zorientujete a můžete si vybrat, jaký sektor produktů vás zajímá. Riteli.cz nabízí odděleně venkovní i vnitřní osvětlení. Obchod navazuje na rodinnou tradici, která sahá až do roku 1946. V dnešní době Riteli.cz nabízí produkty od domácích i zahraničních dodavatelů, jako jsou značky EGLO, Rabalux, Globo, EMOS, Luxera a další výrobci. Osobní odběr zboží je možný na prodejně v Znojmě.

Kategorie zboží u Riteli.cz

  • Vnitřní osvětlení - lustry a závěsná svítidla, lampy a lampičky, zářivková svítidla a tělesa, vnitřní průmyslová svítidla, příslušenství k osvětlení, stropní svítidla, bodová světla, orientační svítidla, nouzová svítidla, bytové doplňky, nástěnná svítidla, podhledová svítidla, podlahová světla, světelné dekorace, vnitřní vánoční osvětlení. 
  • Venkovní osvětlení - svítilny a čelovky, reflektory, venkovní osvětlení domu, outdoorové lampy, venkovní svítidla zapuštěná, venkovní světelné dekorace, venkovní LED osvětlení, hřbitovní lampy a lucerny, venkovní osvětlení zahrady, venkovní průmyslové osvětlení, venkovní závěsná světla, venkovní vánoční osvětlení, solární světla, veřejné osvětlení, osvětlení příjezdové cesty, venkovní bodové osvětlení, venkovní orientační světla. 
  • LED osvětlení - LED pásky, LED zářivková tělesa, zápustná LED svítidla, LED halogeny (reflektory), LED baterky, LED diodové žárovky, stropní LED světla, stolní LED lampičky, nástěnná LED světla, LED světla do zásuvky, LED čelové svítilny, LED zářivkové trubice, závěsná LED svítidla a lustry, stojanové LED lampy, bodová LED svítidla, venkovní LED světla, vánoční LED osvětlení.
  • Inteligentní - inteligentní svítidla, inteligentní lampy a lampičky, inteligentní žárovky, Philips Hue, Eglo Connect.
  • Žárovky - LED žárovky, chytré, bodové, žárovky podle patice, LED moduly, úsporné žárovky, retro a vintage žárovky, stmívací žárovky, zářivkové trubice, speciální žárovky, klasické žárovky, vánoční žárovky, LED zářivky.
  • Elektro - chlazení, baterie a akumulátory, termostaty, elektromateriál, topení, powerbanky, detektory, úprava vzduchu, domovní zvonky a videotelefony, lapače hmyzu. 
  • Místnost - kuchyně a jídelna, ložnice, schodiště, dílna, garáž a sklep, veřejné prostranství, koupelna, dětský pokoj, kancelář a pracovna, zahrada, stavba a průmysl, obývací pokoj, chodba a předsíň, terasa a balkon, pergola a altán.

Plná Peněženka vám pomůže ušetřit peníze

Uvažujete o koupi světel z e-shopu Riteli.cz, ale odrazuje vás třeba cena? Náš cashback portál Plná Peněženka vám možná při rozhodování může pomoci. Když se na stránky Riteli.cz prokliknete z Plné Peněženky, zašleme vám zpět na váš účet z ceny nákupu. 

Plná Peněženka jako otevřená brána k nákupům

Pokud jste si nakonec ze sortimentu od Riteli.cz nevybrali, tak samozřejmě můžete plynule přejít na stránkách Plné Peněženky k dalším podobným obchodům. Zkuste si projít naši sekci Kompletní elektro, kde objevíte obchody, jako jsou Datart.cz nebo OKAY.cz. Další možností pak pro vás může být obchod Euronics.cz.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat