E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Remix - Second Hand oblečení

Obchod je dočasně pozastaven.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Bonprix.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 481 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Remix

Získejte zpět z každého nákupu!

Remix Second Hand je jedním z největších online prodejců oblečení z druhé ruky v Evropě. Nabízí kvalitní a výhodné značkové oblečení a doplňky pro ženy, muže a děti. Kromě second hand naleznete v selekci i nové produkty s etiketou, nebo bez.

Každý den je přidáno přes 10 000 výrobků do sortimentu z 100 000, rozdělených do 6 hlavních kategorií - ženy, muži, děti, tašky, boty a doplňky. Nakupování v Remixu je jako hra - ceny klesají o 5 % denně v 15:00 a sleva na většinu produktů se hromadí do 75 %. Nenechte si ujít exkluzivní promo akce s dalšími slevami, stejně jako speciální kolekce pro následující sezónu!

Na stránkách Remixshop.com najdete oblečení s rozměry od XXS do 5XL a velké množství barev a vzorů a vy definujete konečné ceny - přidejte výrobky do "Oblíbené", sledujte jejich klesající cenu denně a aktivní akce, abyste mohli v přesném okamžiku koupit dříve, než všichni ostatní.

V portfoliu najdete více než 5 000 světoznámých značek ve třech cenových segmentech – Luxusní značky (designerské značky, vyšší cena), Mid Range značky (moderní značky, vyšší cena než Budget) a Budget značky (známé značky s výhodným poměrem ceny a kvality).

Pomocí “Katalogu značek” můžete vyhledávat své oblíbené položky a přidat je mezi "Oblíbené značky", kde je budete mít po ruce.

Remix věří ekologické módě. Dává druhý život zachovaným a téměř novým oděvům a doplňkům. Heslem Remixu je "recyklovat, redukovat, remixovat". Můžeme vypadat stylově i bez toho, abychom ničili životní prostředí. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je vyhnout se nadprodukci zboží v módním průmyslu a vybírat second hand.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat