Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 655 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Queens?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Queens
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Queens přináší ty nejžhavější trendy a inspiraci. Oblékají lidi od hlavy až k patě do nejstylovějšího streetwearu a tenisek.

Příběh začal na sklonku minulého tisíciletí. Byli mladí, poslouchali hip hop, bavilo je experimentovat s módou a chtěli se oblékat originálně. Hlavní myšlenkou bylo dostat do Česka stylové věci, co se nedaly sehnat jinde. V roce 2001 se zakladatelka Lenka, po zkušenosti v ostravském graffitti shopu, rozhodla obchod koupit a pojmenovat Freihand. Zanedlouho na to se však vrhla i do streetwearu a v roce 2003 spatřil světlo světa první obchod Queens v Brně. V roce 2004 spustili eshop, pak přišla prodejna v Praze a Ostravě. Díky Queensu se na tuzemský trh dostal fenomén sneakers jako běžného městského obutí. Podíleli se i na formování česko-slovenské komunity sběratelů tenisek. Mezi fanoušky Queensu patří influenceři, jako Teri Hodanová, hudebníci Smack a NobodyListen, nebo profesionální skateboardista Maxim Habanec.

Chtějí dál růst, ale udržitelně a s rozumem. Dál budou upevňovat pozici na trhu a podporovat tuzemskou scénu spojenou se streetwearem a teniskami. Rok 2017 byl zejména ve znamení refreshe prodejen. Otevřeli novou prodejnu v centru Ostravy a brněnskou pobočku přestěhovali na lepší adresu. Na konci roku otevřeli v centru Prahy Queens Flagship Store o jehož design se postarali designeři Klimek a Damová.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Queens si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat