1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

PoužitéiPhony.cz - expert na iPhony a příslušenství

Internetový obchod PoužitéiPhony.cz prodává použité a zánovní iPhony, které zároveň vykupuje a provádí k nim servis. Pro detailnější informace čtěte níže.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 759 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o PoužitéiPhony.cz

Zánovní iPhony s příslušenstvím a výměna do 33 dní

Kromě použitých nebo zánovních telefonů iPhone pořídíte i sluchátka, pouzdra, tvrzená skla a další. U koupeného zánovního či použitého iPhone od PoužitéiPhony.cz e-shop garantuje původ, například že telefon nebyl ukraden.

Výměna je možná do 33 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu, nicméně zboží musí být nerozbalené a nepoužité. Vrácení je možné do 14 dnů od převzetí objednávky.

E-shop na svém blogu publikuje články, které se všem, co uvažují o koupi zánovního iPhonu můžou hodit. Například v článku „Jak nenaletět při koupi použitého iPhonu” uvádí časté zkušenosti s nákupem iPhonu v bazarech a také důvody proč se vám to u PoužitéiPhony.cz nestane.

S jakými kategoriemi se na PoužitéiPhony.cz setkám?

Hlavní body z menu jsou tyto:

  • Kategorie modelů 5s a vyšší - jsou tu iPhony, které lze ihned koupit               
  • Výkup - základní podmínky pro výkup jsou de facto určeny pro běžně fungující mobily, to znamená, že telefon lze zapnout, nabíjí, chytne mobilní a wifi signál, zavoláte si, má funkční LCD, foťák, klávesnici, tlačítka a nejeví stopy poškození.
  • Servis - znamená hlavně výměnu displeje nebo výměnu baterie. Najdete tu také servis iPhonů přehledně podle typu modelu a co byste potřebovali opravit, například nefunkční wifi, v případě polití telefonu, výměna konektoru a spousta dalších.
  • Příslušenství - zahrnuje všechny možné doplňky k iPhonům, jako jsou držáky, sluchátka, kryty, skla, nabíječky, chytré hodinky. Pěkně udělané jsou kategorie podle modelů iPhonů, abyste nemuseli složitě hledat, co ke kterému modelu pasuje.
  • 1+1 ZDARMA - jak název napovídá, k prvnímu kusu dostanete druhý zdarma. Takto můžete získat navíc ochranné sklo, datový kabel, sluchátka a jiné.
  • Návody - zde najdete všemožné návody pro telefony iPhone, například návod na srovnání všech iPhonů, jak nastavit iPhone, zálohování dat z telefonu, ztráta iPhonu a podobně.

Jak nejlépe ušetřím při nákupu?

Určitě s cashbackem od Plné Peněženky. Proklikem zde na e-shop PoužitéiPhony.cz získáte 1,5 % z nákupu zpět.

Nezapomeňte také zkontrolovat kategorii 1+1 ZDARMA.

Co když si na PoužitéiPhony.cz nevyberu?

Nevadí. V kategorii Mobilní telefony najdete další prodejce. V obchodě s elektronikou a příslušenstvím Smarty.cz nebo například u jednoho z největších prodejců se spotřebiči a elektronikou Euronics.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    1,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat