Norton.com logo

Norton.com – stop online hrozbám

Internet může být velmi nebezpečný. Vyhněte se online nástrahám s ochranu Norton a už se na síti nikdy nedostanete do úzkých.

Více o Norton.com

Využijte výhodné akce

EXTRA CASHBACK

Norton.com - Extra cashback
Norton.com logo

až 35 % zpět

Extra cashback

Získejte až 35 % zpět na vaše nákupy.

Akce končí za:

Akce končí:

Peníze zpět z nákupu

0 - 35 %

Produkty Norton360 a Norton Antivirus Plus

12,5 %

Computer Tune Up, Ultimate Help desk

10 %

BLACKLIST Legacy Products, Bundle SKU's Blacklist, Free with Bundle: Blacklist, Norton Download Insurance, Trialware, Norton Premiere Edition o Norton AntiVirus for PC and Mac o Norton Internet Security for PC and Mac o Norton 360 Multi-Device for PC, Mac and Mobile o Norton 360 and Norton 360 Premier Edition for PC o Norton Download Insurance, Trialware, Norton Premiere Edition

0 %

O Norton.com

Už jste se někdy museli potýkat s počítačovým virem či jinými online hrozbami? Nedovolte, aby vám hackeři cvičili s počítačem a pořiďte si ochranu proti virům, i malware i spyware hrozbám Norton!

Norton, to je ochrana proti virům, malware, spyware a ransomware hrozbami. Dále máte možnost zálohování do cloudu, použít správce hesel. Pro ochranu osobních údajů můžete dále využít Secure VPN či ochranu proti zneužití videokamery a jiných užitečných vychytávek.

Chcete-li mít přehled o tom, jak se v online světě chovají vaše děti, pomocí nástrojů od Nortonu budete mít přehled, co na internetu dělají. Uvidíte, jaké weby navštěvují, co stahují, můžete pak lépe svého potomka poučit o možných hrozbách.

Jak mohu nákupem na Norton.com ušetřit?

Jednoduše s cashbackem Plné Peněženky získáte krásných až 35 % z nákupu zpět. Použijte odkaz na e-shop Norton z Plné Peněženky, například odtud, a dál vybírejte a objednávejte tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení objednávky vám do několika dnů na účtu Plné Peněženky přistanou peníze z nákupu.

Nakonec si nevyberu

Nevadí, nicméně hrozbu online prostředí nepodceňujte. V nabídce zapojených e-shopů na stránkách Plné Peněženky najdete i jiné poskytovatele antiviru a online ochrany, třeba vám jejich nabídka přijde zajímavější. Zkuste prozkoumat nabídku produktů firmy Avast Software nebo AVG.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit