Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 622 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě NewGo.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web NewGo.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

71 nákupů
56 uživatelů vyzkoušelo
81 Kč průměrný cashback
1 den doba registrace transakce
20 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 3.5 % cashback za každý nákup!

NewGo.cz je slevový portál zaměřený na zájezdy, pobyty a cestování. Hledáte slevy na pobyty, zájezdy, cestování či na nejrůznější zážitky? Pak jste na správném místě! Slevový portál NewGo.cz vám přináší každý den novou slevu až 30% a umožňuje vám tak vybírat z pestré a široké nabídky slev. NewGo.cz pro vás pečlivě vybírá hotely, penziony, zážitkové agentury a cestovní kanceláře, tak aby byl Váš zážitek nezapomenutelný. S mnohými dodavateli a partnery mají uzavřeny exkluzivní smlouvy a slevy proto nenajdete nikde jinde.

Slevy pobytů a zážitků NewGo.cz jsou zaměřený především na zlevněné pobyty, cestování a zážitky a to nejen v oblíbených turistických lokalitách a městech České republiky, ale také v zahraničí, především na Slovensku, Rakousku, Itálii, Maďarsku a Německu.Na NewGo.cz najdete slevy na víkendové pobyty a eurovíkendy v zahraničí, slevy na lázeňské a wellness pobyty, relaxační pobyty, romantické pobyty pro dva, pobyty pro ženy a muže, pobyty pro seniory, slevy na zájezdy do zahraničí ve dvou a také pro rodiny s dětmi, slevy cestování na poznávací zájezdy a zájezdy za turistikou do hor, slevy na letní zájezdy k moři, slevy na zimní zájezdy za lyžováním nebo exotikou a mnoho dalších zajímavých slev. Na své slevy si zde přijdou také milovníci sportovních adrenalinových zážitků a také příznivci různých last minute akcí. S NewGo spolupracují slevy poskytující největší hotelové řetězce a velké cestovní kanceláře.

Prostřednictvím portálu máte levné zájezdy, pobyty, cestování a zážitky na dosah ruky! Chcete ušetřit za cestování? Pak je tento internetový portál tím pravým pro Vás a Vaši rodinu či přátele.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky nákupu s Cashbackem pro NewGo.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google