NewGo.cz

NewGo.cz - Slevový portál zaměřující se na slevy pobytů a zážitků!

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 0 % cashback za každý nákup!

NewGo.cz je slevový portál zaměřený na zájezdy, pobyty a cestování. Hledáte slevy na pobyty, zájezdy, cestování či na nejrůznější zážitky? Pak jste na správném místě! Slevový portál NewGo.cz vám přináší každý den novou slevu až 30% a umožňuje vám tak vybírat z pestré a široké nabídky slev. NewGo.cz pro vás pečlivě vybírá hotely, penziony, zážitkové agentury a cestovní kanceláře, tak aby byl Váš zážitek nezapomenutelný. S mnohými dodavateli a partnery mají uzavřeny exkluzivní smlouvy a slevy proto nenajdete nikde jinde.

Slevy pobytů a zážitků NewGo.cz jsou zaměřený především na zlevněné pobyty, cestování a zážitky a to nejen v oblíbených turistických lokalitách a městech České republiky, ale také v zahraničí, především na Slovensku, Rakousku, Itálii, Maďarsku a Německu.Na NewGo.cz najdete slevy na víkendové pobyty a eurovíkendy v zahraničí, slevy na lázeňské a wellness pobyty, relaxační pobyty, romantické pobyty pro dva, pobyty pro ženy a muže, pobyty pro seniory, slevy na zájezdy do zahraničí ve dvou a také pro rodiny s dětmi, slevy cestování na poznávací zájezdy a zájezdy za turistikou do hor, slevy na letní zájezdy k moři, slevy na zimní zájezdy za lyžováním nebo exotikou a mnoho dalších zajímavých slev. Na své slevy si zde přijdou také milovníci sportovních adrenalinových zážitků a také příznivci různých last minute akcí. S NewGo spolupracují slevy poskytující největší hotelové řetězce a velké cestovní kanceláře.

Prostřednictvím portálu máte levné zájezdy, pobyty, cestování a zážitky na dosah ruky! Chcete ušetřit za cestování? Pak je tento internetový portál tím pravým pro Vás a Vaši rodinu či přátele.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat