Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Nábytek-Forliving.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Nábytek-Forliving.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 3,5 % cashback z každého nákupu!

E-shop Nábytek-Forliving.cz je již od samého začátku utvářen s největším možným ohledem na zákazníka. Spolupráce obchodu s předními českými a evropskými výrobci nábytku zaručuje nejvyšší kvalitu dodávaného sortimentu. Proto mezi stálé zákazníky obchodu patří např. Česká televize, Karlova univerzita v Praze a mnoho dalších státních institucí i soukromých firem. Za téměř 11 let existence bylo tímto obchodem obslouženo již více než 80 000 zákazníků, jejichž spokojenost byla zajištěna nadstandardními službami a profesionálním přístupem. V roce 2014 Nábytek-Forliving.cz jako první v České republice v oblasti prodeje nábytku na internetu uvedl do provozu plně responsivní řešení, které umožňuje komfortní obsluhu ze všech zařízení (chytré telefony, tablety, smart TV). Web tohoto obchodu disponuje nejsofistikovanější strukturou filtrů a kategorií pro snadnou orieantaci zákazníků. Obchod Nábytek-Forliving.cz je dlouhodobým členem Asociace pro elektronickou komerci a v hodnocení na Heuréka.cz patří k nejlepším v daném segmentu.
V tomto obchodě můžete nakupovat v kategoriích: obývací pokoj, bytové doplňky, ložnice, dětský pokoj, domácí potřeby, jídelna, předsíň, kancelář, kuchyně, zahrada, koupelna a další.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Nábytek-Forliving.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat