Nábytek-Forliving.cz

Nábytek-Forliving.cz - kvalitní nábytek a bytové doplňky za skvělé ceny

Získejte 5,25 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 5.25 % místo běžných 3.5 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 612 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Nábytek-Forliving.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Nábytek-Forliving.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

90 nákupů
89 uživatelů vyzkoušelo
186 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
107 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 5.25 % cashback z každého nákupu!

E-shop Nábytek-Forliving.cz je již od samého začátku utvářen s největším možným ohledem na zákazníka. Spolupráce obchodu s předními českými a evropskými výrobci nábytku zaručuje nejvyšší kvalitu dodávaného sortimentu. Proto mezi stálé zákazníky obchodu patří např. Česká televize, Karlova univerzita v Praze a mnoho dalších státních institucí i soukromých firem. Za téměř 11 let existence bylo tímto obchodem obslouženo již více než 80 000 zákazníků, jejichž spokojenost byla zajištěna nadstandardními službami a profesionálním přístupem. V roce 2014 Nábytek-Forliving.cz jako první v České republice v oblasti prodeje nábytku na internetu uvedl do provozu plně responsivní řešení, které umožňuje komfortní obsluhu ze všech zařízení (chytré telefony, tablety, smart TV). Web tohoto obchodu disponuje nejsofistikovanější strukturou filtrů a kategorií pro snadnou orieantaci zákazníků. Obchod Nábytek-Forliving.cz je dlouhodobým členem Asociace pro elektronickou komerci a v hodnocení na Heuréka.cz patří k nejlepším v daném segmentu.
V tomto obchodě můžete nakupovat v kategoriích: obývací pokoj, bytové doplňky, ložnice, dětský pokoj, domácí potřeby, jídelna, předsíň, kancelář, kuchyně, zahrada, koupelna a další.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google