Kulina.cz logo

Kulina.cz - potřeby pro domácnost

Kulina.cz - Kvalitní nádobí, kuchyňské potřeby, spotřbiče a designové doplňky do domácnosti a na zahradu.

Více o Kulina.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Obchod je dočasně pozastaven.

O Kulina.cz

Kulina.cz - Kvalitní nádobí, kuchyňské potřeby, spotřbiče a designové doplňky do domácnosti a na zahradu.

Internetový obchod se značkovým vybavením pro vaření, stolování a nabídkou doplňků do bytu, domu i na zahradu. U Kuliny objevíte exkluzivní značky s luxusním designem WMF, Silit, Revol, Kaiser, Eva Solo, Blomus, Staub, Mauviel, Peugeot, KitchenAid, Zwilling, Wusthof, Fissler a další oblíbené značky u šéfkuchařů.

Co všechno u Kuliny najdu?

E-shop Kulina má široký záběr z oblasti kuchyňských potřeb, najdete u něj potřeby pro:

  • Vaření – vařit s kvalitním nádobím je základ, tady si vyberete ze základního nádobí, kterým jsou hrnce, rendlíky, pánve, wok pánve, formy na pečení, a speciálního nádobí, jako např. sada na fondue a tapas, napařovač a další. Nechybí ani klasiční pomocníci – nože, dózy na skladování potravin a jiné pomůcky.
  • Stolování – pro servírování Kulina nabízí i sady příborů nebo i jednotlivé příbory, sklenice, karafy, hrnky a šálky na kávu a čaj, dekantéry, konvice, talíře a třeba také tácy.
  • Bydlení – vybavte si dům nebo byt designovými a funkčními doplňky, kterým je dekorační mísy a vázy, svícny, difuzéry, polštářky, koberečky, povlaky na polštáře, květináče a konvičky a další zajímavé kousky.
  • Elektro – z oblasti spotřebičů Kulina nabízí třeba rychlovarné konvice, kuchyňské roboty, mixéry a odšťavňovače, toustovače, grily, sekáčky, vakuovačky a speciální přístroje na přípravu sous vide, který umožňuje vaření ve vakuu.

Jak u Kuliny ušetřím?

Rozhodně s cashbackem Plné Peněženky, díky čemuž dostanete z každého nákupu 2,5 % zpět. Jak toho dosáhnout? Registrujte se na stránkách Plné Peněženky a poté se proklikněte odkazem na e-shop Kulina.cz, třeba odtud. Začněte vybírat a objednávat tak, jak jste běžně v online prostředí zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky přistane odměna v odpovídající výši.

Nakonec si u Kuliny nevyberu

Nevadí. Ale nezoufejte, pokud stále hledáte něco do kuchyně nebo do domácnosti a na zahradu. Plná Peněženka má spoustu dalších zapojených e-shopů. Například designové doplňky najdete i u Bonami.cz, potřeby do kuchyně u Tescomy.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit