Knihykazda.cz logo

Knihykazda.cz – výjimečné knihy o životě i přírodě

Ponořte se s knihami z nakladatelství Kazda do přemýšlení o životě, přírodě či cestování a nechte se intelektuálně stimulovat!

Více o Knihykazda.cz

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

4,9 7 hodnocení

4,1 tis. Kč vráceno uživatelům

104 uživatelů získalo odměnu

Peníze zpět z nákupu

5 %

O Knihykazda.cz

Cílem knih nakladatelství Kazda je přinášet vám do života radost, povzbuzení a kulturní obohacení. Čtěte jejich praktické knížky založené na zkušenostech, díky nimž se na svět podíváte jinýma očima.

Domov spisovatele Petera Wohllebena

Nakladatelství Kazda se proslavilo zejména populárními knihami německého lesníka Petera Wohllebena jako Tajný život stromů, Moudrost lesa, Citový život zvířat a další. Celkem od tohoto úspěšného autora vydali už přes 10 titulů, a to včetně knih pro děti. V souboji o vydávání Wohllebenových knih uspěli v konkurenci největších českých nakladatelství.

Jaké kategorie KAZDA.cz nabízí?

 • Dům, byt a zahrada - knihy na KAZDA.cz vám poradí, jak zušlechtit vaše bydlení či zahradu, jak mít víc ekologickou domácnost nebo co uvařit.

 • Pro děti a mládež - kromě knížek Petera Wohllebena najdete na KAZDA.cz pro nejmenší čtenáře také výjimečné pohádky, vyprávění o vílách nebo tipy na tvoření s dětmi.

 • Zdraví a životní styl - pro zlepšení zdraví nebo získání tipů na cvičení jsou ideální knihy na KAZDA.cz.

 • Živá příroda - zvířata, přírodní živly, vztah člověka s planetou, to jsou témata některých knížek na KAZDA.cz. Například Margot Ruis vás seznámí s neviditelnými Bytostmi přírody a Jennifer Ackerman vám řekne něco o Genialitě ptáků.

 • Cestování - německý cestovatelský novinář Stephan Orth ve svých cestopisech po Rusku a Íránu projíždí celou zemí, diskutuje s místními lidmi a během toho všeho přespává zadarmo pomocí služby couchsurfing a zadarmo.

 • Další krásná literatura - titulky, které se na KAZDA.cz jinam nevešly, což ale vůbec nesnižuje jejich hodnotu. Třeba pilot Michael Quetting ve své knize Husí táta vypráví o svém přátelství s těmito opeřenci.

 • CD a DVD - pro odpočinek očí od čtení jsou ideální audioknihy a další různé nahrávky. KAZDA.cz nabízí například již zmíněný Tajný život stromů, knihu o souvislostech mezi člověkem a jemu neviditelným světem Ve světle Pravdy či písně od Margot Ruis. Z filmů na KAZDA.cz pořídíte kupříkladu dokument Margot Ruis Bytosti přírody.

Jak ušetřit na KAZDA.cz?

Nejenže knižní nakladatelství a e-shop KAZDA.cz nabízí obohacující knihy za skvělé ceny, ale můžete ušetřit ještě víc díky službě cashback v Plné Peněžence. Přejděte z naší webové stránky přímo do obchodu KAZDA.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat 3,5 % z částky celého nákupu. 

Doprava

Obchod a nakladatelství KAZDA.cz nabízí několik způsobů doručení zboží. Při nákupu nad 799 Kč je doprava úplně ZDARMA.

 • Česká pošta - Česká pošta vám vaše nové knížky doručí kamkoliv po České republice za 79 Kč.

 • Uloženka a Zásilkovna - využijte síť stovek výdejních míst služeb Uloženka a Zásilkovna a nechte si balík doručit tam, kam se vám to nejvíc hodí. V obou případech je cena 59 Kč.

 • Kurýři DPD a Intime - kurýrní služby DPD a Intime vám vyjdou maximálně vstříc a zboží rychle dovezou. Cena obou služeb je 99 Kč.

 • Slovensko - potřebujete knihy doručit na Slovensko? I to je možné, můžete si zvolit poštu, nebo kurýra. Obě služby stojí 199 Kč.

Platba

 • Bankovní převod - převeďte bezpečně peníze přes vaše internetové bankovnictví na účet obchodu KAZDA.cz.

 • ComGate - pro okamžitou platbu zvolte platební bránu ComGate, kde můžete platit kartou online platbou. Akceptovány jsou nejrozšířenější typy karet.

 • Dobírka - platbu dobírkou vyberte, pokud chcete zaplatit až při převzetí platby od kurýra, na poště nebo na výdejním místě. Za tuto platbu se připlácí 30 Kč.

Nevybrali jste si na KAZDA.cz?

Podívejte se na nabídku dalších obchodů z kategorie "Knihy a hudba" na Plné Peněžence jako například knihkupectví s 23 prodejnami po ČR KnihyDobrovský.cz, obchod se 14 000 eKnihami eBux.cz a knihkupectví KOSMAS, které má 28 prodejen a 50 000 českých a zahraničních knih.

 

Hodnocení uživatelů

 • 4,9

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  7 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Nejlepsi knihy o prirode

  Pavlina Z. 19. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  nakladatelství s knížkami o přírodě, rychlé dodání

  Tomas M. 12. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Oblíbené nakladatelství se zajímavými tituly.

  Klára M. 24. 2. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

 • Celkem připsáno zákazníkům +201 mil. Kč připsáno zákazníkům
 • Počet registrovaných uživatelů 890 tis. registrovaných uživatelů
 • Počet obchodů v našem katalogu 1055 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus