Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

Kávovary online

Kávovary online - největší specialista na prověřené kávovary, kávu a příslušenství!

Získejte 1,5 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 601 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Kávovary online?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Kávovary online
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 1.5 % cashback z každého nákupu!

Kávovary online je specialista na kávovary a kávu, který zaměstnává řadu odborníků. Na trhu s kávovary a kávou působí už řadu let. Tomuto odvětví se tedy věnuje velmi profesionálně, odborně a samozřejmě zároveň s velkou láskou a péčí, proto Vám dokáží poradit ať už vybíráte kávovary do domácnosti či kanceláře, hledáte dobrou kávu nebo si jen nevíte rady s obsluhou. S kávovary a kávou také souvisí i příslušenství jako jsou čistící prostředky, jež kávovary potřebují, které samozřejmě na stránkách Kávovary online zakoupíte rovněž.

V nabídce naleznete nepřeberné množství kávovarů od kvalitních a prověřených výrobců. Mezi ně patří firmy Dolce Gusto, Nespresso, Hario, Ariete, Astoria, Bailetti, Brugnetti, Caffitaly, Catler, Delonghi, Expobar, Futurmat, Gaggia, Graef, Grindriper, Guzzanti, Handpresso, Jura, Kenwood, Krups, Mypressi, Saeco, Philips. Ale i kvalitní a krásné kávovary by byly pouze pěkným doplňkem bez použití dobré kvalitní a chuťové výborné kávy. Proto v e-shopu naleznete kapsle, mleté, bezkofeinové i zrnkové kávy světových značek a jelikož je vnímání chuti kávy velmi individuální záležitostí, Kávovary online se snaží mít nabídku co nejširší a nejpestřejší, aby si vybral opravdu každý. Na stránkách můžete zakoupit kávu od výrobců Lavazza, Segafredo, Jacobs, Dallmayr, Káva la Brasiliana, Illy, Lucaffé, Mami´s Caffé, Café Richard Florio, Káva Tre Forze, Covim, Caffé L´Antico a mnoho dalších.

V e-shopu si můžete zakoupit nejen kávovary do domácnosti a kanceláře, ale i profesionální kávovary pro gastronomická zařízení (bary, kavárny, restaurace).

Mimo kávovarů a káv, je zde také široký výběr z nápojových automatů a směsí do nich, mlýnků na kávu, nádobí, šlehačů mlék, ohřívačů šálků, filtračních konvic.

Pro neotřelé zážitky z kávy, má e-shop Kávovary online v katalogu nabídku sirupů nejrůznějších chutí (čokoláda, banán, kokos, lískový oříšek, mandle, máta, kaštan, karamel, tiramisu, skořice, perník, javor, fialka, kořeněná dýně, Irish cream, pomerančová kůra, brusinka, grapefruit, zázvor a tropická mučenka).

Také na stránkách naleznete kategorii Potřeby pro baristy, kde je výběr z nepřeberného množství užitečných pomůcek a doplňků.

Pro milovníky čokolády má e-shop připravené čokoládové fontány a kvalitní čokolády. Ti kdo si rádi dají i čaj si v nabídce určitě také vyberou.

Doprava je od 10 000 Kč ZDARMA. Cena je uvedena včetně DPH a recyklačního poplatku.

A je libo kávovar zdarma? Jste u Vás v kanceláři závislí na kofeinu, ale nemáte jak si připravit kvalitní espresso? Rozlučte se s rozpustnou kávou, dejte sbohem “turkovi”. Kávovary online Vám zapůjčí automatický kávovar italského výrobce Saeco! Více informací o této službě naleznete v sekci Kávovar zdarma na Kavovary-Online.cz

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google
Zapomněli jste heslo?

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google