2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Kärcher.cz - odborník v oblasti čištění a úklidu

Společnost Kärcher si udržuje dominanci na poli s čistícími prostředky už od svého založení v roce 1935. Základ dnes populární firmy položil vynálezce Alfred Kärcher, po jeho smrti v odkazu až dosud pokračuje jeho rodina. Zákazníci na produktech Kärcher oceňují především hospodárné a ekologické řešení problémů v oblasti čištění a zavlažování. Firma je také zajímavá tím, že se zamýšlí nad otázkami působící v dnešní době globální problémy. Řeší například ekologickou likvidaci elektrozařízení či odpovědnost za přírodu.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Kärcher.cz

Co vše seženu na e-shopu Kärcher

Nabídka společnosti Kärcher obsahuje vše potřebné pro úklid domácnosti a zahrady. Postupem let firma uváděla na trh více a více produktů. Jen za rok 2011 předvedla společnost Kärcher na trhu přes 100 nových produktů. Ať už hledáte nejrůznější vysavače, leštiče či zahradní techniku, tak jste na správném místě. Zajisté si žluté pomocníky po chvilce oblíbíte. Můžete se je koupit, nebo jen zapůjčit pro jednorázové použití či vyzkoušení a přesvědčení se o jejich kvalitě.

Nejoblíbenější zboží u zákazníků společnosti Kärcher 

Nabídka Kärcher je opravdu široká. V případě potřeby se určitě obraťte na zaměstnance na firemních prodejnách a nechte si odborně poradit, jaký stroj nejlépe uspokojí vaše potřeby. Najdete zde techniku pracující efektivně a ulehčující vám práci. A co zde tedy lidé nejčastěji kupují?

  • Okenní vysavače vám zajistí ničím nerušený výhled z okna.
  • Flexibilní podlahové mycí stroje pro jednoduché a komfortní stírání podlahy.
  • Parní čističe - zabijte párou až 99,99 % všech bakterií v běžných domácnostech.
  • Zametací stroje - díky nim budeme zametat jako profíci.
  • Čerpadla pro zásobování domu a zahrady užitkovou vodou i pro odčerpání té nežádoucí z prostor.
  • Čističky vzduchu - bez potíží zničí zárodky a vyčistí vzduch v místnosti.
  • Robotické sekačky pro prodloužení vašeho volného času.

Nabídka cashbacku na Plnapenezenka.cz 

Proklikněte se na e-shop Karcher.cz z webového portálu PlnaPenezenka.cz a získejte cashback, tedy příjemných 2,5 % z ceny nákupu zpět. Stejným způsobem, mnohdy i více, ušetříte i na dalších internetových obchodech. V záložce Kärcher na PlnaPenezenka.cz najdete i aktuálně probíhající akce speciálně pro zmíněný portál.

Jak nejlépe ušetřit

Kromě zmíněné nabídky cashback od Plné peněženky je i řada dalších možností, jak ušetřit.  Seznamte se s nimi a nakupujte výrobky Kärcher ještě výhodněji než doposud.

Akce, výprodeje, newsletter 

Na webových stránkách firmy Kärcher najdete na hlavní liště proklikl do internetového obchodu. Zde existuje stálá nabídka zlevněného zboží, konkrétně ji naleznete v záložce “Akce - cenové hity”. Důležitou informací je fakt, že akční ceny neplatí jen pro e-shop, ale také pro pobočky firmy i autorizovaných partnerů.

Další možností, jak ušetřit, je odebírání newsletteru Kärcher — jedině tak vám již neutečou žádné akční nabídky, novinky a tipy. Navíc po registraci získáte slevu 10 % na celý nákup. Přihlásit se k odběru newsletteru můžete z pohodlí domova online, stačí vyplnit krátký dotazník a sleva je vaše.

Nenakoupili jste v obchodě Kärcher?

Nakupte potřeby pro domácnost v jiných e-shopech s cashbackem. Vyzkoušejte nabídku e-shopu Kasa.cz. Mnoho našich zákazníků doporučuje pro nákup do domácnosti zahraniční e-shop Aliexpress s možným nákupem v češtině.

 

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat