Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě i-domaciPotreby.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web i-domaciPotreby.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

120+ nákupů
100+ uživatelů vyzkoušelo
47 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
45 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

E-shop i-domacipotreby.cz nabízí kvalitní kuchyňské náčiní a potřeby pro domácnost. V e-shopu, který má atraktivní vzhled a velmi přehledné uspořádání, zakoupíte kompletní sortiment pomůcek do kuchyně, které jsou dokonale funkční a originální. Dá se říct, že na cokoliv si vzpomenete v souvislosti s kuchyní a vařením, zde pořídíte. V nabídce je vše pro krájení, vaření, pečení, přípravu nápojů, přenášení potravin, nákupy a stolování. Nechybí potřeby pro přehledné uspořádání kuchyňské linky nebo náčiní a nádobí pro děti. Zlevněné zboží najdete v akční nabídce a poslední kousky ve výprodeji.

Nabídka e-shopu i-domacipotreby.cz je komplexní a velmi bohatá. Dnes je trendem co nejvíce potravin připravovat doma a tento internetový obchod vám s tím může značně pomoci, problémem pak nebude domácí grilování ani výroba vlastní šunky, zmrzliny, chleba nebo třeba těstovin. S každodenní i sváteční přípravou jídla pomohou přístroje pro vážení a odměřování, mlýnky, struhadla, kráječe, otvíráky, kvalitní sady hrnců, tlakový hrnec, pánve a nádobí pro dospělé i děti. Jelikož nůž je základ, sada nožů z tohoto e-shopu potěší každého kuchaře. Během procesu vaření a pečení oceníte naběračky, obracečky nebo cedníky. Pečení bude radost s pekáči, plechy a zapékacími miskami, které se snadno udržují. Sváteční okamžiky vyšperkujete cukrovím a dobrotami z forem, formiček a vykrajovátek.

Samozřejmě i stolování si žádá své, vzhled tabule je pro požitek z jídla důležitý a servírovací nádobí, talíře, příbory a prostírání mají v e-shopu své pevné místo. Co se týká nápojů, seženete sklenice, hrnky, džbánky, konvice a dokonce i sommeliérské a barmanské pomůcky. Uspořádání kuchyňské linky bude praktické, moderní a přitom líbivé, pokud se vybavíte různými vychytávkami jako jsou dózy, krabičky, skleničky, závěsné tyče, háčky, poličky, sáčky nebo fólie, Věci pro balení potravin ušetří místo, čas a jsou velmi praktické. Snadnému úklidu poslouží nádoby na odpad a vše pro mytí nádobí. I venku chceme jíst a pít, ať už na zahradě nebo na cestách, proto má obchod i-domacipotreby.cz široký výběr termosek, chladících tašek, misek a cestovních lahví. Pokud i vaše děti rády přiloží ruku k dílu, pořiďte jim dětské nádobí a kuchyňské pomůcky.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google