Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 655 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě i-domaciPotreby.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web i-domaciPotreby.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

E-shop i-domacipotreby.cz nabízí kvalitní kuchyňské náčiní a potřeby pro domácnost. V e-shopu, který má atraktivní vzhled a velmi přehledné uspořádání, zakoupíte kompletní sortiment pomůcek do kuchyně, které jsou dokonale funkční a originální. Dá se říct, že na cokoliv si vzpomenete v souvislosti s kuchyní a vařením, zde pořídíte. V nabídce je vše pro krájení, vaření, pečení, přípravu nápojů, přenášení potravin, nákupy a stolování. Nechybí potřeby pro přehledné uspořádání kuchyňské linky nebo náčiní a nádobí pro děti. Zlevněné zboží najdete v akční nabídce a poslední kousky ve výprodeji.

Nabídka e-shopu i-domacipotreby.cz je komplexní a velmi bohatá. Dnes je trendem co nejvíce potravin připravovat doma a tento internetový obchod vám s tím může značně pomoci, problémem pak nebude domácí grilování ani výroba vlastní šunky, zmrzliny, chleba nebo třeba těstovin. S každodenní i sváteční přípravou jídla pomohou přístroje pro vážení a odměřování, mlýnky, struhadla, kráječe, otvíráky, kvalitní sady hrnců, tlakový hrnec, pánve a nádobí pro dospělé i děti. Jelikož nůž je základ, sada nožů z tohoto e-shopu potěší každého kuchaře. Během procesu vaření a pečení oceníte naběračky, obracečky nebo cedníky. Pečení bude radost s pekáči, plechy a zapékacími miskami, které se snadno udržují. Sváteční okamžiky vyšperkujete cukrovím a dobrotami z forem, formiček a vykrajovátek.

Samozřejmě i stolování si žádá své, vzhled tabule je pro požitek z jídla důležitý a servírovací nádobí, talíře, příbory a prostírání mají v e-shopu své pevné místo. Co se týká nápojů, seženete sklenice, hrnky, džbánky, konvice a dokonce i sommeliérské a barmanské pomůcky. Uspořádání kuchyňské linky bude praktické, moderní a přitom líbivé, pokud se vybavíte různými vychytávkami jako jsou dózy, krabičky, skleničky, závěsné tyče, háčky, poličky, sáčky nebo fólie, Věci pro balení potravin ušetří místo, čas a jsou velmi praktické. Snadnému úklidu poslouží nádoby na odpad a vše pro mytí nádobí. I venku chceme jíst a pít, ať už na zahradě nebo na cestách, proto má obchod i-domacipotreby.cz široký výběr termosek, chladících tašek, misek a cestovních lahví. Pokud i vaše děti rády přiloží ruku k dílu, pořiďte jim dětské nádobí a kuchyňské pomůcky.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro i-domaciPotreby.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat