Euronova-shop.cz logo

Euronova-shop.cz – doplňky pro domácnost

Upgradujte svoje bydlení na vyšší level a vybavte jej s Euronova doplňky do kuchyně, domácími i zahradními dekoracemi i textilem.

Více o Euronova-shop.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

O Euronova-shop.cz

Právě jste se nastěhovali do nezařízeného bytu nebo svůj domov potřebujete vybavit tisícem nezbytností, bez kterých si fungující domácnost neumíte představit? Euronova vyhoví všem vašim požadavkům.

Euronova-shop.cz – obchod se skvělými recenzemi

Nákup na Euronova-shop.cz před vámi vyzkoušelo mnoho zákazníků. Pokud hledáte obchod se zaručenou kvalitou zboží a služeb, rozhodně tu jste správně. Právě Euronova-shop.cz je mezi uživateli Plné Peněženky velice oblíbený e-shop. Na to má samozřejmě vliv obrovský výběr zboží nejrůznějších kategorií, ale také spokojenost zákazníků s nákupem.

Co všechno vám e-shop Euronova-shop.cz může nabídnout?

 • Vybavení kuchyně - patříte mezi nadšence, které před Vánocemi popadne zuřivý záchvat nakupování formiček? Nebo se bavíte originálními nápady nejrůznějších kuchyňských pomocníků, jako jsou prkénka ve tvaru ovoce, speciální kráječe na určité druhy zeleniny, otvírák na lahve, dávkovač zmrzliny… Celá jedna kategorie zboží se věnuje grilování a pikniku, jiná zase výrobou sladkých dobrot. Nakoupíte tu samozřejmě i zboží s více možnostmi využití, například hrnce, menší elektrické spotřebiče a sadu nejrůznějších dóz a přihrádek, které ušetří místo i čas, jinak věnovaný hledání vařeček a louskáčku na ořechy až na dně nejspodnějšího šuplíku. – Mimochodem, věděli jste, že existuje stolní vysavač?
 • Vše pro domov - ano, je tu opravdu skoro vše, co vám pomůže ulehčit práci v domácnosti, včetně nejrůznějších dekorací, lampiček, polštářků...
 • Bytový textil - mezi nejvyhledávanější zboží patří kupodivu potahy na sedací soupravy. vyberete si z více než sta možností. Takže jestli se vám starý potah nelíbí, zkuste Euronovu. Další skupinu tvoří povlečení a nejrůznější koupelnové doplňky, ručníky, příjemné župany a koberečky. Nechybí samozřejmě ani záclony a ubrusy.
 • Zahrada - i na zahradu pořídíte různé doplňky, květináče, rostliny, zahradní nábytek, dekorace apod.

Jak ušetřit s Plnou Peněženkou na tomto e-shopu?

Pokud se rozhlížíte jen po opravdu zlevněném zboží, zkuste využít kategorii slevy. Víc ušetříte už jen s cashbackem od Plné Peněženky.

Jak zboží objednat?

Jistě, můžete objednávku poslat faxem, mailem, poštou nebo ji dokonce vyřídit telefonicky. Ale jen s nákupem přes internet od Plné Peněženky dostanete Cashback. Jen tak vaše odměna zaplatí část vašeho příštího nákupu!

Kde ještě můžu nakupovat?

Je možné, že ačkoliv je výběr Euronovy opravdu velký, nenajdete to, co jste hledali. Plná Peněženka má v zásobě další desítky e-shopů s podobným zbožím. Například zahraniční AliExpress.com v češtině má opravdu pestrou škálu zboží, které vám udělá radost. Dále můžeme doporučit nabídku e-shopu Dormeo či Idea Nábytek.

Za pozornost určitě také stojí naše rady a tipy na online nákupy.

Hodnocení uživatelů

 • 4,5

  Počet hvězdiček: 4,0 / 5

  61 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Ano

  Květa M. 2. 4. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  velká spokojenost

  Květa M. 19. 3. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  ok

  ph***[email protected] 15. 3. 2023

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1100

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit