Husky.cz logo

Husky.cz – dobrodružství začíná u nás

Vydejte se za dobrodružstvím s Husky, vyrazte do terénu vyzbrojeni jejich outdoorovou výbavou a žádný vrchol nezůstane nepokořen!

Více o Husky.cz

Peníze zpět z nákupu

až 5 %

Nezlevněné zboží

5 %

Zlevněné zboží

2,5 %

O Husky.cz

Zažijte ve volném čase ten správný adrenalin na cestách i za domem! Vyjeďte kempovat, lézt na skály či sjíždět divokou řeku vybaveni batohy, stany, karimatkami, botami i oblečením od Husky.cz.

Společnost HUSKY je česká firma, která od roku 1993 vyrábí campingové vybavení, turistické batohy a sportovní oblečení. Důraz klade na originalitu a kvalitu zpracování svých výrobků. 

Ve spolupráci s profesionály vzniká nápad, vybere se vhodné provedení a následně se testuje přímo v terénu. Důraz je tedy kladen na vývoj i design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. Husky.cz je především pro ty, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. 

Z produkce Husky si můžete vybírat:

 • Stany - pořídíte zde stan Husky pro rodinu, ale i ultralehký nebo expediční stan do náročných horských podmínek.
 • Spacáky - vybavíte se zde od základních dekových spacáků přes lehké spacáky z umělého vlákna až po spacáky z husího peří do mrazu.
 • Karimatky - ani v oblasti karimatek nezůstává Husky pozadu. Seženete zde pěnovou karimatku, samonafukovací karimatku i odolné minimalistické nafukovací karimatky.
 • Batohy - od tašek a ledvinek pro děti zde najdete městské batohy, cyklistické batohy, tak i turistické batohy s objemem až 80 l.
 • Oblečení - to je hlavně outdoorové oblečení pro ženy, muže a děti. Vybavíte se na zimu i na léto funkčním termoprádlem, samozřejmostí jsou kalhoty, trika, mikiny a bundy, ale nejen to.
 • Doplňky - na cestování do přírody se vám budou hodit trekové boty, trekové hole, sluneční brýle, termoska a nádobí na vaření, možná také oceníte campingový nábytek či různé taštičky a ledvinky.
 • Outlet - poslední možnost pořídit si outdoorovou výbavu za výhodnějších cenových podmínek.

Jak mohu nákupem outdoorového vybavení na Husky.cz ušetřit?

Jednoduše. S cashbackem Plné Peněženky dostanete z každého nákupu až 5 % zpět. Proklikněte se tímto odkazem na e-shop Husky.cz a dál začněte vybírat a objednávat tak, jak jste zvyklí.

Nakonec si u Husky.cz nevyberu

V pořádku. Ale nezoufejte, na stránkách Plné Peněženky jsou další prodejci sportovních potřeb a oblečení. Například oblečení pro sport a volný čas nabízí e-shop Sportinátor.cz. Cyklisté si to své najdou v internetovém obchodě s cyklopotřebami Bikero.cz. Dalším e-shopem prodávajícím vše pro outdoor je Hanibal.cz.

Hodnocení uživatelů

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  31 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Skvělý obchod.

  Radmila K. 28. 11. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  velká spokojenost

  Ludmila S. 19. 11. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Super obchod, kvalitní zboží, bezproblémové nakupování jak v prodejně tak online.

  Lenka P. 28. 10. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1100

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit