Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Hodinky.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Hodinky.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

500+ nákupů
400+ uživatelů vyzkoušelo
149 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
63 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 5 % cashback za každý nákup!

Hodinky.cz patří k největším internetovým hodinářstvím v České republice. Nabízí více než 6 500 modelů hodinek od 86 světových značek. U každého produktu máte naprostou záruku, že se jedná o originál. V sortimentu najdete hodinky dámské, pánské i dětské a to včetně boxů k uložení hodinek a natahovačů. Samozřejmě nechybí ani nástěnné či stolní hodiny.

Dámy si v tomto populárním internetovém obchodu mohou vybírat ze široké nabídky hodinek různých značek, stylů a barev. Nechybí zde hodinky klasické, sportovní, chytré, luxusní či módní. Hodinky jsou okouzlujícím módním doplňkem a záleží na každé ženě, jak jej dokáže vhodně sladit s oblečením, obuví a dalšími šperky. V e-shopu Hodinky.cz je možné najít vhodný model ke každému outfitu. Většina žen dnes dokonce vlastní několik hodinek, díky čemuž dokáže vhodně zvolit daný model pro určitou událost. Nebojíte-li se tedy na svou ruku upozornit, vyberte si dámské hodinky s velkým ciferníkem, které jsou dnes velmi žádané a trendy. Mezi další populární kousky patří módní dámské hodinky Michael Kors či Guess, které patří k těm, po kterých touží snad každá žena. Nápodobně jsou na tom i značky jako Hugo Boss, Tommy Hilfiger nebo Calvin Klein. A pokud milujete zcela klasický a jednoduchý styl, určitě sáhněte po elegantních hodinkách Daniel Wellington. Naopak aktivním ženám můžeme vřele doporučit značky Adidas, Puma nebo Roxy, které rozumí potřebám každé sportovkyně. V nabídce obchodu jsou jak levnější, tak dražší hodinky do 5 000 Kč. Nechybí však ani modely luxusnější a to za více než 10 000 Kč.

Pánské hodinky jsou mnohdy jediným doplňkem a šperkem, který muž nosí, proto je jejich výběr velmi důležitým krokem. Na e-shopu najdete jak elegantní, tak i luxusní, kapesní nebo klasické hodinky. Nechybí samozřejmě ani pánské sportovní hodinky. Každá příležitost si žádá trochu jiný model, a tak je vhodné mít hodinky jak ke společenskému outfitu, tak i pro volný čas. K nejprestižnějším značkám patří pánské hodinky Festina, Casio, Citizen a samozřejmě i Hugo Boss. Vyšperkovaný design mají rovněž luxusní pánské hodinky Tissot nebo Junghans, které jsou opravdu elegantními kousky.

Hodinky.cz jsou spolehlivým internetovým obchodem s certifikátem Apek, který stvrzuje, že obchod dodržuje všechna pravidla pro bezproblémový a bezpečný nákup. Najdete zde originální hodinky za výhodně ceny, s garantovanou kvalitou služeb a pokud si objednáte zboží za více než 2 000 Kč, tak získáváte dopravu zdarma. Zboží si můžete rovněž vyzvednout na výdejně v Praze či Chrudimi. Většina zboží je skladem, což znamená pro zákazníky doručení do 1 až 2 pracovních dnů. Na hodinky je zde prodloužená záruka 3 roky. Do 1 roku od koupě můžete zboží bez udání důvodu vrátit.

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Pokud při objednávce využijete služeb portálu Lymet.cz, pak Vám bohužel získání cashbacku nemůžeme garantovat.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google