2,8 až 4 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Hodinky.cz

Hodinky.cz - největší internetové hodinářství. Garance nejnižších cen.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 926 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Hodinky.cz

Vyplatíme Vám zpět až 4 % cashback za každý nákup! Hodinky.cz patří k největším internetovým hodinářstvím v České republice. Nabízí více než 6 500 modelů hodinek od 86 světových značek. U každého produktu máte naprostou záruku, že se jedná o originál. V sortimentu najdete hodinky dámské, pánské i dětské a to včetně boxů k uložení hodinek a natahovačů. Samozřejmě nechybí ani nástěnné či stolní hodiny.

Módní, klasické, sportovní i luxusní hodinky

Dámy si v tomto populárním internetovém obchodu mohou vybírat ze široké nabídky hodinek různých značek, stylů a barev. Nechybí zde hodinky klasické, sportovní, chytré, luxusní či módní. Hodinky jsou okouzlujícím módním doplňkem a záleží na každé ženě, jak jej dokáže vhodně sladit s oblečením, obuví a dalšími šperky. V e-shopu Hodinky.cz je možné najít vhodný model ke každému outfitu.

Většina žen dnes dokonce vlastní několik hodinek, díky čemuž dokáže vhodně zvolit daný model pro určitou událost. Nebojíte-li se tedy na svou ruku upozornit, vyberte si dámské hodinky s velkým ciferníkem, které jsou dnes velmi žádané a trendy. Mezi další populární kousky patří módní dámské hodinky Michael Kors či Guess, které patří k těm, po kterých touží snad každá žena. Nápodobně jsou na tom i značky jako Hugo Boss, Tommy Hilfiger nebo Calvin Klein. A pokud milujete zcela klasický a jednoduchý styl, určitě sáhněte po elegantních hodinkách Daniel Wellington.

Naopak aktivním ženám můžeme vřele doporučit značky Adidas, Puma nebo Roxy, které rozumí potřebám každé sportovkyně. V nabídce obchodu jsou jak levnější, tak dražší hodinky do 5 000 Kč. Nechybí však ani modely luxusnější a to za více než 10 000 Kč. Pánské hodinky jsou mnohdy jediným doplňkem a šperkem, který muž nosí, proto je jejich výběr velmi důležitým krokem. Na e-shopu najdete jak elegantní, tak i luxusní, kapesní nebo klasické hodinky.

Nechybí samozřejmě ani pánské sportovní hodinky. Každá příležitost si žádá trochu jiný model, a tak je vhodné mít hodinky jak ke společenskému outfitu, tak i pro volný čas. K nejprestižnějším značkám patří pánské hodinky Festina, Casio, Citizen a samozřejmě i Hugo Boss. Vyšperkovaný design mají rovněž luxusní pánské hodinky Tissot nebo Junghans, které jsou opravdu elegantními kousky. Hodinky.cz jsou spolehlivým internetovým obchodem s certifikátem Apek, který stvrzuje, že obchod dodržuje všechna pravidla pro bezproblémový a bezpečný nákup.

Na hodinky je zde prodloužená záruka 3 roky. Do 1 roku od koupě můžete zboží bez udání důvodu vrátit. Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 4 %
  • Odměna z nákupu nového zákazníka
    4 %
  • Odměna z nákupu stávajícího zákazníka
    2,8 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat