GrilyKrby.cz logo

GrilyKrby.cz – opravdová radost z grilování

S grily Weber je každé grilování ten pravý zážitek. Vyberte si ten svůj na GrilyKrby.cz a ugrilujte si svůj první úlovek.

Více o GrilyKrby.cz

Peníze zpět z nákupu

3,6 %

Recenze a články

O GrilyKrby.cz

Chcete se předvést na rodinné grilovačce? Vypadat jako profík? GrilyKrby.cz vás vybaví vším, co budete jako mistr grilu potřebovat. Pokud máte chuť na uzené, zkuste navíc udírnu a připravte si to nejlepší maso.

Seženete zde také keramické grily, grily na pelety, udírny, samozřejmě grily na uhlí, vestavné grily či celé venkovní kuchyně. Mezi příslušenstvím zde najdete grilovací nářadí, dřevěné uhlí, brikety a čistící prostředky pro grily, piliny a štěpky na uzení, litinové nádobí a rošty, něco na podpal a mnoho dalšího. 

Obchod GrilyKrby.cz produkty rozváží po celé České republice, u složitějších grilů pak poskytuje zdarma možnost smontování grilu vyškolenými techniky, abyste mohli jen zatopit pod grilem a začít s grilováním.

Pořádáte-li párty a chtěli byste gril jen zapůjčit, pak to u GrilyKrby.cz není problém. E-shop provozuje také půjčovnu grilů.

Jak mohu nákupem grilu na GrilyKrby ušetřit?

Jednoduše.  Použijte cashback Plné Peněženky a ušetříte 3,6 % z nákupu, které vám vrátíme zpět. Jak na to? Použijte odkaz na e-shop GrilyKrby.cz z Plné Peněženky, například zde, a dál vybírejte a objednávejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nakonec si nevyberu

To se může stát. Pokud sháníte pomocníky na zahradu, zkuste další e-shopy na Plné Peněžence. Všemožné doplňky a vybavení domácnosti a zahrady nabízí e-shop Dilego.cz, specialista na čerpadla, pumpy a servis k nim je RedEd.cz nebo také vyzkoušejte online hobby market Baumax.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Elektro

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit

Jsme největší cashback portál v České republice

  • Celkem připsáno zákazníkům +201 mil. Kč připsáno zákazníkům
  • Počet registrovaných uživatelů 890 tis. registrovaných uživatelů
  • Počet obchodů v našem katalogu 1057 obchodů v našem katalogu

60 na první tři nákupy

Začněte s námi šetřit a získejte bonus