Fjallraven-shop.cz logo

Fjallraven-shop.cz

Fjällräven je dnes již ikonická skandinávská společnost vyrábějící nadčasové a odolné outdoorové vybavení, zejména oblečení a batohy. 

Více o Fjallraven-shop.cz

Peníze zpět z nákupu

3,8 %

O Fjallraven-shop.cz

Vyjíždíte často za dobrodružstvím? Pořiďte si výbavu, která vás nenechá ve štychu a vsaďte na švédskou výrobu outdoorového oblečení, batohů i stanů. A navíc vše udržitelně.

 

Švédský profík na outdoor 

Ať jste dobrodruh tělem i duší, nebo si jen jednou za čas zajedete na nějakou tu túru, potřebujete kvalitní výbavu. Fjallraven je švédská značka outdoorového oblečení, kterou založil jeden z nejvýznamnějších švédských inovátorů a podnikatelů Åke Nordin. Používá revoluční materiály, které vydrží skoro všechno a zajistí, že vás výbava na vašich dobrodružstvích nezradí.

Co na Fjallraven najdete?

Kanken: Batohy Kanken ulevují dětem od bolesti zad už od roku 1978. batohJejich unikátní design v přírodních barvách jistě znáte. Vybírat můžete z klasických batohů, batohů na laptop a dalších.

Pánské oblečení: Pánové se v této kategorii mohou na své outdoorové aktivity plně vybavit, a tak zde seženou vše od bund přes kalhoty a boty až po funkční prádlo.

Dámské oblečení: I dámy si zde přijdou na své. Na výběr majíbunda rovněž kompletní outdoorovou výbavu, zakoupit si ale mohou i šaty a sukně.

Vybavení: Pokud jedete na dobrodružnou výpravu, jistě se neobejdete bez spacáku, stanu i cestovních, loveckých nebo trekingových zavazadel, které najdete v této kategorii.

Dárkové poukazy: Máte někoho známého, kdo by podobnou výbavu ocenil, ale nevítedárkový poukaz přesně, co by se mu líbilo? Věnujte mu dárkový poukaz a nechte ho, aby si vybral sám.

Proč Fjallraven?

 G-1000: Toto není tajemná šifra, ale název unikátního materiálu, z níž se vyrábí velká část outdoorového zboží Fjallraven. Obsahuje grónský vosk, díky němuž je přizpůsobitelná celé řadě klimatických podmínek. Se správnou péčí navíc vydrží opravdu dlouho.

 Udržitelnost: Co by to bylo za výrobce outdoorového zboží, kdyby mu nešlo o životní prostředí? Fjallraven si na udržitelnosti dává opravdu záležet, a vy tak nemusíte mít strach, že koupí jejich zboží podporujete neetickou výrobu.

 Skvělé know how: Zboží tohoto e-shppu je opravdu odolné, vyžaduje ale správnou péči. Ve Fjallraven jim záleží na tom, abyste se svým vybavením byli spokojení, a tak na svých stránkách poskytují rozsáhlé informace o tom, jak se o zboží starat. Dozvíte se, jak ho prát, sušit, žehlit či bělit, jak ho voskovat nebo třeba skladovat.

Tip – Jak vybrat správnou velikost

Máte strach, abyste nekupovali zajíce v pytli? Na Fjallraven najdete nejen podrobnou tabulku velikostí, ale i názorné obrázky, možnosti volného či těsnějšího střihu nebo třeba šířku i délku nohavic.

Jak na Fjallraven ještě více ušetřit

Cashback: 

  • Proklikněte se tlačítkem „Nakoupit s cashbackem“ z našich stránek na stránky Fjallraven.
  • Vyberte si své zboží a dokončete nákup.
  • Sledujte, jak vám na účtu Plné Peněženky naskakuje odměna ve výši 3,8 % z ceny vašeho nákupu.
  • Až obchodník vaši odměnu schválí, můžete si ji nechat hned vyplatit.

Jiné slevy a akce:

I tento e-shop nabízí výhodný věrnostní program. Pokud se zaregistrujete či můžete získávat body a vyměňovat je za slevy, dostávat dárky k narozeninám, a navíc za vaši registraci zasadí strom.

Nevybrali jste si na Fjallraven?

Pokud jste si zde nevybrali, vyzkoušejte další obchody s outdoorovým vybavením na Plné Peněžence, jako je třeba 4camping.cz, Husky nebo Outdooroutlets.cz.

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit