Digiboss.cz logo

Digiboss.cz – internetová nákupní galerie

Digiboss.cz se o vás postará v oblastech elektroniky, elektrospotřebičů i zboží pro dům a zahradu. Vybavte se levně a kvalitně!

Více o Digiboss.cz

Peníze zpět z nákupu

0 - 6,3 %

Koberce

6,3 %

Knihy

2,5 %

Nábytek, hračky, škola a péče o dítě, doplňky, oblečení, obuv

1,8 %

Akční zboží z kategorie sport, outdoor, oblečení

1,4 %

Auto vybavení, dílna, domácí a chovatelské potřeby, krby, kamna, zahrada, pracovní a ochranné pomůcky, vel. spotřebiče, drogerie, kosmetika, módní doplňky, parfémy, potravinové doplňky a speciální výživa, zdravotnické potřeby, sport

1,1 %

Moto vybavení, pneumatiky, disky, audio, video, foto, kamery, televize, malé spotřebiče, filmy, hudba, hudební nástroje, fanzone, GPS, mobilní telefony, tablety, příslušenství

0,7 %

Zboží zařazené do kategorie Výprodej, Masážní pomůcky, PC a kancelář, smart

0 %

O Digiboss.cz

Vyberte si nový notebook, herní konzoli, ledničku nebo zahradní nábytek u bosse všech digitálních vymožeností, Digiboss.cz, ještě dnes a už nebudete chtít nakupovat nikde jinde!

V roce 2019 se e-shop Digishop.cz spojil s další čtyřmi e-shopy jako Patro.cz nebo Lypo.cz s cílem vytvořit silný celek na poli e-commerce. A zákazníci se dočkali jen samých výhod. Produktová řada v e-shopech byla rozšířena o výrobky, které doposud chyběly. Vylepšení se dočkala i logistika, více výdejních míst, rychlejší řešení případných reklamací a nový způsob dopravy s vratným obalem. Nakupování na Digiboss.cz je jednoduše ještě lepší než kdy dříve. A zákazníci si je za to samozřejmě chválí, například na Heurece e-shop získal certifikát „Ověřeno zákazníky”. Tak na co čekáte? Vyberte si nový notebook, herní konzoli, ledničku nebo třeba zahradní nábytek ještě dnes na Digiboss.cz.

Jaké kategorie Digiboss.cz nabízí?

 • IT, elektronika - televize, mobily, notebooky, gramofony, fotoaparáty nebo chytré hodinky. To je jen část sortimentu z kategorie elektroniky, kterou nabízí Digiboss.cz. Díky tomu budete mít vždy ty nejnovější výdobytky moderní techniky a budete zvládat efektivně pracovat i relaxovat.
 • Velké spotřebiče - jsou nezbytné pro každou domácnost, hlavně kuchyň a koupelnu. Podívejte se do kategorie velkých spotřebičů na Digiboss.cz, třeba tam na Vás čeká nová pračka, lednička, myčka či sušička.
 • Malé spotřebiče - v kategorii malých spotřebičů najdete vychytávky do kuchyně, na zahradu, pro zdraví, na úklid i pro péči o dítě. Nechybí teploměry, kávovary, domácí pekárny i žehličky.
 • Dům, zahrada - vybavte celou svou domácnost i zahradu jen díky Digiboss.cz. Na e-shopu seženete vybavení do koupelny i kuchyně, zahradní nábytek, vše potřebné na stavbu, nářadí, krby nebo třeba zahradní nábytek. 
 • Zábava, volný čas - Digiboss.cz se postará i o váš volný čas. Užijte si chvilku relaxu nad dobrou knížkou, zabavte své děti novou hračkou, vyzkoušejte všemožné herní konzole a vyrazte na aktivní odpoledne na kole.

Jak ušetřit na Digiboss.cz

Nejenže Digiboss.cz nabízí elektrospotřebiče, elektroniku a vybavení domu či zahrady za atraktivní ceny, ale navíc můžete ještě ušetřit. A to díky službě cashback na Plné Peněžence. Stačí přejít na obchod Digiboss.cz přímo z našich stránek a dostanete zpět na účet až 6,3 % z vašeho nákupu.

Nevybrali jste si na Digiboss.cz?

Podívejte se na nabídku dalších Českých obchodů na Plné Peněžence jako obchod Kasa.cz s tisícem produktů, téměř 30letý řetězec s elektronikou Datart.cz nebo ráj inspirací pro moderní bydlení Bonami.cz.

Hodnocení uživatelů

 • 4,8

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  14 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Vše OK

  Oldřich P. 31. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Nákup proběhl na jedničku s hvězdičkou ☺️

  Petra B. 23. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Super obchod.

  Lukáš B. 22. 10. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit