3 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

DESIGNPROPAGANDA - obchod s nábytkem

Designpropaganda nabízí designový nábytek a doplňky do domu, kanceláře nebo obchodu z vybraných materiálů a nadčasovým designem.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 916 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o DESIGNPROPAGANDA

U některých výrobků se setkáte se zárukou až 30 let. Designéři navrhují produkty tak, aby byly funkční a designově zajímavé po mnoho let od jejich pořízení.

V e-shopu Designpropaganda.cz najdete kusy od světoznámých značek a předních designérů. Uveďme například značky 101 Copenhagen, Alessi, BD Barcelona, Cappellini, Cascando, HAG, Kartell, Vitra nebo český Ton. Mezi designéry objevíte i česká jména jako Bořek Šípek, František Vízner, Jiří Pelcl, Maxim Velčovský a Rony Plesl. V kategoriích naleznete:

  • Nábytek - seženete zde nábytek od předních designérů, vybírat můžete z nábytku do domácnosti, dětského nábytku, kancelářského nábytku a také zahradního nábytku.
  • Svítidla - najdete tu designová svítidla, jako jsou stolní lampy, stojací lampy, nástěnná svítidla, závěsná svítidla, lustry, venkovní svítidla, ale i vestavná svítidla. Kromě standardního osvětlení zde můžete vybírat i z extravagantních svítidel. 
  • Doplňky - zejména designové doplňky od světových návrhářů, vybírejte designové kuchyňské doplňky, vázy, květináče, hodiny, designové věšáky apod.
  • Stolování - i při stolování můžete používat designové doplňky, jako jsou příbory, mísy, šálky, karafy, konvice s nevšedním designem, luxusní kávovar či třeba popelník, to ale není všechno, stačí navštívit kategorii obchodu.
  • Dekorace - zejména ty designové, mezi kterými najdete obrazy, sochy a figurky, tapety, koberce, kožešiny.
  • Elektro - luxusní dojem vzbudí i elegantní elektro a elektronika. Pořídit si můžete například sluchátka, reproduktory, netradiční televizi, zvlhčovač vzduchu, mlýnek na kávu, rychlovarnou konvici a nejen to.
  • Textil - to jsou koberce, polštáře, plédy a podsedáky.

Jak monu nákupem na Designpropaganda .cz ušetřit?

Snadno. S použitím cashbacku Plné Peněženky získáte z každého nákupu 3 % zpět. Stačí použít například tento proklik na e-shop Designpropaganda.cz a dál začít vybírat a nakupovat tak, jak jste zvyklí.

Nepropásněte taktéž kategorii Výprodej, kde za výhodné ceny objevíte spoustu zajímavého nábytku anebo doplňků.

Nakonec si nic nevyberu

Nevadí. To se může stát. Zkuste zabrouzdat mezi e-shopy s nábytkem na stránkách Plné Peněženky, možná objevíte něco bližšího vašemu srdci. Uveďme jako příklad třeba e-shop s nábytkem a doplňky pro dům Houseland.cz nebo e-shop s dekoracemi a bytovými doplňky LaHome.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    3 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat