E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Dárkoviny.cz

Vtipné dárky nebo jen tak pro potěšení svých blízkých a přátel něčím originálním.  To jsou Dárkoviny.cz.

Obchod je dočasně pozastaven. Brzy bude opětovně spuštěn.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Babičkářství .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 911 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Dárkoviny.cz

Dárky pro všechny

Dárky jsou rozděleny do kategorií podle osob i příležitostí. Například tu najdete dárky pro tátu, dceru, dědu, kamarádku, ke svatbě, k narozeninám nebo svátku, zážitky a dárky na zakázku a mnoho dalších příležitostí. 

Uveďme příklady dárků, kterými mohou být: obří polštářová kobliha, hodinky s vodotryskem, ručníkové zákusky, neviditelná knihovna, hrnek pro chytrou hlavu nebo USB zlatá cihla. Ať už vyberete dárek praktický, hravý nebo romantický, pokaždé půjde o netradiční předmět, kterým vykouzlíte úsměv na tváři. Kromě běžných oslav se občas objeví i příležitost, pro kterou není snadné dárek vybrat. Darkoviny.cz vás určitě inspirují spojením konkrétní příležitosti s originálními nápady - třeba s trofejí pro čerstvého absolventa, zamilovanou solničkou pro novomanžele nebo s nejmenšími vysílačkami na světě pro děti. 

Dárky na zakázku posunují dárky o level nahoru. Pořídíte tu i velmi osobní dárek určený pro konkrétní osobu - s konkrétním jménem, fotografií nebo je jiným způsobem propojený s oslavencem. Potěšte třeba portrétem na zakázku, osobním komiksem nebo básní na přání a dejte najevo, jak moc vám na obdarovaném záleží.

Jak monu nákupem na Dárkoviny.cz ušetřit?

Jednoduše, použitím cashbacku od Plné Peněženky získáte z nákupu zpět . Stačí použít proklik na e-shop Dárkoviny.cz, například tento, a dál nakupovat tak, jak jste zvyklí.

Nenechte si také ujít kategorii Výprodej skladu, kde se určitě něco zajímavého vždy najde.

Nakonec si na Dárkoviny.cz nevyberu

Nevadí. Na stránkách Plné Peněženky najdete i jiné možnosti, jak sebe či své blízké potěšit. Zkuste například přejít do kategorie Dekorace a podívat se, jaké jsou alternativy. Pro milovníky sci-fi a fantasy tu je e-shop FantasyObchod.cz, potěšit můžete i různými bytovými doplňky z e-shopu DecoDoma.cz, pokud chcete obchod, kde je od každého něco, tak můžete zkusit online mega tržiště AliExpress.com.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat