Právě zde nakupuje 6 uživatelů

Dárkoviny.cz

Sháníte vtipný dárek? Chcete potěšit své blízké nebo přátele originálním překvapením? Dárky pro ženy, muže i děti, k svatbě, k narozeninám nebo k svátku, zážitky a dárky na zakázku. Vybírejte!

Získejte 7 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 7 % místo běžných 7 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Dárkoviny.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Dárkoviny.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

19 nákupů
18 uživatelů vyzkoušelo
76 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 7 % cashback z každého nákupu!

Na Darkoviny.cz se v dárcích vyznají. Originální překvapení vymýšlejí s citem a nadšením už řadu let a za tu dobu nasbírali spoustu inspirace a zkušeností. Dárky jsou v e-shopu rozdělené do kategorií podle osob i příležitostí, takže si snadno vyberete. A k tomu za velmi dobrou cenu. E-shop navíc zboží stále obměňuje, takže se v kategorii Výprodej skladu pravidelně objevují lákavé kousky za téměř nákupní ceny.

Pro tátu, dceru, dědu, kamarádku...

Obří polštářová kobliha, hodinky s vodotryskem, ručníkové zákusky, neviditelná knihovna, hrnek pro chytrou hlavu nebo USB zlatá cihla? To je jen malá ochutnávka dárků, které v e-shopu najdete. Ať už vyberete dárek praktický, hravý nebo romantický, pokaždé půjde o netradiční předmět, kterým uděláte radost a vykouzlíte úsměv na tváři.

K narozeninám, k výročí i k promoci

Kromě běžných oslav se občas objeví i příležitost, pro kterou není snadné dárek vybrat. Darkoviny.cz dokážou skvěle inspirovat. Spojují konkrétní příležitosti s originálními nápady, takže při výběru nemůžete šlápnout vedle a zároveň vždycky přijdete se zajímavým, vtipným nebo netradičním dárkem. Třeba s trofejí pro čerstvého absolventa, zamilovanou solničkou pro novomanžele nebo s nejmenšími vysílačkami na světě pro děti.

Dárky na zakázku

Darkoviny.cz posunuly kategorii dárků o level výš. Pořídíte tu i velmi osobní dárek určený jen a pouze pro konkrétní osobu, kterou chcete obdarovat. Dárky na přání obsahují konkrétní jména, fotografie nebo jsou jiným způsobem propojeny s oslavencem. Své nejmilejší můžete potěšit portrétem na zakázku, osobním komiksem nebo básní na přání a dát jim tak najevo, jak moc vám na nich záleží.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google