BODYBE logo

BODYBE.cz – prémiová kosmetika pro péči o tělo

BODYBE.cz je česká společnost luxusní kosmetiky, která jde inovativní a odslišnou cestou, která vám nabídne nový pohled na kosmetické produkty i vaše tělo.

Více o BODYBE

Peníze zpět z nákupu

5,7 %

O BODYBE

Značka BODYBE si zakládá na těch nejkvalitnějších produktech, se kterými se vaše tělo bude cítit jako v bavlnce. Nechte se opečovávat vůní kávových zrn, jež skrývá jejich nejslavnější peeling.

Hýčkejte svou pleť a tělo s těmito luxusními kosmetickými produkty:

  • Péče o pleť - najdete tu krém proti vráskám s kyselinou hyaluronovou, koncentrované sérum s kyselinou hyaluronovou, kolagenovou vyživující masku, jemný kávový peeling a například olejíčky v bio kvalitě - jojobový olej, arganový olej, malinový olej, moringový olej, ricinový olej a další.
  • Péče o tělo - základem této kategorie je kávový peeling, který je obohacen o oleje a výtažky z aloe vera a vitamíny. Hýčkejte se kávovým peelingem s vůní citrusů, vanilky se skořicí či třeba jemným kávovým peelingem s vůní karamelu.
  • Opalování - ochrana při opalování je velmi důležitá, v BodyBe najdete opalovací másla, opalovací oleje či opalovací vody s různými ochrannými faktory.
  • Doplňky stravy - představují kyselinu hyaluronovou v jedlé podobě. Stačí přidat pár kapek například do vašeho oblíbeného nápoje.

Jak mohu při nákupu na BodyBe ušetřit?

Určitě s použitím cashbacku od Plné Peněženky. Prokliknutím na e-shop BodyBe tímto odkazem získáte z nákupu 5,7 % zpět.

Najdou se nějaké alternativy?

Určitě ano. Na stránkách Plné Peněženky v sekci Kosmetika jsou další e-shopy se zaměřením na beaty kosmetiku. Podívejte se například na e-shop s pečující a dekorativní kosmetikou Krasa.cz nebo na široký výběr kosmetiky a příslušenství na Notino.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Kosmetika a parfémy

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit