BlueEAR.cz

Bezdrátová bluetooth sluchátka a handsfree

Obchod je dočasně pozastaven. Brzy bude opětovně spuštěn.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 0 % cashback z každého nákupu!

BlueEAR.cz Vám přináší skvělá bezdrátová sluchátka a handsfree, která Vás ohromí svou kvalitou.

Sluchátka BlueEAR jsou malými jen rozměrem. Ve skutečnosti vás doslova ohromí, díky svému zvukovému výkonu, kvalitními basy a vyváženými výškami. Jejich konstrukce dokonale tlumí vnější ruchy a zároveň neobtěžujete okolí svou muzikou - jsou pro okolí téměř neslyšitelná. Muzika bude při jejich používání doslova požitkem!

Jde o první bezdrátová stereo sluchátka na trhu s reálnou pracovní vzdáleností až 10m, bez šumu a dalších vad příjmu signálu. Již nemusíte připojovat svůj telefon k poslechu hudby a zamotávat se do kabelů. Nejen hudba, ale i jako stálé osobní handsfree, je můžete využít zkrátka kdekoliv. Sportování a poslech hudby nebylo pro vás pohodlnější. Sluchátka BlueEAR, jsou zkrátka naprostou revolucí bez kabelů!

BlueEAR sluchátka jsou nejmenší bezdrátová sluchátka na světě, přesto pohodlná, malé velikosti a snadno padnou do každého ucha. Svou velikostí jsou srovnatelná se sluchátky typu “špunty”, ale bez drátů a s technologií Bluetooth 4.1, díky které umožňuje připojit sluchátka BlueEAR na jakékoliv chytré zařízení.

BlueEAR sluchátka také disponují redukcí šumu a tato technologie filtruje okolní hluk a umožňuje tak čistší zvuk během hovoru a při poslechu hudby. Díky bezdrátového způsobu připojení můžete při poslouchání hudby nebo telefonování vykonávat vaše oblíbené činnosti.

Sluchátka BlueEAR je možné používat v podstatě při jakékoliv aktivitě. Můžete s nimi běhat, chodit do posilovny, turistiku, cyklistiku a ostatní aktivity bez obav o jejich funkci při vyšší zátěži. Sluchátka BlueEAR nejsou vodotěsná, ale jsou odolná proti běžnému pocení a běžném styku s vlhkostí.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat