Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 648 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě BlueEAR.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web BlueEAR.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 3,5 % cashback z každého nákupu!

BlueEAR.cz Vám přináší skvělá bezdrátová sluchátka a handsfree, která Vás ohromí svou kvalitou.

Sluchátka BlueEAR jsou malými jen rozměrem. Ve skutečnosti vás doslova ohromí, díky svému zvukovému výkonu, kvalitními basy a vyváženými výškami. Jejich konstrukce dokonale tlumí vnější ruchy a zároveň neobtěžujete okolí svou muzikou - jsou pro okolí téměř neslyšitelná. Muzika bude při jejich používání doslova požitkem!

Jde o první bezdrátová stereo sluchátka na trhu s reálnou pracovní vzdáleností až 10m, bez šumu a dalších vad příjmu signálu. Již nemusíte připojovat svůj telefon k poslechu hudby a zamotávat se do kabelů. Nejen hudba, ale i jako stálé osobní handsfree, je můžete využít zkrátka kdekoliv. Sportování a poslech hudby nebylo pro vás pohodlnější. Sluchátka BlueEAR, jsou zkrátka naprostou revolucí bez kabelů!

BlueEAR sluchátka jsou nejmenší bezdrátová sluchátka na světě, přesto pohodlná, malé velikosti a snadno padnou do každého ucha. Svou velikostí jsou srovnatelná se sluchátky typu “špunty”, ale bez drátů a s technologií Bluetooth 4.1, díky které umožňuje připojit sluchátka BlueEAR na jakékoliv chytré zařízení.

BlueEAR sluchátka také disponují redukcí šumu a tato technologie filtruje okolní hluk a umožňuje tak čistší zvuk během hovoru a při poslechu hudby. Díky bezdrátového způsobu připojení můžete při poslouchání hudby nebo telefonování vykonávat vaše oblíbené činnosti.

Sluchátka BlueEAR je možné používat v podstatě při jakékoliv aktivitě. Můžete s nimi běhat, chodit do posilovny, turistiku, cyklistiku a ostatní aktivity bez obav o jejich funkci při vyšší zátěži. Sluchátka BlueEAR nejsou vodotěsná, ale jsou odolná proti běžnému pocení a běžném styku s vlhkostí.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro BlueEAR.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat