E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

AAApoptávka.cz - portál pro hledání toho nejlepšího dodavatele

Internetový portál AAAPoptávka.cz funguje už od roku 2006. Řadí se bezpochyby mezi špičku na českém trhu ve spolehlivém hledání obchodních příležitostí a zprostředkovávání toho nejlepšího dodavatele nejsnazší možnou cestou. Drtivá většina poptávek je telefonicky ověřená a AAAPoptávka.cz tak garantuje správnost kontaktních údajů. 

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod DobráPoptávka.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 746 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o AAApoptávka.cz

Snadná cesta k zákazníkům a dodavatelům

Portál AAAPoptávka.cz spustil jako první na trhu už v lednu 2009 databázi veřejných zakázek. Za dobu své existence pomohl najít dodavatele už 1 048 677 poptávajícím. Celkem zprostředkoval práce v hodnotě 148 miliard korun. Zákazníci díky AAAPoptávce.cz ušetřili už 45 miliard korun. Na stránkách si stačí vybrat, jestli jdete hledat v roli poptávajícího nebo dodavatele. Projděte si katalogy firem na stránkách nebo se zaregistrujte jako dodavatel. Systém vás jednoduše nasměruje k poptávce, kterou chcete realizovat. Kvůli přehledným filtrům na webu snadno každý najde přesně to, co hledá. Vaše poptávka bude zadaná do 2 minut. Skrze AAAPoptávku.cz máte přístup až k 246 105 dovatelům. Z oblasti, ve které poptáváte, vám vyskočí celé desítky nabídek. V rámci systému najdete také veřejné zakázky. Zadávání poptávek je zcela ZDARMA a za přístup do systému dodavatelů zaplatíte roční paušální poplatek. 

Z jakých odvětví u AAAPoptávka.cz můžete sehnat své dodavatele?

Škála oborů dodavatelů na AAAPoptávce.cz je opravdu široká:

 • Auto-moto - autobazary, nové automobily, automobily - náhradní díly, autobusy a minibusy, příslušenství a doplňky, přívěsy a návěsy, autoplachty, autoskla, motocykly, motoristické služby, motory, půjčovny vozů, servisy, služby (klempíři, lakovny, kosmetika, leasing, mytí, zabezpečení), vrakoviště.

 • Cestování, ubytování a hotelnictví - aquaparky, bary, snack bary, hotely, cestovní kanceláře, čajovny, horské chaty, hostince a pivnice, hotely, chaty a chalupy, informační kanceláře a služby, jízdenky, kempy, koleje a menzy a další.

 • Doprava, logistika a skladování - autobusová doprava, automobilová doprava, mrazící vozy, cenné zásilky, letecká doprava, odtahové služby, stěhovací služby, lodě, městská doprava, železniční doprava a další.

 • Dřevo, nábytek a papír - dřevo, dřevařské výrobky, kancelářské potřeby, kartonáž, korek, nábytek, nábytkové kování, palivové dřevo, papír, papírenské výrobky, papírnictví a kancelářské potřeby, papírenské stroje.

 • Elektronika a elektrotechnika - el. spotřebiče, elektroinstalace, akumulátory a baterie, audiovizuální zařízení, el. nářadí, sporáky, svítidla, vodiče a kabely a další.

 • Export a import - Česká centra pro export a import a mnoho dalšího.

 • IT, počítače a telekomunikace - antény, faxy, video, foto, grafika, hardware, informační systémy a databáze, média (CD, DVD), počítače, software, satelitní technika, telekomunikace, tisk, vlákna, kabely, internet. 

 • Oděvy, obuv a textil - butiky, bytový textil, galanterie, koberce, kůže, krejčovství, látky, obuv, oděvy, second hand, sportovní obuv, textil, dekorační látky, záclony bižuterie.

 • Potravinářství a gastronomie - cukrářská výroba, gastronomické služby, potravinářství, tabákové výrobky.

 • Průmysl, hutnictví a těžba - energetika, hutnictví, plasty, těžba surovin, oleje a maziva.

 • Služby, servis a poradenství 

 • Stavebnictví, řemesla a reality - architekti, stavební firmy, asfaltování, stavební nástroje, střechy a mnoho dalších.

 • Strojírenství, stroje a kovovýroba

 • Výrobky a ostatní - sport, hudební nástroje, keramika, hračky, dárky a další.

 • Zdravotnictví, farmacie a chemie - barvy, laky, léčiva a mnoho dalšího.

 • Zemědělství, lesnictví a ekologie - agrochemikálie, ekologické stroje, myslivost, krmivo, pěstování, odpady, živočišná výroba, skládky, veterináři a mnoho dalšího.

S Plnou Peněženkou ušetříte!

Pokud se na stránky portálu AAAPoptávka.cz prokliknete z Plné Peněženky, máte možnost ušetřit procenta z ceny za služby.

Recenze a zkušenosti se službami AAAPoptávka.cz

Lidé, kteří využili služby AAAPoptávky.cz jsou velmi spokojení:

 • Poptávající Libor si chválí množství nabídek:

,,Služeb AAAPoptávky.cz jsme začali využívat asi před rokem a musíme velmi rádi uznat, že nabídky se po zadání poptávky jen hrnuly. Jsme rádi, že to takto funguje a přejeme ještě mnoho dalších úspěšných let nejen na českém trhu. Váš spokojený a věrný zákazník.”

 • Dodavatel JKR Group, s.r.o. dává 5 hvězdiček:

,,Naše firma JKR group je velmi spokojená se službami portálu AAAPoptávka.cz, s jejich pomocí se nám podařilo realizovat zakázky přímo z našeho oboru. AAAPoptávku.cz budeme určitě rádi i nadále využívat a můžeme ji všem vřele doporučit.”

Zkusíte na Plné Peněžence něco jiného?

Jestli jste hledali služby jiného typu, než nabízí AAAPoptávka.cz, tak zkuste projít naši sekci “Služby a ostatní”, kde najdete obchody jako Pojištění.cz nebo Hypoteční banku. Zkuste také nabídku služeb od Robeeto.com.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat