Rozhovor se Svetla24

„V dnešním světě toho osvětlení dokáže mnohem, mnohem více než jen vnést světlo do našich domovů.“

7. 6. 2023
rozhovor Svetla24

Možná by se mohlo zdát, že vybrat si do domu osvětlení není žádná věda. Rozhodnout se ale, jaký je váš preferovaný materiál, zda tíhnete spíše k tradičnímu osvětlení, nebo smart domácnosti, či jaké řešení je energeticky nejúspornější, nemusí být vždy snadné. Dnes jsme vyzpovídali Lucii Strolenou, marketingovou manažerku firmy, která nám problematiku osvětlení přiblížila.

Jaký sortiment nabízí Vaše společnost? Představte nám ji.

Svetla24.cz jsou tím ideálním místem, pokud právě sháníte osvětlení pro váš dům, zahradu, kancelář, obchod nebo pro jiné použití. V širokém sortimentu našich výrobků najdete přesně to, po čem toužíte a co vám bude vyhovovat. Najít na našem e-shopu můžete kromě osvětlení interiéru a venkovního osvětlení také žárovky, komerční svítidla nebo třeba řešení pro inteligentní dům, včetně SmartHome zabezpečení a topení. Svetla24.cz vám zajistí kvalitní a nadčasové osvětlení, které vám bude sloužit řadu let.

Na svých stránkách máte kategorii zboží „inteligentní dům“. Jaké zboží v ní zákazníci pořídí a jak funguje?

V dnešním světě toho osvětlení dokáže mnohem, mnohem více než jen vnést světlo do našich domovů. Chytré osvětlení lze do velké míry přizpůsobit vašim potřebám a do vašeho života přinese větší pohodlí i praktičnost. Chytrou domácnost můžete řešit v domě či bytě, který přímo vlastníte, ale také v také v nájemním bydlení. V systému chytrého osvětlení jsou všechny komponenty navzájem propojeny pomocí WiFi a umožňují vám ovládat světla ve vašem domově z vašeho chytrého telefonu. Ve většině případů budete potřebovat bezdrátový most. Pokud je pro vás chytré osvětlení zajímavou volbou, můžete si u nás vybrat mezi inteligentními stropními světly, ale i například inteligentním topením.

Svetla24

Dnes je velkým tématem udržitelnost. Najdeme i u Vás nějaké udržitelné zboží? Jak takové zboží funguje?

Ano, nabízíme velké množství udržitelného osvětlení. Udržitelnost lampy je dána různými aspekty: Výrobci svítidel věnují pozornost mnoha složkám, které jsou prospěšné pro životní prostředí, od použití energeticky úsporné technologie LED přes použití obnovitelných surovin až po použití recyklovatelného obalového materiálu. Důležitým faktorem jsou také krátké přepravní cesty a možnost oprav pro dlouhou životnost. Udržitelná nástěnná svítidla mohou také vyprávět příběh: v jakém regionu byla ručně vyrobena, jaké obnovitelné materiály umožnily jejich vznik a jak chrání životní prostředí i vaši peněženku, pokud jde o výrobu světla.

Máte ve své nabídce nějaký produkt, který je u Vašich zákazníků dlouhodobě favoritem? Odhadnete, proč tomu tak je?

Poptávka našich zákazníků je různá, záleží kupříkladu na období. Ale mezi klasiku patří nástěnná svítidla jako třeba Lucande Kalinda nebo mezi stropními svítidly kovové vintage světlo Phinea. Nabízíme více než 50 000 produktů, svého favorita si u nás proto vybere každý.

Děkujeme za rozhovor.

Svetla24