Recenze Vivantis – pečující kosmetika pro hladkou a vláčnou pokožku

Každá chceme být krásná do vysokého věku, proto je ale nutné něco dělat. Jedním z faktorů je péče o pokožku. V recenzi vám představíme produkty pro péči o pokožku od české značky Ryor.

25. 7. 2020
Recenze Vivantis – pečující kosmetika pro hladkou a vláčnou pokožku

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

V dnešní recenzi naše kolegyňky vyzkoušely limitovanou edici tělové kosmetiky Ryor, kterou nabízí e-shop Vivantis. Přečtěte si, jak testované produkty hodnotí svým zkušeným okem.

 

Krém na ruce s vůní šeříku

krém na ruce ryor

 

Krém na ruce je pro mě nepostradatelný. Mám sušší kůži, a proto celkem pravidelně potřebuji kůži promastit. Na šeříkový krém od RYORu jsem se těšila. Vůni šeříku mám ráda, mám ji spojenou se slunečními jarními dny. A co může být lepšího, než mít s sebou „jaro do kabelky”? 

Krém je ve 100ml tubě, takže ho máte kdykoli po ruce. Je bílý, snadno se roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Vůně je decentní, což oceňuji, protože se pak nebije s parfémem, který používám. 

Navíc cena 107 Kč je více než příznivá a velké plus pro mě je i to, že jde o český výrobek. Jako jediné negativum vidím, že jde o limitovanou edici, protože podle mého názoru by stálo za to nechat nejen tento krém, ale celou šeříkovou řadu ve standardní nabídce.

 

Sprchový olej s vůní šeříku

sprchový olej šeřík ryor

 

Sprchové oleje jsem doteď nepoužívala – už jen kvůli názvu „olej” . Prostě olej a sprchování mi moc nešlo dohromady. Až do té doby, než jsem vyzkoušela sprchový olej od RYORu. 

Stačí nanést pár kapek na navlhčenou pokožku a rozetřít. Olej při styku s vodou vytvoří mléčnou emulzi, která se krásně rozvoní po šeříku a příjemně zvláční pokožku. Emulzi pak jednoduše opláchnete. Po opláchnutí vodou výrobce doporučuje již nestírat ručníkem, ale nechat vstřebat do pokožky. Olej pak v podstatě nahradí tělové mléko. 

Na sprchový olej jsem si velmi rychle zvykla a nedám na něj dopustit, obzvlášť teď v létě, kdy je pokožka od sluníčka dost vysušená. Po použití sprchového oleje je pokožka opět krásně jemná a hydratovaná. Pokud máte suchou kůži, jednoznačně doporučuji.

Sprchový olej můžete využít i pokud dáváte před sprchování přednost koupeli ve vaně. 

Stačí přidat 1–2 polévkové lžíce a lázeň s vůní šeříku máte připravenou.

U tohoto produktu oceňuji jeho multifunkčnost, jestli se tomu dá u kosmetiky říkat. Jeden produkt vám v podstatě nahradí 3. 

 

Výživné tělové máslo s vůní šeříku