Soutěžní recenze Penzo: Vyhrajte model auta a vybavení do dílny a ke grilu

Dnešní recenze určitě potěší všechny rodiče, domácí kutily a ty z vás, kteří rádi mají zahradní gril. Jeden z vás může navíc vyhrát 3 ceny z e-shopu Penzo.

12. 10. 2021
Soutěžní recenze Penzo: Vyhrajte model auta a vybavení do dílny a ke grilu

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Penzo je český e-shop se zaměřením na vybavení na zahradu, do dílny, domácnosti, hračky a potřeby pro děti a na sport. Dnešní recenze je soutěžní,všechny produkty, které recenzujeme můžete rovněž vyhrát. O co se soutěží? O svářečskou kuklu, obal na gril a také model závodního auta na dálkové ovládání, které potěší hlavně vaše ratolesti, ale možná také hravé tatínky :). To vše z e-shopu Penzo.cz.

 

Jak můžu soutěžit?

Stačí, když v e-shopu Penzo nakoupíte během měsíce října a zároveň jste v období od 1. 7. do 30. 9. 2021 nakoupili v jakémkoliv e-shopu přes Plnou Peněženku. Po splnění těchto dvou podmínek budete zařazeni do soutěže o recenzované produkty.

 

Model auta BMW M3 RC

 • Cena: 899 Kč
 • Výrobce: RASTAR
 • Ovladač na 3× AA baterie
 • Autíčko na 3× AA baterie
 • Hodnocení Anety a Míši: ★★★★★
 • Odkaz na produkt: BMW M3 RC model 1:24

 

Hodnocení Anety: Když se ke mně dostala možnost vyzkoušet model RC auta, neváhala jsem ani chvíli. Mám doma malého čtyřletého syna a pro něj auta, a navíc na ovládání, znamenají mnoho. Netrvalo ani 3 dny a auto jsem si jela vyzvednout na poštu. Takže dodací lhůta byla velmi krátká. Přišla mi obrovská krabice a v ní další krabice a v krabici svatý grál v podobě bílého nablýskaného auta, které bych vyměnila za to mé opravdové. 

Součástí balíčku bylo tedy autíčko a ovládání k němu. Do obou bylo potřeba pochopitelně vložit baterie typu AA po třech kusech u každého. S tím nemám problém, jelikož baterie je u mě v domácnosti spotřební zboží – něco jako mléko. Spotřeba baterií je větší, jelikož záliba mého syna v těchto hračkách je vášnivá. 

Po vložení baterií auto jelo jako o život, jako blesk. Hned tedy dostal jméno Blesk. Takže Blesk jezdí rychlostí světla dopředu, dozadu, doleva a doprava. Ovládání je velice jednoduché a přehledné. Na ovládací ploše jsou dva typy tlačítek, přehledně označené šipkou, kam vede směr jízdy. Při změně jízdy dozadu auto reaguje velmi dobře. Má velmi malé zpoždění. U některých aut na ovládání se nám stalo, že na chvíli auto zastaví a potom změní směr jízdy. Tady u toho nikoliv. Rychlost auta ocenil nejen můj syn ale i můj manžel, kterému bylo svěřeno auto na hlídání, když syn bude v noci spát. 

Malé ale opravdu bezvýznamné mínus shledávám v tom, že autu nesvítí světla. Ovšem na rychlost jízdy nemá tento fakt žádný vliv. 

Kdyby byl můj syn narozen v září nebo v říjnu, dostal by ho zcela určitě k narozeninám a se stoprocentní pravděpodobností vím, že by byl nadšen. 

Protože Blesk se stal součástí naší rodiny a blíží se Vánoce, neváhala jsem prohlédnout stránky obchodu. Nabídka je široká. Mile mě překvapilo, jak snadno se zde hledá. Stránky jsou přehledné a rozdělené na kategorie. Pokud se vám nechce brouzdat a hledat, poslouží pro tyto účely lupa, kde zadáte obecně věc, která by se vám líbila a poté můžete koukat už jen na zboží podle preferencí.  

Celkově hodnotím produkt plným počtem.

Recenze Penzo: závodní model auta BMW

Hodnocení Míši: Měla jsem možnost vyzkoušet RC model BMW na e-shopu Penzo.cz. Při doručení balíčku jsem byla velmi překvapená, že balíček nebyl dostatečně zabalený. Přišla přímo krabička hračky, obalená v hnědém papíře – bez bublinkové fólie. Naštěstí krabice nebyla přepravou poničená a autíčko přežilo dopravu.

Autíčko vypadalo v krabičce velmi hezky. Také by to byl skvělý dárek pro dítě. Po rozbalení jsem vytáhla návod, ovladač a autíčko. Autíčko je velmi lehké. Vše bylo pevně přichycené na šroubek. Při přečtení návodu jsem zjistila, že musím vložit několik baterií. Škoda, že v balení nejsou baterie. Každá maminka, by jistě ocenila, kdyby baterie byly součástí balení. Po vložení baterií jsem předala ovladač svému 7letému synovi, který testoval autíčko se mnou.

Auto jezdí velmi rychle, a jelikož máme doma plovoucí podlahy, krásně dělá smyky. Během dvou dnů syn vybil baterie, ale autíčko bylo hodně dobře otestované. Také po koberci jezdí dostatečně rychle, jen nedělá takové smyky jako na plovoucí podlaze. Hodnotím plným počtem bodů.

 

Samostmívací svářecí kukla

 • Cena: 789 Kč
 • Výrobce: PENZO
 • Solární dobíjení
 • Automatické zapnutí samozatmavení
 • Vhodná pro všechny metody svařování pomocí elektrického oblouku
 • Hodnocení Anety:
 • Stránka produktu: Samostmívací svářecí kukla LYG-4

 

Když mi byla nabídnuta možnost recenzovat svářecí kuklu trochu jsem váhala, neboť jako žena nemám zkušenosti se svářením, a tak jsem nevěděla, zda pro ni najdu využití. Nicméně jakmile se o této možnosti dozvěděl můj manžel, tak měl velkou radost, protože se svého času živil svářením. Nyní se svářením již primárně neživí, ale občas svářečku ještě vezme do ruky, a tak se u nás doma taková praktická věc neztratí a najde si své využití. 

Kurýr přijel s balíčkem velmi rychle, až překvapivě rychle. Vzhledem k tomu, že kuklu je možné expedovat ihned, opravdu přišla hned druhý den, Velmi pečlivě zabalený balíček ve velké krabici a přitom tak lehký. Kukla je vyrobena z polypropylenu čili tento materiál je ohnivzdorný a tudíž je opravdu kvalitní a bezpečný, což je při této práci určitě potřeba. 

Kukla je vhodná pro všechny metody svařování pomocí elektrického oblouku - MMA svařování elektrodou a poloautomaty v ochranných plynech MIG, MAG a TIG. Senzor, který je umístěn v náplni filtru, automaticky identifikuje start svařovacího procesu a spustí funkci samozatmavení. Po dokončení se filtr automaticky vrátí do původního jasu. 

Musím uznat, že poměr kvalita a cena je v tomto případě opravdu výhodná. Kukla má vysokou přesnost, snadné použití, je vyrobena z odolného materiálu, automaticky se zapne a solárně se dobíjí. Co můj manžel ocenil je, že stále viděl na práci a nemusel kuklu zvedat, aby se podíval na svár. Intenzitu ztmavnutí filtru lze plynule regulovat podle svařovacího proudu. Tato kukla by na profesionální sváření nejspíš nestačila, ale na domácí kutilství rozhodně ano. 

Pokud by vás svařovací kukla neudělala šťastnými, není třeba zoufat. Penzo má širokospektrální sortiment zboží. Jsem si jistá, že si zde vybere kdokoliv, i ti nejnáročnější. Primárně se e-shop zaměřoval na sortiment v odvětví zahrady, nářadí a bazénů. Nicméně nabídku rozšířili i na sport, domácnost, dekorace, dětské hračky a elektrospotřebiče. 

Recenze Penzo: Samozatmavovací svářecí kukla

 

Obal na gril PREMIUM

 • Cena: 859 Kč
 • Velikost: 145 × 61 × 117 cm
 • Oboustranný ochranný obal
 • Odolný vůči nepříznivému počasí a UV záření
 • Hodnocení Pepy: ★★★★★
 • Stránka produktu: Obal na gril PREMIUM L

 

Ať už grilujete jednou za čas, nebo pravidelně, zajisté řešíte uschování vašeho grilu. Mně trvalo pár let, než jsem pro něj našel vhodné místo. V zahradním domku skončil gril přes zimu zarovnaný a před první jarní grilovačkou musely probíhat malé stěhovací manévry. V garáži si gril stálé místo taky nenašel a každou chvíli jsem ho musel přemístit jinam a neustále překážel. Nejvhodnější místo si tedy nakonec našel na terase, kde je vždy po ruce.

Ať už byl gril kdekoliv, vždy vypadal po delší době nepoužívání podobně. Zaprášený gril, který potřeboval generální údržbu, bez které by nám určitě grilované dobroty nechutnaly. „Parkovací místo“ na terase je sice z pohledu místa fajn, ale vzhledem k tomu, že na gril občas zaprší, tak kombinace prachu a deště vytvoří následně ještě větší výzvu pro údržbu.

Recenze Penzo: Obal na gril

S obalem na gril je najednou grilování výrazně příjemnější. Sundám obal, roztopím gril a sýry, maso, ryby nebo zelenina jsou za chvíli na stole a vše bez nepříjemných úklidových manévrů před samotnou grilovačkou.

Obal na gril je z kvalitního nepromokavého materiálu. Ve spodní části je umístěna šňůrka na zatažení, která obepne nožičky grilu. Díky větší velikosti se pod obal pohodlně vejde i pytel grilovacích briket a komínový starter na roztopení dřevěného uhlí či briket. Obal je vyroben z kvalitního oboustranného materiálu odolného nejen při nepřízni počasí, ale i proti UV záření, takže máte jistotu, že se vám po pár sezónách nerozpadne.

Pořídit obal na gril má samozřejmě i další ohromnou výhodu. Díky této ochraně se výrazně prodlouží životnost samotného grilu.

V době pořízení grilu mi přišla koupě obalu trochu jako zbytečnost, dnes se na obal dívám spíš jako na nezbytnost, která prodlouží životnost samotného grilu a mně ušetří moře času při jeho čištění a umývání.

Recenze Penzo: Obal na gril

 

Něco málo o e-shopu Penzo

Společnost Penzo byla založena roku 2008 jako online obchod specializovaný na volnočasové potřeby. Za velice krátkou dobu se e-shop zaměřil na prodej zahradní techniky, grilů, zahradního nábytku, nářadí a bazénů. Tento segment je pro e-shop klíčový a má tak velké zastoupení kvalitního sortimentu od známých značek.

Kromě toho najdete v e-shopu Penzo kategorie věnované sportovnímu vybavení od bojových sportů přes badminton, koloběžky až po například trampolíny, skákací hrady apod. Další nemalou část tvoří vybavení domácnosti včetně elektrospotřebičů a dekorací a také hračky a vybavení pro děti.

 

TIP: S nákupem přes Plnou Peněženku ušetříte v e-shopu Penzo až 5,25 % z celé objednávky.

Související slevy a akce

Exkluzivní sleva

Penzo.cz - Štípačky dřeva za výborné ceny
Penzo.cz logo

až 3,5 % zpět

Štípačky dřeva za výborné ceny

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články