Soutěžní recenze o kosmetický přístroj VIVECA 4 v 1

Domácí péče o pleť podobně jako v kosmetickém salonu? Jde to. V Koreji vyvinuli přístroj vhodný i na cesty. Galvanický přístroj značky Viveca zajišťuje co nejefektivnější absorbci kosmetických přípravků do pleti. Kolegyně Eva produkt vyzkoušela a výsledky ji ohromily. Díky soutěži můžete mít tento přístroj také!

14. 10. 2023
Recenze Korejská krása

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

O co si zasoutěžíte a jak můžete vyhrát?

V rámci této soutěže máte možnost vyhrát produkt, který recenzujeme, tedy galvanický přístroj Viveca Reborn Galvanic Device z e-shopu Korejská krása. Stačí, abyste si v tomto e-shopu kdykoliv během října něco koupili přes Plnou Peněženku a budete zařazeni do slosování. Na jednoho z vás pak čeká tato super cena!

Jak byla Eva s galvanickým přístrojem spokojená?

Před pár týdny jsem dostala možnost vyzkoušet galvanický přístroj Viveca Reborn Galvanic Device. Jedná se o přístroj, který využívá LED světla ve spojení s EMS technologií pro použití v domácím prostředí. Poskytuje tak efektivní a cenově dostupný způsob, jak zlepšit stav pleti. Umožňuje individuální péči o pokožku obličeje a je vhodný pro každodenní použití. Je určen pro regeneraci unavené pokožky, redukci pórů, zlepšení celkového stavu pleti, vyhlazení jemných vrásek a výrazný pokrok v boji proti akné.

Přístroj mi přišel v pěkné designové krabičce, kde byl zároveň i USB nabíjecí kabel a stojánek. To byla první věc, která mě nadchla. Jednoduchým a přitom elegantním designem je tak přístroj ve stojánku krásným doplňkem do každé koupelny či kosmetického koutku.

Jednoduché a intuitivní použití

Další věcí, která mě potěšila, byla jednoduchost jeho použití. Měla jsem obavy, že budu potřebovat rozsáhlý návod k obsluze, ale nastavení a aplikace jsou velmi intuitivní a tak jsem byla rychle schopna začít přístroj používat. Stačilo jej nabít, zapnout a vybrat požadovaný režim.

Liftingová masáž EMS (Electric Muscle Stimulation) využívá elektrické impulsy ke stimulaci svalů pod kůží. Tyto impulsy jsou nízkofrekvenční a mají za cíl posílit a tvarovat svaly. Proto EMS zpevňuje a zlepšuje pružnost pleti. Vede k redukci vrásek a zvýšení elasticity pokožky. Využití EMS liftingu je jedním z mnoha způsobů, jak dosáhnout svěžího a mladistvého vzhledu obličeje bez nutnosti chirurgických zákroků.

LED (Light Emitting Diode) světlo v přístroji emituje specifické vlnové délky světla, které mají schopnost pronikat do hlubších vrstev pokožky. To má několik pozitivních účinků na pleť. Jedním z nich je zlepšení prokrvení. Když světlo proniká do pokožky, stimuluje krevní cévy a zvyšuje průtok krve. Tím se do kožních buněk lépe dostávají živiny a kyslík, což podporuje regeneraci a revitalizaci pleti. LED světlo zároveň podporuje tvorbu kolagenu, čímž zpevňuje pokožku a redukuje známky stárnutí.

Mým hlavním cílem bylo zlepšit celkový stav mé pleti a zmírnit problémové partie spojené s akné, kterým dlouhá léta trpím. Také jsem chtěla vyhladit jemné vrásky a celkově zlepšit stav pleti. Velkou výhodou je možnost použít při proceduře vlastní oblíbenou kosmetiku. Není třeba dokupovat žádné drahé gely, séra nebo krémy, které jsou často spojeny s jinými estetickými procedurami. LED terapie totiž působí na samotnou pokožku, a proto lze použít produkty, na které jste běžně zvyklí a ke kterým máte důvěru. Přesto mi zvědavost nedala a zkusila jsem i sérum s kolagenem a kyselinou hyaluronovou, které je k přístroji nezávazně doporučeno prodejcem. 

Používání přístroje se pro mě stalo součástí mého pravidelného rituálu péče o pleť. Každý večer jsem si vyčlenila na tuto proceduru čas. Mimo zlepšení vzhledu pleti mi poskytla i příjemnou relaxaci.

Aplikace přístroje v praxi

Celý proces je jednoduchý. Nejprve jsem aplikovala sérum na obličej tak, aby tvořilo na pokožce lehký film. Začala jsem nejprve masáží s pomocí LED světla, nejprve fázi HOT a posléze COLD. HOT fáze je regenerační, produkuje teplo 38 °C a fáze COLD při 9 °C zase pokožku zklidňuje a redukuje póry. Každá z procedur má časovač nastavený na 3 minuty. Není potřeba tedy hlídat čas, přístroj sám zvukovou signalizací oznámí konec příslušné procedury. 

Před druhým krokem – použití EMS liftingu – jsem vždy lehce doplnila množství séra na obličeji a pokračovala. Velice jemné impulsy nejsou nijak nepříjemné, jen lehce stimulují svaly a zvyšují prokrvení pleti. Cítila jsem, jak se napětí v obličeji uvolňuje, což bylo velmi příjemné.

Další skvělá věc na tomto malém kosmetickém pomocníkovi je jeho flexibilita. Lze s ním cíleně stimulovat různé oblasti a intenzitu stimulace také libovolně nastavit.  

Masáž přístrojem jsem proto prováděla jak na tvářích a čele, tak i na krku a v oblasti dekoltu tak, abych zajistila komplexní péči.

Viveca Reborn Galvanic Device 4 v 1

Viveca Reborn Galvanic Device 4 v 1

  • značka: Viveca
  • technologie galvanického proudu
  • 2 teplotní stupně
  • liftingová masáž EMS
  • LED terapie pleti

4 999,00 Kč

Nakup s cashbackem

Jaký byl výsledek?

Po několika týdnech pravidelného používání mohu s jistotou říci, že vidím znatelné zlepšení stavu mé pleti. Pokožka obličeje je viditelně hladší a vyrovnanější, akné se minimalizovalo, pleť je výrazně svěžejší, hydratovanější a jakoby více elastická. Co mě opravdu překvapilo, bylo zmenšení pórů. Mám citlivou pleť náchylnou k rozšířeným pórům, a proto hodnotím tuto změnu velice pozitivně. Celkově pleť působí zářivějším dojmem, což mě samozřejmě velice těší.

Výhodou je i to, že přístroj je malý a lehký, proto jsem jej mohla přibalit i do kufru na dovolenou. Nemusela jsem tak každodenní kúru přerušovat. 

Celkově tento přístroj hodnotím jednoznačně kladně. Lze s ním dosáhnout svěží a mladistvé pleti bez nutnosti návštěv kosmetických salónů či drahých procedur. Je to investice, která se rozhodně vyplatí.

Jak vznikají naše recenze

Zajímá vás, jak vznikají recenze Plné Peněženky? Přečtete si o tom v našem speciálním článku.

Korejskakrasa.eu logo

O Korejskakrasa.eu

Péče o zdraví a pleť podle Korejců. V e-shopu najdete kosmetické přípravky a přístroje podle nejnovějších poznatků ve spojení s tradiční péčí o pleť, vlasy a pokožku.

Související slevy a akce

SLEVA 10 %

Korejskakrasa.eu - Sleva 10 % na vše
Korejskakrasa.eu logo

7 % zpět

Sleva 10 % na vše

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články