Jak vznikají recenze Plné Peněženky?

Naše recenze jsou pravidelnou dávkou inspirace, kterou můžete využít, pokud váháte s koupí nějakého produktu, nebo jako zajímavé čtení při ospalém sobotním ránu. Jak ale taková recenze vlastně vzniká a co znamená pro nás?

19. 1. 2023 Anežka
jak se tvoří recenze
  1. Na začátku celého procesu stojí naše šikovné kolegyně, které s e-shopy, s nimiž spolupracujeme, recenze domlouvají. 
  2. Ty nám potom k recenzi nabídnou konkrétní produkt, případně dají na výběr z více produktů. 
  3. My následně z našeho týmu vybereme toho pravého recenzenta, jenž se pro hodnocení onoho produktu nejvíce hodí. Fitness produkty pro vás tedy budou pravděpodobně recenzovat sportovci, nářadí zase naši zavilí kutilové atp. 
  4. Náš recenzent produkt pečlivě vyzkouší, nafotí a poskytne vám svůj osobní názor na jeho funkčnost, kvalitu, vzhled i uživatelskou přístupnost. Abyste věděli, kdo to o produktu vlastně referuje, představí se vám autor článku v medailonku pod recenzí. 
  5. Aby vám naše recenze neunikla, upozorníme vás na ni v newsletteru, na sociálních sítích nebo v naší Lištičce.

Recenze Plné Peněženky jsou pouze inspirativní, nejedná se o doporučení k nákupu produktu a poskytují osobní názor autora recenze. Kromě recenzovaného zboží od e-shopů nedostáváme žádnou finanční odměnu – recenze pro vás připravujeme zcela zdarma. 

Anežka

Autor Anežka


Anežka je naším největším odborníkem na texty včetně gramatiky, kterou má v paži. 💪 Je vidět, že češtinu miluje a stejně tak knihy snad všeho druhu. Kromě toho ji baví cestování, ale s nadšením se věnuje i dětem, které vede na hodinách aerobiku. Víme, že má zlaté srdce, na češtinu je ale fakt pintlich. Někdo nemůže ani vidět koprovku a někdo zase text, kde se použije třeba čárka místo středníku.