Recenze iPouzdro - Taška na notebook, bezdrátová nabíječka a sluchátka

Technika je v dnešní době všudypřítomná, proto bylo víc než vhodné vyzkoušet bezdrátovou nabíječku, sluchátka a tašku na notebook od obchodu iPouzdro.cz a sepsat pro vás naše dojmy. Jak funguje bezdrátová nabíječka, vyplatí se investovat do bezdrátových sluchátek a je taška na notebook dostatečně bytelná? To i mnoho dalšího se dozvíte v dnešním článku.

31. 8. 2019
Recenze iPouzdro - Taška na notebook, bezdrátová nabíječka a sluchátka

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,0 / 5

Bezdrátová sluchátka potkáte na ulici u každého druhého, a už neplatí, že za ně musíte zaplatit šílené množství peněz, ale věděli jste i o existenci bezdrátové nabíječky? Pro naší recenzi jsme vyzkoušeli i tašku na notebook, a to s motivem spíše určeným pro ženy. Přečtěte si recenzi, kterou jsme pro vás v Plné Peněžence připravili a přesvědčte se, že iPouzdro.cz je ten správný e-shop pro nákup techniky a příslušenství.

Bezdrátová sluchátka - I16 TWS

 • Produkt: BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA - I16 TWS WHITE
 • Cena: 899 Kč
 • Bluetooth: verze 5.0 - stabilní přenos
 • Přehrávání hudby: až 4 hod
 • Pohotovostní režim: 180 hod 
 • Kapacita baterie: 55mAh x 2
 • Kapacita baterie pouzdra: 500mAh
 • Peti hodnocení: 4
 • Stránka produktu: Bezdrátová sluchátka - I16 TWS

 

“Péťa si vzala na vyzkoušení bezdrátová sluchátka a svěřila se nám se svými dojmy: “Do recenze se mi pod ruku dostaly bluetooth sluchátka, takže jsem nelenila a vzala je do fitka, otestovala a už několik týdnů jsou de facto mou součástí.

Vzhled sluchátka je minimalistický, jedná se vlastně o “napodobeninu” AirPods od Apple, pro které je jednoduchý a minimalistický vzhled základem. Kvalitou zvuku se samozřejmě sluchátkům od Applu rovnat nemohou, a jelikož se nejedná o kopii, ale o typově podobný produkt, tak je v recenzi nebudu srovnávat. Na sluchátka budu nahlížet jako na originální produkt, bez ohledu na podobnost s věhlasnou značkou.

Minimalistický vzhled je super, není nic jednoduššího než bílá barva, bez zbytečného loga, nápisů, design je skvělý. Součástí balení jsou sluchátka, nabíjecí krabička, USB kabel k nabíjení. Díky magnetu na sluchátku a v krabičce do sebe skvěle zapadají, produkt tak působí kvalitně. Jelikož se mi do ruky dříve dostaly také obdobná sluchátka - levnější model z AliExpressu, kvalitu dokáži porovnat. Sluchátka I16 TWS WHITE tedy působí luxusně a provedení je precizní.

Spárování s telefonem je jednoduché pomocí Bluetooth. Jelikož sluchátka disponují Bluetooth verzí 5.0, která se vyznačuje vysokou citlivostí, je spárování otázkou chvilky. Produkt je kompatibilní se všemi zařízeními podporující Bluetooth připojení (Apple, Samsung, HTS, Apple Ipad a další…). Výhodou je velký dosah, sluchátka beru pravidelně do fitka a při cvičení nemám vždy mobil hned po ruce, ještě se mi nestalo, že by sluchátka hrát přestaly. Vlastně ano, jednou, to už jsem byla ovšem vzdálená přes celé fitko - cca 15 metrů.

Jsou nabíjecí, nabíjí se přímo v krabičce, a to pomocí USB kabelu naprosto bez problému a rychle.. Sluchátka po úplném nabití vydrží hrát nepřetržitě 4 hodiny, výrobce uvádí, že doba se může vyšplhat i na 20 hodin, mně reálně sluchátka vydrží na jedno nabití 3-4 návštěvy fitka.

Sluchátka mají po stranách tlačítka, podržením obou se zapínají, následně stiskem tlačítka ovládáte další funkce. Jednoduše tak lze odmítnete hovor, stopnutí a další přehrávání hudby či přepnutí skladby. Jedním tlačítkem lze zařídit vše, ovládání je tak jednoduché a rychlé.

Samotný zvuk je super, nemám sebemenší problém. Je tedy pravdou, že nejsem echt hudební nadšenec a je dost jednoduché mě v tomto případě “opít rohlíkem”. Ale za běžného uživatele nemám co bych k přehrávání a zvuku vytkla. 

Jediné, co mi u sluchátek lehce vadilo a na co jsem si musela zvyknout, bylo celkově nošení. Ze začátku mě ze sluchátek bolely uši a po delším nošení mi byla nepříjemná. Ale jak jsem psala v úvodu, sluchátka se mnou rychle sžila a stala se mou součástí, takže po pár dnech jsme si na ně já i mé uši navykly.

Závěrečné zhodnocení je kladné a ke koupi doporučuji. Přestože jsem na úvod zmínila, že produkt nebudu srovnávat s originály od Apple, nedá mi to. Originály jsou přeci jen originály a jelikož mám zkušenosti také s nimi, musím tomuto produktu jednu hvězdičku strhnout. Ovšem na druhou stranu, vzhledem k ceně se jedná o levnou alternativu moderních, trendy a cool ikonických AirPods.” dodává Péťa.

Taška na notebook CANVASLIFE

 • Produkt: TAŠKA NA NOTEBOOK - CANVASLIFE, 13 BRIEFCASE ROSEWHITE 99926465
 • Cena: 599 Kč
 • Materiál: speciální plátno
 • Vnitřní rozměr: 37 x 27 x 2,5 cm
 • Vhodné pro: MacBook Air / Pro 13 nebo pro jiné notebooky do 13"
 • Záruka: 2 roky
 • Hanky hodnocení: 5
 • Stránka produktu: Taška na notebook CANVASLIFE

Když jsem dostala nabídku recenzovat tašku na notebook CANVASLIFE, měla jsem radost. Nejen že mi padla do oka hned na první pohled, ale hlavně proto, že moje současná taška značky Samsonite už dosluhovala. Měla jsem ji několik let a byla jsem s ní maximálně spokojená. Malá, lehká, příjemná na dotek… Vzhledem k tomu, že model který jsem měla už se nevyrábí, nedovadla jsem si představit, že seženu jinou, alespoň trochu srovnatelnou tašku, která by mi vyhovovala.

Když jsem vzala do ruky CANVASLIFE, okamžitě se mi vybavila vzpomínka - je večer, čekám na autobus a ten nepřijíždí...zima, mrholí, ruce mám schované v kapse. Autobus konečně přijel, nastupuju do něj a mezi dveřmi se ozvalo slabé lupnutí následované ránou dopadu počítače na zem. Praskla přezka vyrobená z plastu u popruhu počítače. Co bylo dál ani raději popisovat nebudu, zkrátka trapas ;)

Tak přesně to se vám u této tašky nestane :) Přezky a zipy totiž nejsou z plastu, ale jsou kovové a opravdu bytelné. Taška CANVASLIFE je vyrobena ze speciálního plátna, trochu hrubšího na omak. Vnitřek mi přijde tak trochu sametový a vypolstrovaný. Taková měkká peřinka pro můj macbook. Oproti staré tašce má tahle spousty kapes i když to tak na první pohled nevypadá. Původně jsem si myslela, že má klasicky jen jednu kapsu na zip. NEMÁ - má jich víc :) Taška je účelově řešena, má celkem 3 kapsy a z toho je jedna na zip. V té se pro mě skrývalo překvapení. Je totiž řešena jako většina kabelek. Kapsa na zip má totiž v sobě ukryté další kapsičky, chcete-li přihrádky na mobil, přenosnou wifi, propisky, vizitky, sluchátka… zkrátka na vše, na co si která z nás pomyslí. Je super, když nemusím hledat vizitky, šátrat v tašce kde mám tužku apod. 

S taškou CANVASLIFE můžu jít na schůzku v klidu bez toho, aniž bych byla obtěžkána taškou s počítačem a ještě kabelkou - tu můžu v klidu nechat doma. CANVASLIFE totiž pojme vše důležité, co potřebuji. Je to vlastně provedení 2 v 1 (taška a kabelka). Navíc její design je velice elegantní a vhodný samozřejmě pro tu hezčí polovinu lidstva. Může se nosit jen tak v ruce, nebo využít popruh s kovovými přezkami na připnutí s možností nastavení délky jak komu vyhovuje. Popruh je dostatečně široký, aby se vám nezařezával do ramene.

Díky materiálu který je voděodolný a zpracování, které tlumí nárazy, je to nepostradatelný, stylový i praktický doplněk za velmi příznivou cenu. Elegantní a praktickou tašku CANVASLIFE můžu v klidu doporučit všem ženám a pokud hledáte vhodný dárek, tohle bude určitě trefa do černého ;) 

Doporučení PP: nyní v rámci akce “Zpátky do školy” máte možnost brašny na notebooky pořídit s 20% slevou!
 

 

Bezdrátová nabíječka DUXDUCIS

 

 • Produkt: BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA PRO IPHONE - DUXDUCIS, C1 BLACK
 • Cena: 399 Kč
 • Záruka: 2 roky
 • Vstup: 5V/2A
 • Výstup: 5W
 • Délka kabelu: 150 cm
 • Terezky hodnocení: 4
 • Stránka produktu: Bezdrátová nabíječka DUXDUCIS

 

Také se vám stává, že si nemůžete vzpomenout, kam jste odložili svůj iPhone? Jednou ho najdete na stole, podruhé leží na botníku a potřetí vám zvoní za gaučem - v tom lepším případě. Když se vám vybije, tak ho jentak nenajdete. Já to vyřešila bezdrátovou nabíječkou od DUXDUCIS. Jednoduše leží na mém pracovním stole. Kabel nabíječky, který je dostatečně dlouhý jsem schovala za stůl, takže vedle monitoru je vidět pouze elegantní černá placička ;). A jelikož chci mít svůj smartphone neustále nabitý, tak jsem si ho navykla odkládat právě sem. 

Jak to funguje?

Bezdrátové nabíjení funguje na principu elektromagnetické indukce . Podložka musí být připojena ke zdroji a přes cívku vytváří magnetické pole. Druhá cívka v mobilním telefonu pak indukuje střídavý proud, který je usměrněn a následovně převeden do baterie. Jedinou jeho nevýhodou je, že nevzniká přímá komunikace se zdrojem a tím pádem se ztrácí více energie, což dělá bezdrátové nabíjení pomalejším.

 Je také možné, že váš telefon nepodporuje bezdrátovou technologii. Je tu však i jiné řešení, než kupovat nový telefon. Jedná se o samolepku, která se schová pod obal vašeho telefonu a zapojí se do USB portu. Poté stačí takto “vylepšený” smartphone položit na bezdrátovou nabíječku a váš telefon se začne bez problémů nabíjet. Může se zdát, že je to trochu nepraktické, ale pokud chcete používat bezdrátovou nabíječku, je to určitě levnější varianta, než koupě nového telefonu. ;)

Já touto nabíječkou nabíjím svůj iPhone, se kterým spolehlivě komunikuje. Dobíjení je však opravdu hodně pomalé, ale v tomto případě cena odpovídá kvalitě. Naučila jsem se telefon dobíjet přes noc, kdy telefon nepoužívám. Stihne se naplno dobít a já nemusím mít starost, že se mi vybije, když ho budu nejvíc potřebovat. Navíc tím, že telefon průběžně odkládám na "DUXDUCA" mám telefon dostatečně dobitý pořád.

Pro náročnější uživatele bych doporučila výkonnější nabíječku, například SPIGEN, ESSENTIAL F305W, která je nyní na e-shopu iPouzdro.cz také v akci s 42% slevou

Doporučení PP: Nyní zakoupíte bezdrátovou nabíječku DUXDUCIS za akční cenu s 20% slevou!

 

Něco málo o iPouzdro.cz

Obchod pro všechny milovníky techniky a příslušenství, ale i pro ty, co tomuto světu zas tak nerozumí. E-shop iPouzdro.cz má pro zákazníky produkty, které budete s radostí používat denně, některé vám usnadní práci a každodenní činnosti, jiné vám čistě jen přinesou radost. Vyberete si zde jak pro sebe, tak pro své blízké či kamarády. Zkrátka, když nebudete vědět, jaký dárek pořídit, proklikněte se na e-shop iPouzdro.cz a pořiďte svému blízkému výdobytek techniky a vykouzlete tak úsměv na tváři nejen obdarovanému, ale i sobě samému. iPouzdro.cz zdaleka neprodává jen pouzdra, jak už název napovídá, ale spoustu dalšího příslušenství. Tento zákazníky oblíbený e-shop zákazníkům navíc nabízí dopravu ZDARMA od 1 000 Kč.

Široký sortiment, příjemné ceny

Velký výběr kvalitního zboží za přátelské ceny, i proto si zákazníci tento obchod oblíbili - podle serveru Heureka.cz by ho totiž svým známým doporučilo 93 % zákazníků. Podívejte se na kategorie a širokou nabídku sortimentu tohoto obchodu:

 • Výprodej - potřebujete nabíječku, obal na mobil, USB kabel nebo něco úplně jiného, ale chcete ušetřit? Pak se podívejte právě do této kategorie. S nákupem přes Plnou Peněženku navíc s cashbackem ušetříte o několik procent víc.
 • iPhone - tyto světově známé telefony z dílny Steva Jobse jsou stále v trendu. Stačí se jen podívat na internetové stránky iPoudzro.cz a pořídit k němu potřebné doplňky a příslušenství.
 • iPad - tabletům ještě zdaleka neodzvonilo. Na iPouzdro nakoupíte příslušenství  pro tento produktu od firmy Apple a používat je můžete nejen vy, ale i vaše děti. Určitě půjde o dobře uložené peníze.
 • Macbook - velmi kvalitní notebooky vícero velikostí - to většina z nás prostě chce! Kupte si tak nového mazlíčka a užijte si kvalitního produktu nejen doma, ale i v práci a škole. Díky tomuto e-shopu na něj navíc koupíte pouzdra i obaly, no zkrátka to, co se k němu bude hodit.
 • Apple watch - máte na ruce tyto hodinky a hodil by se vám třeba nový řemínek? Pro své Apple watch zde pořídíte i nabíječky, ochranné displeje či třeba stojánky.
 • Ostatní telefony - nejste vlastníkem produktů od značky Apple? Pak si zde vyberete i vy! Najdete zde i příslušenství pro Huawei, Samsung, Sony, Xiaomi i IQOS.
 • Příslušenství - protože iPouzdro.cz ví, že ho pořebujeme všichni. Nikdo z nás nechce poškrábaná záda ani sklo telefonu, většinou všichni posloucháme hudbu se sluchátky a občas se hodí i nová nabíječka. Proč se tedy neprokliknout do této kategorie?

Doprava

Chcete si nechat vaši objednávku dovézt za co nejmenší peníze? Není problém! Podívejte se na možnosti dopravy a vyberte si tu, která vám bude nejvíc sedět:

 • Balík Do balíkovny za 39 Kč (dobírka + 30Kč) 
 • Balík Do ruky za 59 Kč (dobírka + 30Kč) 
 • Uloženka.cz za 59 Kč (dobírka + 20Kč) 
 • DPD Private za 79 Kč (dobírka + 40Kč) 
 • Osobní odběr v Praze ZDARMA

iPouzdro.cz svým zákazníkům rádo dělá radost a nabízí jim i dopravu ZDARMA, a to při nákupu nad 1 000 Kč. Všechny způsoby předpokladají doručení po ČR hned následující pracovní den po odeslání, po SR do dvou pracovních dnů. 

Platba

Bohužel ani tady není nic zadarmo. Když si však zvolíte vhodný způsob platby, bude to skoro bezbolestné odeslání peněz… Jak zde můžete za objednávku zaplatit?

 • Platba při převzetí
 • Bankovní převod
 • Online platební kartou

Zvolíte-li si platbu kartou nebo dobírkou, objednávku přijatou do 14 hodin vám vyexpedují ještě tentýž den!