Recenze Diamond Immunity: Doplněk stravy Forever Young

Nabídka přírodních doplňků stravy pro podporu zdraví a imunity ve formě kapslí – přesně to je internetový obchod Diamondimmunity.com. Nechte se zlákat jejich nabídkou i vy a udělejte něco pro své tělo a zdraví. V dnešní recenzi jsme za vás vyzkoušeli doplněk stravy Forever Young. Co myslíte, byla naše kolegyně spokojená a dosáhla tíživého efektu “forever young”?

24. 4. 2021
Recenze Diamond Immunity: Doplněk stravy Forever Young

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,0 / 5

 

Obzvlášť v dnešní době je důležité pečovat o své zdraví a podporovat obranyschopnost. Máte chuť podpořit svůj organismus a udržet si silnou imunitu? V tomto případě určitě zavítejte na e-shop Diamondimmunity.com – těšit se zde můžete na jedinečnou řadu produktů, které účinně pomáhají posilovat nejen váš imunitní systém. Tak co, vyzkoušíte to taky? Ne nadarmo se přece říká, že zdraví je to nejcennější, co máme. 

 

Doplněk stravy pro FOREVER YOUNG

  • Moderní výživový doplněk pro zdravé stárnutí s cykloastragenolem, aktivátorem telomerázy. Dále obsahuje kyselinu hyaluronovou. 
  • Jak mi pomůže: přispívá ke zpomalení projevů stárnutí a procesu stárnutí buněk, v konečném závěru ke zdravému stárnutí organismu
  • Cena: 4 719 Kč 
  • Hodnocení Jany: ★★★★
  • Stránka produktu: Forever Young

Rovnou bez mučení přiznávám, že s pletí na obličeji mám dlouhodobý problém. Trápí mě především suchá, ekzémová svědící pokožka v oblasti „T“ zóny. Musím se však přiznat, že si za to do jisté míry můžu sama svým stravováním, svůj podíl má ale také stres a prostředí. Například u moře mám pleť již po dvou týdnech nádhernou bez jakýchkoliv problémů. V Čechách ale bohužel moře nemáme, a tak si musím vypomáhat různými přípravky.

Patřím k těm, kteří jsou proti chemii, a to jak v jídle, domácnosti, tak i v kosmetice a výživových doplňcích. Vím, že pro zlepšení pleti nestačí jen používat krémy, a proto mě zaujal produkt od Diamond Immunity s příznačným názvem „Forever Young“.

Jedná se o roztomile vypadající tobolky, u kterých budete mile překvapeni jejich chutí – nemají žádnou výraznou nepříjemnou chuť jako tomu bývá u některých vitamínů. Výhodou také je, že se díky své velikosti a tvaru skvěle polykají. 

Ale co je důležité je jejich složení. Jedná se o zcela přírodní produkt. Neobsahuje žádné živočišné ingredience a kromě účinných látek v něm dále najdete již jen kukuřičný škrob, rostlinnou celulózu, rostlinný glycerin a vodu. Z účinných látek mluvíme o známé kyselině hyaluronové, která přirozeně vytváří buňky v našem těle. V mladé a zdravé pleti je jí velké množství, ale s rostoucím věkem tyto zásoby klesají a je tedy dobré ji v pleťových krémech či přímo takto vnitřně doplňovat. Další ingrediencí je vitamín D3. Ten působí preventivně proti osteoporóze, zlomeninám, zubnímu kazu a je podporuje zdraví srdce a naši imunitu. V dnešní době je doporučován jako prevence před chřipkou či koronaviry.

Hlavní složkou je bylinka Kozinec blanitý, která se používala již před několika tisíci roky v čínské medicíně. Jedná se o všestrannou bylinu, která kromě jiného pomáhá právě ke zlepšení pleti. Je jednou z nejoblíbenějších posilujících bylin v Číně a často se označuje jako ženšen mladých lidí. Posiluje celé tělo a harmonizuje energii čchi.

Přípravek Forever Young užívám již skoro 2 měsíce a i když se efekty u těchto produktů objevují až při dlouhodobějším užívání, byla jsem již přibližně po měsíci mile překvapena. Pleť začala být pružnější, jemnější, méně suchá a celkově jsem se začala cítit lépe a vitálněji. Samozřejmě že bych dosáhla ještě lepších výsledků úpravou jídelníčku směrem ke zdravé stravě a celkovým vylepšením životního stylu. Tyto změny jsem však neudělala, abych mohla posoudit účinky tohoto produktu. Za mě tedy závěrem určitě palec nahoru – s produktem jsem byla moc spokojená a doufám, že budu i nadále. Jediný mínus vidím ve vysoké ceně, ale na druhou stranu se jeho koupě opravdu vyplatí a pomůže vám ke zdravější pleti a vitalitě. Osobně se ještě chystám vyzkoušet Immunity Boom, který je pro tuto zvláštní dobu jako dělaný. 

 

Něco málo o e-shopu Diamondimmunity.com

Internetový obchod Diamondimmunity.com je jako dělaný pro všechny, kteří hledají kvalitní doplňky stravy pro posílení jejich zdraví. Ať už se chcete zaměřit na funkci imunitního systému, zdravý stav pleti nebo detoxikaci organismu, tak zde určitě vybere ten správný přípravek. Pokud plánujete koupi více produktů, tak se určitě vyplatí se přímo na e-shopu podívat do záložky “zvýhodněné balíčky”, které vám nabízí možnost ušetřit. 

Za projektem Diamond Immunity stojí lékař, MUDr. Luboš Říha, jehož cílem od začátku bylo nabídnout lidem špičkové produkty, kterým sám důvěřuje. Každý z nás by se měl na chvíli zastavit a najít pro něj nejlepší cestu k udržení svého zdraví  obranyschopnosti. Produkty Diamond Immunity vám pomohou se cítit lépe. 

Pokud se zajímáte o věci ohledně svého zdravotního stavu, tak určitě vyzkoušejte blog Diamond Immunity. Najdete zde třeba tipy, jak zatočit s jarním nachlazením, nebo jak pečovat o zdraví ledvin.