Recenze DailyMix – zdravé a rychlé jídlo pro každý den

KetoMix představil svoji novinku proteinový koktejl DailyMix. Podívejte se, co na tohle proteinové jídlo říká naše kolegyně Hanka, která ho testovala.

27. 6. 2020
Recenze DailyMix – zdravé a rychlé jídlo pro každý den

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Příznivci recenzí Plné Peněženky se již jistě setkali s hodnocením úspěšné proteinové diety KetoMix. Dieta je redukční, postavená na vyšším příjmu bílkovin a nižším příjmu sacharidů. Kombinace těchto nutrientů tělo zasytí a přitom dostane do ketózy, která je účinná při odbourávání tuku a formování postavy. KetoMix letos představil novinku – koktejly DailyMix

DailyMix není dieta, DailyMix je plnohodnotné a nutričně vyvážené jídlo, které tělu dodá veškeré potřebné živiny. Zasytí a dodá pocit jako po klasickém hlavním jídle, a to vše během chvilky. Každý z nás to jistě zná… spěcháte, času není nazbyt a ještě si chystat jídlo ať už do práce, školy, či jen tak když vyrážíte na výlet nebo vstříc pravidelným povinnostem. 

Někdy je to to poslední, na co pomyslíte. 

Z toho všeho vyplývá, že na sebe kolikrát kašleme a odnáší to nejen naše zdraví, ale také naše váha. Nepravidelná strava má ve většině případů za důsledek přejídání. Během dne nemáme na jídlo čas a večer nás hlad a chutě doženou a „vyluxujeme“ tak celou lednici. Určitě to znáte také. Těmto nepříjemným situacím můžete lehce předcházet, stačí nastavit pravidelnost a alespoň nějaký řád ve stravě.

Dailymix je skvělým pomocníkem, díky kterému je jídlo připravené během chvilky, pochutnáte si, a zároveň tělu dodáte potřebnou energii na další část dne. Přečtěte si dnešní recenzi DailyMix a udělejte si obrázek sami. :)

 

DailyMix proteinový koktejl 15 porcí

Proteinový kokkejl DailyMix

 • Cena: 650 Kč za 15 porcí
 • Kompletní plnohodnotné jídlo bez škodlivé chemie.
 • Vysoký obsah nejkvalitnějších proteinů (sója a syrovátka).
 • Nízký glykemický index.
 • Vitamíny a minerální látky pro správné fungování organismu.
 • Vyber si svou oblíbenou příchuť (ze 7 možných).
 • Čekanková vláknina pro podporu trávení.
 • Vhodné pro vegetariány.
 • Skvělé pro sportovce a aktivní lidi.
 • Vhodné až od 3. fáze diety KetoMix
 • Zákaznický servis každý den v týdnu
 • Hodnocení Hanky: 5 z 5
 • Stránka produktu: DailyMix koktejl 15 porcí

 

DailyMix není ani dieta, ani doplněk stravy. Jedná se o plnohodnotné jídlo a jako takové jej budu hodnotit. 

Mockrát se mi hodilo, když jsem si mohla udělat rychlý „koktejl“, když jsem nestíhala. Nebo se mi zrovna nechtělo moc vařit, když jsem potřebovala jídlo jen sama pro sebe. Koktejl stačil na to, abych zahnala hlad a na schůzce mi pak nekručelo v břiše.  

DailyMix obsahuje vše potřebné, takže to není jen takové to „zaplácnutí“. Pro recenzi jsem dostala 1 125g balení, což odpovídá 15 porcím, a dvě příchutě – čokoláda a vanilka o obsahu 45 g (na 15 porcí) a parádní šejkr

Šejkr má obsah 500 ml a disponuje, jak je u Ketomixu zvykem, odklápěcím uzávěrem, který nemusíte pořád hledat, protože je jednoduše součástí šroubovacího víčka. Můžete jej mýt v ruce i v myčce, díky čemuž jej máte stále k dispozici.

A teď už k samotnému „jídlu”. Jednu odměrku, která je součástí balení, stačí ochutit lžičkou vámi vybrané příchutě (na výběr máte ze 7 druhů) a zalít vodou. Šejkr zavřít, protřepat a nemíchat ;). No a plnohodnotné jídlo je na světě. Zabere vám to max. minutu a máte nachystané kompletní plnohodnotné jídlo bez škodlivé chemie se vším všudy – s vysokým obsahem nejkvalitnějších proteinů (sója a syrovátka), s nízkým glykemickým indexem, spoustou vitamínů a minerálů pro správné fungování organismu a které je vhodné i pro vegetariány. 

Další výhodou DailyMixu je i to, že si jej můžete dát kdykoliv v průběhu dne bez výčitek svědomí, že se nějak odbýváte a určitě nebudete trpět obavami, že dostanete hlad. Dokonale totiž zasytí! Navíc vás jedna porce vyjde na cca 40 Kč a za to se nenajíte ani v rychláči (o kvalitě nemluvě).

Pokud mám být zcela upřímná, koktejl KetoMixu mi chutnal o trošičku více. Ale na druhou stranu vím, že se jedná o plnohodnotné jídlo. Proto pro příště dám přednost právě DailyMixu. Za mě super, jedná se o vyváženou náhradu běžného jídla bez chemie. Proto si tento produkt zaslouží plných 5 hvězdiček.

 

Něco o DailyMix.cz

DailyMix spolu se značkou KetoMix jsou značky přinášející potravinové výrobky s vysokým podílem proteinu. DailyMix  proteinové koktejly jsou vhodné pro vegetariány, neobsahují škodlivé chemické přísady nebo glutamáty. Kvalitní protein je základem – využívají sojový a syrovátkový protein. 

Díky obsaženým bílkovinám vás koktejl zasytí, a tak mít nebudete hlad. Navíc je nadupaný celou řadou vitamínů a minerálních látek. Takže, komu je DailyMix koktejl určený? Jednoduše všem – sportovcům, studentům, manažerům, cestovatelům a vlastně celým rodinám. Jídlo je připravené velmi rychle, takže ušetříte čas, je lehké, tedy vhodné na cesty

Při rychlosti, s jakou koktejl připravíte se hodí mít ho do zásoby – když nic jiného nemáte po ruce nebo když spěcháte, ale chcete něco sníst.

 

DailyMix koktejly 15, 30 nebo 45 porcí

To je nabídka e-shopu DailyMix.cz a ke každému balíčku máte alespoň 1 příchuť zdarma. Z jakých příchutí můžete vybírat? Celkem je 7 různých příchutí – jahoda, lesní směs, banán, vanilka, čokoláda, kokos nebo káva. Ale koktejl můžete připravit i bez příchutě. Jaké je složení? Základními prospěšnými látkami jsou:

 • syrovátkový protein,
 • sójový protein,
 • rýžová mouka,
 • čekanková vláknina – pro snadnější trávení,
 • minerální látky – draslík, vápník, draslík, hořčík, železo, jód a další,
 • vitamíny – A, D, B1, B2, B6, B12, C, E, K.

 

Co je glykemický index

Glykemický index (GI) udává rychlost, s jakou po snězení konkrétní potraviny vzrůstá hladina krevního cukru. Potraviny s nižší hodnotou GI zvyšují hladinu cukru v krvi pomaleji, to je dobré sledovat, pokud ještě navíc řešíte nadváhu, srdeční onemocnění nebo diabetes. Mezi potraviny GI < 50, tedy s nízkým glykemickým indexem, patří například zelenina, luštěniny, neslazené mléčné výrobky, většina ovoce, ořechy.

Energie se z takových potravin se uvolňuje velmi pomalu, hladina glukózy v těle zůstává vyrovnaná a člověk se cítí dobře a dlouhou dobu nasycený. Díky nízkému GI u koktejlu DailyMix máte tedy jisté, že vás jeho konzumace zasytí.

Podobné články