Soutěžní recenze BezDoteku - dřevěná zahradní sprcha

Soutěžíme o zahradní sprchu z e-shopu BezDoteku.cz. Sami jsme se podívali, jak sprcha funguje, abyste věděli, do čeho jdete. Mrkněte, jak naše hodnocení dopadlo a víte tak, o co se hraje.

3. 9. 2020
Soutěžní recenze BezDoteku - dřevěná zahradní sprcha

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Pro dnešek jsme pro vás připravili soutěž o parádní zahradní sprchu, díky které se můžete osvěžit, i když nemáte bazén. Nebo naopak, když se chcete osprchovat předtím, než půjdete do bazénu. 

 

Jak soutěž probíhá?

Není to nic složitého. Ti z vás, kteří ode dneška 3. 9. do 7. 9. nakoupí jakýkoliv produkt přes Plnou Peněženku v e-shopu BezDoteku.cz, se automaticky dostanou do slosování o cenu. Vyhrazujeme si právo na vyřazení těch soutěžících, kteří si během 14 dnů po objednání zboží nevyzvedli, nebo ho vrátili.

 

Výherce soutěže

 • h*p*v*u*@seznam.cz

Blahopřejeme!

 

Dřevěná zahradní sprcha

 • Původní cena: 6 999 Kč
 • Parametry:
  • Materiál: dřevo (cedr), nerezová ocel
  • Rozměry: 75×75×181–218 cm
  • Průměr horní hlavice: 15 cm
  • Průměr hlavice ruční sprchy: 8 cm
  • Dřevěné části s úpravou proti plísním a houbám
  • Dvojí typ sprchování: pomocí snímatelné hlavice s hadicí a široké centrální sprchové hlavice
 • Hodnocení Jitky: 5 z 5
 • Stránka produktu: Dřevěná zahradní sprcha CDR s ruční sprchou

 

Sprcha dorazila v plochém kartonovém balíku o rozměru cca 90×90×8cm. Balík byl lehký, měl necelých 10 kg, takže se s ním jednoduše manipulovalo.

Po otevření krabice bylo vidět, že vše je pečlivě poskládáno a zabaleno, aby se jednotlivé části při přepravě neponičily. Dřevěné části sprchy (rošt, na kterém při sprchování stojíte a části, které tvoří stojan sprchy) jsou chráněny pěnovou fólií. Menší části, jako je spojovací materiál, sprchovací hlava nebo sprchová hadice najdete buď v samostatných kartonových krabičkách, nebo v pečlivě zavřených igelitových zip sáčcích. 

Pro sestavení budete potřebovat jen křížový šroubovák ve 2 velikostech a plochý šroubovák. V návodu se začíná od sestavení sprchy, já to ale vzala z opačného konce – tedy nejdříve jsem se vrhla na sestavení dřevěných částí, abych měla pak sprchu do čeho zasadit. 

Potěšilo mě, že rošt, na kterém při sprchování stojíte, sestavovat nemusíte, protože ten je v balení už sestavený. Je stabilní a bytelný.Stačí tedy jen na rošt připevnit sestavený stojan a přidělat odkládací poličku na mycí prostředky. Rošt i ostatní dřevěné části jsou na dotek hladké, nemusíte se bát žádných třísek. Do několika minut bylo hotovo a mohla jsem se vrhnout na samotnou sprchu.

Hned na začátku mě překvapila menší komplikace. U jedné součástky, která je v návodu označena jako „O“ (prohlédnout si ji můžete na přiložené fotografii), je k jedné ze stran přišroubován menší dílek (na fotografii je to ta část bez vnějšího závitu zcela vlevo.). Tento dílek nebyl ke zbytku úplně zašroubovaný, takže poté, co jsem vzala součástku do ruky, povolil. Pokoušela jsem se oba díly opět spojit, vůbec se to ale nedařilo. Předpokládala jsem klasický závit, ale v tomto případě se dílek šroubuje opačně – závit se totiž točí doleva. Nicméně přes tento menší zádrhel se mi podařilo (s menším klením) zakrátko dostat a pak už samotné sestavování sprchy proběhlo hladce. :-)

Nakonec zbývalo připojit zezadu hadici s přívodem vody.

Po sestavení vše do sebe hezky sedlo, nikde nic „nekloktá“, vše pevně drží. A to i přesto, že dřevěný stojan sprchy má na výšku cca 180 cm a centrální sprchovací hlavice je umístěna ve výšce více než 2 m. Centrální sprchovací hlavu máte navíc možnost (díky kloubu, na který je přidělaná) mírně naklánět. 

Ruční sprcha má dostatečně dlouhou sprchovou hadici. V případě, že ji nechcete držet v ruce, můžete si ji odložit do stojanu, který si navíc díky páčce můžete nastavit do libovolné výšky.

Tlak vody si také můžete regulovat sami. Líbí se mi i promyšlená odkládací polička na mycí prostředky, houbu apod. Je perforovaná, takže se v ní nedrží voda.

Nemáte-li místo na bazén a přesto si chcete dopřát na zahradě osvěžení, je tahle venkovní sprcha skvělou volbou. 

Díky nízké váze ji přenesete kamkoli, nadčasový design i použitý materiál zajistí, že ji bez problémů sladíte s jakýmkoli venkovním nábytkem.

Navíc – ať už jste menšího vzrůstu nebo vysoký basketbalista, pod sprchu se bez problémů vejdete.

A nejlepší na konec. Aktuálně lze tuto sprchu koupit s 50% slevou. 

 

Něco málo o BezDoteku.cz

V e-shopu BezDoteku, který vyrábí inovativní výrobky od roku 2012, najdete velký výběr produktů v kategoriích:

 • Domov a zahrada – doma rozhodně oceníte bezdotykové odpadkové koše nebo bezdotykové dávkovače mýdla či záchodová prkénka. Ale je toho mnohem víc. Například napařovače oděvů, nafukovací vaky, obaly na cigarety, aroma difuzéry, napařovače oděvů, čističky vzduchu, respirátory, cestovní polštáře a další. 
 • Mobilní příslušenství – pořiďte si sluchátka, univerzální držák na parkovací lístek, fotku, vzkaz nebo telefon, či selfie tyč.
 • Zahřát a ochladit – toto příznačné označení kategorie, ve které objevíte vyhřívané vložky do bot, vyhřívané rukavice, čepice a další oblečení včetně vyhřívaných ponožek. Na ochlazení zde naopak ochlazovač vzduchu jako alternativa ke klimatizaci nebo vodní mlhu vhodnou pro venkovní prostory, kde si klimatizaci nepustíte.

Rady, doporučení a přehled novinek se dozvíte v kategorii „Novinky“ – hodit se můžou rady, jak vybrat správný bezdotykový dávkovač mýdla nebo bezdotykový odpadkový koš.

Podívejte se také na naši další recenzi k e-shopu BezDoteku.cz, ve které jsme hodnotili čističku vzduchu a aroma difuzér.

 

Doprava a platba

Zboží si můžete nechat doručit klasicky Českou poštou nebo kurýrem DPD a také přes Zásilkovnu. Platbu provedete jednoduše předem nebo dobírkou.