Soutěžní recenze BezDoteku - Čistička vzduchu a aroma difuzér

Produkty, které vám usnadní a zpříjemní život - i to prodává e-shop BezDoteku.cz. Podívejte se na naší soutěžní recenzi a vyhrajte úžasné hodnotné ceny, které jsou zázrakem techniky 21.století.

7. 9. 2019
Soutěžní recenze BezDoteku - Čistička vzduchu a aroma difuzér

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Výrobky, které vám usnadní život i ve volném čase. Tak by se dal popsat sortiment e-shopu BezDoteku.cz.

Zapojte se s Plnou Peněženkou do slosování a staňte se jedním ze dvou výherců, kteří získají jeden z recenzovaných produktů.

Jak na to? 

Nakupte skrze Plnou Peněženku v období od 7. - 9.9. jakýkoliv produkt na BezDoteku.cz a do slosování v naší soutěži budete automaticky zařazeni.

Právě vy se můžete stát šťastným výhercem! Plná Peněženka si vyhrazuje právo na vyřazení soutěžících ze slosování v případě, že si během 14 dnů po objednání zboží nevyzvedli, nebo ho ve stejné lhůtě vrátili.

Rádi se o naše zkušenosti dnes podělíme s vámi a myslíme si, že pak už o nákupu u tohoto e-shopu nebude pochyb.

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA.

Čistička vzduchu IPRO AIR

Tuto čističku vzduchu jsme na sobě vyzkoušeli všichni, a to přímo v kanceláři Plné Peněženky. Díky ní se nám všem teď o dost lépe dýchá, takže se nám i o něco lépe pracuje. Na první dojem nás velice příjemně překvapilo zprovoznění této čističky - a to proto, že je velice jednoduché. Stačí ji zapojit do zásuvky a zapnout ovladačem. Neumíte si ani představit, jak jsme byli všichni do jednoho překvapeni ze zanedbatelného hluku, který tento přístroj vydává, podle popisu by to mělo být okolo 29 dB, což je přirovnatelné ke zvuku z velmi tiché ulice. Oproti hluku, který zde od května do září máme kvůli klimatizaci, to bylo příjemné překvapení.

Čistička vzduchu od BezDoteku.cz umí také barevně ukázat, jaké je právě kvalita ovzduší v místnosti, kterou zrovna čistí. Podle tří barev - zelené, oranžové a červené jste tak schopni odhadnout, jak kvalitní vzduch budete dýchat.

Hodně nás pobavilo, když se kontrolka obratem po zapnutí zabarvila do oranžova. Říkali jsme si, co to vlastně dýcháme, ale ani ne po 10 minutách se na displeji rozsvítila zelená barva. Takže jsme si všichni rázem oddychli.

Podle nás určitě každý ocení ovládání skrze dotykový displej umístěný přímo na čističce a dálkovému ovladači, díky kterému se nebudete pro její zapnutí muset zvednout z gauče či odejít od pracovního stolu. Na této čističce si navíc můžete navolit tři rychlosti čištění či dokonce automatický režim, díky kterému se vám bude vzduch čistit podle jeho aktuální kvality. Již zmíněný automatický režim snadno nastavíte díky zmáčknutí jediného tlačítka, takže je manipulace s touto čističkou vzduchu opravdu velice jednoduchá. Automatický režim tak budeme využívat i nadále, protože nám to přijde jako fajn vychytávka. 

Také jsme zvažovali nastavení dětské pojistky, aby si někdo z nás nechtěl přepnout režim čističky do svého vlastního nastavení (někteří kolegové jsou šprýmaři), ale to jsme právě z důvodu jednoduchosti ovládání zamítli :)

Kancelář máme v centru Prahy, takže smog a znečištěné ovzduší je pro nás denní chléb, tudíž jsme tuto čističku od českého obchodu BezDoteku.cz opravdu ocenili. 

Filtr jsme neměli ještě zapotřebí čistit. Stačí totiž jediné stisknutí tlačítka a na displeji se zobrazí “zbývající čas pro filtr”. Používáme ji teprve krátce, ale už teď ji můžeme doporučit všem, kteří chtějí dýchat čistý vzduch. 

Na stránkách BezDoteku.cz jsme se dočetli, že pomocí této čističky odstraníme nejenom bakterie (což se bude hodit až nastane chřipková sezóna), ale i pyly (to otestujeme na jaře), roztoče, ale i polétavý prach, formaldehyd nebo jiné toxické látky.  Alergiky a osoby citlivé na znečištěný vzduch mezi sebou nemáme, ale rozhodně jsme připravení na podobné návštěvy. U nás se od teď bude všem dobře dýchat :)

A vy se může těšit, protože máte možnost ji díky společnosti BezDoteku.cz vyhrát.. pro sebe, nebo jako vhodný dárek pro své blízké pod stromeček? To už necháme na vás.

Čistička vzduchu IPRO AIR

Čistička vzduchu IPRO AIR

 • Hmotnost: 8 kg
 • Hlučnost: 29 dB
 • Výkon čištění vzduchu: 320m3/hod
 • Barva: Bílá
 • Velikost místnosti: 20-60 m2
 • Rozměr: 370x195x650 mm

Nakup s cashbackem

Aroma difuzér KARMA

Hanka si provoněla domov aroma difuzérem a takto se jí líbil:

“Kdo by neznal aromalampy. Každý z nás jich má doma jistě několik. Když jsem dostala příležitost napsat recenzi na aroma difuzér KARMA, byla to pro mně novinka. Léto brzy skončí a začnou plískanice. To se pak nejraději s čajem nebo svařeným vínem schoulím do křesla s knihou v ruce.  A když mi navíc atmosféru zpříjemňuje lehká aroma vůně, svět je hned nějak krásnější.

Difuzér má oproti klasickým aromalampám tu výhodu, že vám navíc průběžně zvlhčuje vzduch, což se bude hodit obzvlášť v nadcházejícím topném období. 

Je to opravdu elegantní a nevtíravý doplněk do každého pokoje i kanceláře. Navíc je oproti běžně používaným svíčkám v aromalampách také mnohem bezpečnější. Ať už máte malé děti, nebo nejste v místnosti pořád, nemusíte se bát, že se někdo popálí, nebo vám dokonce začne v místnosti hořet. 

Po rozbalení difuzéru jsem jej zapojila (napájecí kabel je dostatečně dlouhý, takže mi bez potíží dosáhl do zásuvky) a po uvolnění horní části jsem nalila vodu do zásobníku a přidala pár kapek aroma oleje od Mr&Mrs Fragrance. Po uzavření difuzéru  jsem jemným dotykem stiskla tlačítko a čekala, co se bude dít. Během chvilky začala z KARMY vycházet lehce provoněná, jemná mlha. Žádné prskání ani kapičky na stole se nekonaly a mlha se krásně pohybovala ve vzduchu. 

Samozřejmě jsem také musela hned vyzkoušet, co všechno KARMA umí. Na spodní části difuzéru jsou 3 dotyková tlačítka, kterými se velmi snadno ovládá. Prvním tlačítkem nastavujete silnější či slabší intenzitu “mlhy”, druhým tlačítkem difuzér zapínáte či vypínáte, ale také si s ním můžete nastavit dobu (1, 3, 6 hodin), po které se difuzér sám vypne. Já jej nechala bez omezení a pára se z něj vznášela od rána až do večera. Bylo mi divné, že se KARMA vypnula, až pak jsem se všimla, že v nádržce došla voda a provoz se sám ukončil. Třetí tlačítko ovládá led osvětlení, a každý si může vybrat jeden ze sedmi odstínů, nebo nechat tóny barev plynule prolínat. Je možné si také nastavit tlumené či jasné osvětlení a difuzér současně používat místo lampičky. 

Barevné tóny s příjemnou vůní dokázaly jako lusknutím prstu navodit pohodovou atmosféru, že už jsem si myslela, že se z křesla nezvednu. Navíc bez obav z otevřeného ohně.

Difuzér jsme si pořídili i do kanceláře. Svojí funkčností úžasně doplňuje další recenzovaný produkt. Difuzér jsme již vyzkoušeli i s přírodními aroma olejíčky pro navození té správné pracovní nálady.

Za nás získává difuzér KARMA jednoznačně 5 hvězdiček a někteří z nás si o něj jistě napíší Ježíškovi.” 

Aroma difuzér KARMA

Aroma difuzér KARMA

 • Rozměry: 12 x 23 cm
 • Kapacita zásobníku na vodu: 400 ml
 • Množství přeměněné tekutiny: 40 ml/h
 • Váha: 570 g

Nakup s cashbackem

Něco málo o BezDoteku.cz

Domácí a mobilní příslušenství si můžete pořídit i z pohodlí gauče, stačí jen proklik z Plné Peněženky, která vám díky cashbacku zařídí ještě levnější nákup produktů. Obchod BezDoteku.cz vyrábí inovativní výrobky již od roku 2002, tudíž si za tu dobu našlo velké množství zákazníků. Věděli jste o existenci magnetických kabelů či elektrických vývrtek? To je jen část z výčtu produktů, které tento obchod prodává. Díky emailové adrese [email protected] a telefonní lince 739 681 656 se vždy můžete zeptat na jakoukoliv věc, která vás ohledně nákupu na tomto e-shopu zajímá. Na internetových stránkách BezDoteku.cz v sekci Novinky také najdete články, které vám pomohou vybrat ten správný bezdotykový dávkovač mýdla, nebo třeba bezdotykový koš na odpadky.

Velký sortiment unikátního zboží

Technika. I tak by se dalo nazvat to, co si zde můžete bez problému pořídit. Kromě produktů pro domov a zahradu zde nakoupíte i mobilní příslušenství a produkty pro zahřátí a ochlazení. Podívejte se s námi na jednotlivé kategorie a posuďte sami, že se jedná o správný obchod pro vaše nakupovací choutky:

 • Bezdotykové domácí příslušenství – šetřete čas a pořiďte si některé z chytrých zařízení bezdotykových odpadkových košů, dávkovačů na mýdlo, či záchodových prkýnek. 
 • Parní technologie – století páry nám přineslo velký technologický pokrok. BezDoteku.cz nyní přináší zařízení, díky kterým pára poskytuje úlevu a potěšení. Vyberte si třeba ze skoro dvou desítek aroma difuzérů a provoňte svůj domov či kancelář. 
 • Pečující technologie – pečujte o sebe za pomoci důmyslných pomůcek jako jsou třeba epilátory či zrcátka s LED osvětlením. 
 • Sedací nábytek – křeslo či kancelářská židle? Nevíte, co dřív? Ani jedno není problém. Na internetovém obchodu BezDoteku.cz si vyberete klidně obojí za příjemné ceny.
 • Mobilní příslušenství – hledáte bezdrátový bluetooth reproduktor, sluchátka, magnetický kabel, univerzální držák na váš mobilní telefon, stabilizátor na kameru nebo prostě jen nemůžete najít tu správnou selfie tyč? Pak jste narazili na ten správný e-shop.