Parfémy N.C.P. Když smysly vede geniální intuice

1. 11. 2022 (aktualizace 15. 11. 2022)
Ve Vivantisu pro vás připravili opravdový bonbónek. Důvěru v ně vložily parfémy N.C.P., které představují jako úplně první v České republice. A že je o co stát! Značka spojila mistrovský um francouzských parfumářů, 100% veganské produkty a po jejich boku postavila intuici. Ta vede čichové buňky na cestě za tou nejčistší vonnou symfonií, jež může mít tisíce podob. Nahlédněte do nejhlubších koutů kreativity, přizvěte ty nejkvalitnější ingredience a přesvědčte se o tom, že k míchání parfémů stačí otevřít srdce.

 

Vůně N.C.P. vybízejí k vrstvení a mísení, které ve světě parfémů nemá obdoby.

Tři řady. Bez škatulek a předsudků

Pro lepší orientaci značka připravila tři základní řady. V kolekci Olfactive (černá s bílými proužky) se otevírají ovocno-květinové vůně plné života a jedinečné energie. Řada Black Facets (černá se stříbrným proužkem) do vzdušných a lehoučkých tónů ovoce i květin přidává smyslné kapky pižma, ambry a omamných bylinek. Tajemná Gold Facets (černá se zlatými proužky) patří nejnáročnějším zákazníkům. Řada oslní mystickými akordy kůže, kadidla nebo šafránu, které vydrží několik dní. Všechny tři kolekce mají společné jednoduché a přímé vůně. Neomezuje je věk ani pohlaví. Umožňují snadné a intuitivní míchání vůní oproštěné od škatulek a předsudků. 

Jak se míchají omamně voňavé symfonie

Jak tyto řady kombinovat? Záleží na vás. Povolte otěže fantazii a nechte ji tryskem pádit po nekonečných planinách vaší mysli. Parfémy N.C.P. chtějí slyšet o každém vašem rozmaru. Pulzují tvůrčí svobodou. Na každém voní jinak a vítají všechny bez rozdílu. 

 

Kdo chce ráno oslnit svěžími akordy, před odpolední poradou vonět sebevědomě a s příchodem noci osudově? Jak lehké je ozvláštnit oblíbenou vůni něčím novým? Kolik sil stojí nevhodný voňavý dárek změnit na skvostný parfém? 
 
Orientujte se podle jednoduchého číselného značení. Stačí najít základní vůni a další na ni navázat. Vybírejte z balení o objemu 10 a 50 ml, nepřehlédněte však dárkové sady ani stylové Pieces – roll-on ampulky (5 ml) na elegantním řetízku. 

Parfémy N.C.P.: Koncert, kde vy jste dirigentem

Všechno začalo ve Stockholmu. Skupina přátel v čele s herečkou Noomi Rapace cítila, že svět vůní je natolik omámen tradicí a hrdým konzervatismem, až zapomněl na to, jakou má moc. Parfém rozesměje. Dojme. Vlije do žil odvahu. Neexistuje mystičtějšího vyjádření osobnosti, a přesto se současné parfumářské společnosti nechaly zkrotit rozdělením vůní podle věku nebo pohlaví. 
 
Značka N.C.P. nic takového nezná. Svým parfémům dala úplnou svobodu. A ty se jí odměnily tím, že poodhalily své tajemství: představily základní vonný tón a zbytek nechaly na vás. Parfémy N.C.P. milují změny a nevěří v chyby, jde-li o míchání vonných tónů. Buďte citliví. Buďte extravagantní. Dovolte jim, ať rozehrají symfonii s tím nejzásadnějším vonným akordem. S vámi. 

Když se parfémy nadechnou

Svět se řítí vpřed a není snadné v něm obstát. Věci, které nás obklopují, jsme naučili až příliš se snažit o to, aby uchvátily. Touha po dokonalosti může být jakkoli opulentní, ale voní nepřirozeně. Chybí jí osobitost, citlivá estetika a upřímnost. Představujeme luxusní parfémy, které nejsou jako nic, co jste zatím poznali. Se značkou N.C.P. vůně ožily, projevily city a poprvé se nadechly.  
Vivantis.cz logo

O Vivantis.cz

V e-shopu Vivantis si vybere každý, kdo má styl a rád o sebe pečuje. Dámy, pánové i děti zde najdou značkové  a luxusní vůně, kosmetiku, šperky, hodinky, ale i stylové oblečení a boty. Kromě toho Vivantis nabízí i produkty podporující zdraví, jako jsou doplňky stravy, čisticí prostředky, produkty pro eko domácnost nebo zdravotní přístroje a pomůcky.

Související slevy a akce

Exkluzivní sleva

Vivantis.cz - Doprava zdarma s oblíbenými kousky
Vivantis.cz logo

až 5,5 % zpět

Doprava zdarma s oblíbenými kousky

Akce končí za:

Akce končí:

20 %

Vivantis.cz - Sleva 20 % na italské značky šperků a hodinek
Vivantis.cz logo

až 5,5 % zpět

Sleva 20 % na italské značky šperků a hodinek

Akce končí za:

Akce končí:

Až 57 %

Vivantis.cz - Sleva až 57 % na hodinky a šperky Tommy Hilfiger
Vivantis.cz logo

až 5,5 % zpět

Sleva až 57 % na hodinky a šperky Tommy Hilfiger

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články