Florea recenze - Chcete poslat květinu? Otestovali jsme za vás!

Celkové hodnocení:
Florea recenze - Chcete poslat květinu? Otestovali jsme za vás!
5.00
Florea recenze - Chcete poslat květinu? Otestovali jsme za vás!

Co v článku najdete?

Chcete poslat květinu? Máme pro vás recenzi květinářství Florea

My jsme si chtěli vyzkoušet, jak funguje rozvoz květin Florea a hlavně jejich kvalita. Nezajímají nás květiny, které vám uvadnou ještě dřív, než je donesete z obchodu domů.  Když kupujeme květiny, chceme potěšit a udělat radost sobě nebo svým blízkým.

Každý z nás se již minimálně jednou (mnozí vícekrát) dostal do situace, kdy jste potřebovali květiny na druhý den, ale kde je vzít? V obchodech zavřeno, na čerpačkách přebráno a v pracovní době se běhat po obchodech nedá. Nedej bože zatoužit po květině v menších městech či vesničkách... To znamená sednout na autobus, nebo do auta a vydat se vstříc “dobrodružství” pod názvem “Hurá za květinou”. V lepším případě skončíte s květinovým svazkem ze supermarketu, v horším s čokoládou :)

Co potom pokud byste rádi potěšili někoho vzdáleného a není možnost za ním zajet osobně, ať už z časových či jiných, například zdravotních důvodů… V dobách, kdy se ještě posílaly pohlednice, jste mohli alespoň potěšit květinou na obrázku. Dneska tak maximálně přílohou GIF v mobilu či na sociálních sítích.  Že to přímo nesnášíte, je to neosobní a každý už toho má plné zuby? Naprosto souhlasíme a proto jsme vděční, že existuje třeba právě Florea, která má nejen nepřeberné množství krásných a hlavně čerstvých květin různě vázaných, ale zajistí nám i rozvoz chlazenými vozy do poslední vesničky. Kytice, řezané růže a květiny doručují každý všední den ZDARMA když objednáte kytici nad 1 500 Kč, nebo jen za 95 Kč při nižší objednávce. Kurýrům je jedno, jak velkou kytici a kam vezou, cena je vždy stejná. Navíc jste jako kupující vždy upozorněn sms zprávou, že byla kytice předána. Pokud jste nedočkaví, sledujte pohyb vašich květin online.

Kytice 100 červených růží TORERO

 • Druh: Červená růže TORERO 40 cm (S)
 • Cena: 1 110 Kč
 • Množství: 100 ks
 • Balení: svazek
 • Naše hodnocení: 5 z 5
 • Stránka produktu: Florea

 

Námi vybranou kytici jsme objednali den před požadovaným doručením v 16:45 přesně. Tento čas jsme zvolili úmyslně, jelikož je na stránkách uvedena informace, že pokud chcete květiny doručit následující den, je nutné uzavřít objednávku do 17:00 hodin. Následně přišel potvrzující e-mail a poté děkovací sms zpráva informující nás o tom, že objednávka byla předána kurýrní službě a ta nás následující den ohledně dodání květin bude informovat. Tak se také stalo. Cca 5 minut před předáním jsme byli opětovně kontaktováni mobilem, tentokrát telefonicky, s požadavkem o převzetí zásilky.

Nám v Praze přivezl kytici příjemný mladík, který k ní (a to zcela ZDARMA) přidal několik vlídných slov a milý úsměv :) O to byla naše radost znásobena.

Objednali jsme si kytici 100 růží za cenu 1 110 Kč a natěšeně jsme čekali ten obrovský pugét, jak jej známe ze stránek Florea.cz. Jaké však bylo naše zklamání, když jsme od kurýra obdrželi svazek květin, který byl mnohem menší než jsme očekávali Ale protože jsme “zvědaví” a nenecháme se jen tak něčím odradit, sejmuli jsme celofánový obal, čímž jsme květiny uvolnili, a teprve poté se na nás usmály všechny ty kouzelné rudé květy. Můžeme vám říct, že i z dospělých žen se v tu ránu stanou poblázněné holky, kterým jen tak nic tu bláznivou náladu nepokazí :)

Ke květinám jsme obdrželi samozřejmě sáčky s výživou, aby nám vydržely dělat radost mnohem déle. My jsme však chtěli otestovat kvalitu květin a protože víme, že zakoupené  růže ve většině případů nepřežijí do druhého dne, ač nerady, rozdělili jsme je na polovic a jedněm výživu dali, druhým ne (víme, jsme sobci, ale jak jinak otestovat kvalitu). ;)

První svazek 50 růží bez výživy vydržel týden, i když byly květy lehce povadlé, stále však držely vzpřímeně. Druhý svazek 50 růží s výživou byl i po týdnu jako čerstvě nařezaný, což byl příjemný poznatek. Známky “únavy” se na nich projevily až 10. den.

Krabička růží srdce champange HESTIA

 

 

 • Cena: 481 Kč
 • Množství: 8x Červená růže El TORO 40 cm, 3x Bílá růže ASPEN 60 cm
 • Balení: dárková krabička
 • Naše hodnocení: 5 z 5
 • Stránka produktu: Florea

A jelikož nedáme na první dojem, otestovali jsme si společnost Florea.cz ještě jednou. Tentokrát chtěla kolegyně Peťa potěšit svou maminku. Nemohla osobně, a tak nechala krásnou kytici, tentokrát Krabičku růží srdce champange HESTIA za 481 Kč doručit kurýrem. Opět 100% spokojenost nejen Peti, ale hlavně překvapené maminky, nás přesvědčila o tom, že tahle společnost skutečně ví, co dělá, a dělá to dobře!

Za nás dostává obchod Florea zasloužené maximální hodnocení a 5 hvězdiček!

Malý dovětek k Petině objednávce. Protože je to chytrá a mazaná holka, květiny pro maminku objednala přes Plnou Peněženku a její odměna v podobě 15% cashbacku na sebe nedala dlouho čekat, podívejte se :)

 

Rozvoz květin Florea.cz

Florea.cz je e-shop určený všem milovníkům květin. Ti aktivní se za pomoci videí uvedených na stránkách naučí vázat krásná aranžmá nebo zjistí více informací o jednotlivých druzích květin. A ti méně zruční nebo časově vytížení si prostě jen vyberou z nevídané šíře sortimentu pro sebe či své blízké 100% čerstvé květiny, které vám doručí po celé republice.

Poradna

Zajímá vás více o tom, jak zařídit, aby vám vydržely řezané květiny ve váze co nejdéle? Jak vytvořit to správné květinové aranžmá? Nebo vás snad zajímají pěstitelé a produkční oblasti? Potom navštivte stránku Poradna, kde se dozvíte mnohem víc!

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat