Banggood slaví narozeniny

Čínský internetový obchod Banggood slaví narozeniny a připravil exkluzivní ceny. Podívejte se, jak můžete ještě více ušetřit při nákupech z Číny.

31. 8. 2018
Banggood slaví narozeniny

Se začátkem září nepřichází jen začátek školního roku nebo probouzející se podzim. Na začátku září slaví své narozeniny Banggood. Jak to tak bývá, e-shopy nenadělují k narozeninám dárky sobě, ale zákazníkům. Do 13. září Banggood připravil ohromující slevy.

 

Znáte Banggood?

Čínský internetový obchod Banggood není v České republice příliš známý. Je to škoda, protože se tu objevují opravdové skvosty. Ať už hledáte oblečení, elektroniku nebo kabelku, nešlápnete vedle, když zavítáte na Banggood. Pokud si nejste jistí, jak nakupovat, není to žádná věda. Jelikož je tento e-shop obdobou Aliexpress, v případě nutnosti využijte tento návod. A teď už ke slevám.

 

Slevy na miliony produktů

Od 8. do 10. září vypuknou slevy na miliony produktů přes elektroniku, oblečení až po domácí potřeby. Některé zboží bude dostupné až za šíleně nízké, přímo těžko uvěřitelné ceny. Pokud na takovou narazíte, doporučujeme si s nákupem pospíšit.

Banggood navíc připravil speciální nabídku za 9,90 dolarů, tzv. „ $9.9 Bargain Dash“. Za 9,90 dolarů pořídíte top produkty oblíbených značek a kategorií.

 

Žhavá nabídka na víc než 100 000 produktů TOP značek

Rezervujte oblíbené produkty značek jako Xiaomi a DJI za pouhých 1 až 3 dolary a zbylou cenu zaplatíte později za nejnižší možnou cenu – se slevou až 80 %, to jsou Hot Seller Must-Buy.

 

VIP výhody pro registrované

Členem VIP se prostě vyplatí být. Jako velké poděkování totiž Banggood připravil exkluzivní benefity během posledních 48 hodin. 50% slevy můžete vyměnit za VIP body a dopravu zdarma či jiné nákupní bonusy. Každý se může zúčastnit VIP dne, stačí se jen zaregistrovat.

 

Nákupy ještě výhodněji s Plnou Peněženkou

Využijte proklik přes Plnou Peněženku a získejte cashback až 6 %. Pokud budete jedním ze šťastlivců a povede se vám ulovit kupón, věřte, že cashback už bude také velice příjemný. Tak si poznačte datum a vyražte na nakupování snů.