Banggood slaví narozeniny

Co v článku najdete?

Se začátkem září nepřichází jen začátek školního roku nebo probouzející se podzim. V prvním zářijovém týdnu slaví své 12. narozeniny Banggood. Jak to tak bývá, e-shopy nenadělují k narozeninám dárky sobě, ale zákazníkům. V tomto případě se mezi 5. - 7. zářím připravte na ohromující slevy.

Znáte Banggood?

Čínský internetový obchod Banggood není v České republice příliš známý. Je to škoda, protože se tu objevují opravdové skvosty. Ať už hledáte oblečení, elektroniku nebo kabelku, nešlápnete vedle, když zavítáte na Banggood. Pokud si nejste jistí, jak nakupovat, není to žádná věda. Jelikož je tento e-shop obdobou Aliexpress, v případě nutnosti využijte tento návod. A teď už ke slevám.

Kdy má Banggood narozeniny?

Ve skutečnosti jde o 5. - 7. září. Oslavy se slevami ale probíhají celý měsíc.

 

Během výročí se budou dít úžasné věci

Tak to slibují tvůrci Banggood. O co ale přesně jde?

 

Slevový kupón na 9 % při objednávce nad 200 dolarů

Tyto kupóny rozdává Banggood během celých oslav narozenin. Třikrát za den se dá ulovit kupón zlevňující všechno zboží o 9 %. Musíte však provést objednávku alespoň za 200 dolarů.

 

Sleva 6 % pro všechny!

Pokud neulovíte předchozí slevový kupón, nezoufejte. S kódem 12annv-6% získáte slevu. Slevový kód neplatí na elektroniku a zboží, kterému prodejci snížili cenu v rámci oslav.

Hot Deals v omezeném množství

Jde v překladu o horké nabídky, kdy některé zboží bude dostupné až za šíleně nízké, přímo těžko uvěřitelné ceny. Pokud na takovou narazíte, doporučujeme si s nákupem pospíšit.

Výhody pro nově příchozí

Pokud na Banggood nemáte účet, jste ve výhodě. Jako nový uživatel dostanete bonusy, že se vám z nich zatočí hlava. Oproti stávajícím uživatelům budete mít ještě o kus nižší ceny. A jestliže už účet máte, tak právě přišel čas na to, abyste do nakupování na Banggood přemluvili své drahé polovičky nebo přátele. Užijte si benefity společně!

Kupónový déšť

Jde o jednoduchou hru, na chytání kupónů a je jen na vás, jak rychlí budete a kolik jich chytíte. Hra probíhá každé tři hodiny a skvělým lákadlem jsou kupóny s velkými slevami.

Přehled slev

Abyste měli přehled, kdy budou probíhat slevy, zde je malý tahák.

  • 5. září bude ukončena soutěž o 9% kupóny, nepropásněte svou šanci.
  • 5. - 7. září nastane opravdový “boom” slev. Ceny, které po celý rok byly nepředstavitelné, se stanou skutečností.

Pokud si chcete ještě jednou vše prostudovat sami, Banggood připravil stránku, kde najdete všechny slevy a soutěže na jednom místě.

 

Nákupy ještě výhodněji s Plnou Peněženkou

Využijte proklik přes Plnou Peněženku a získejte cashback až 3,5 %. Pokud budete jedním ze šťastlivců a povede se vám ulovit kupón, věřte, že cashback už bude také velice příjemný. Tak si poznačte datum a za pár dní vyražte na nakupování snů.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat