zKokosu logo

zKokosu – produkty vyrobené s láskou

Držte se s e-shopem zKokosu.cz heslem „Méně odpadu, více radosti“, pořiďte si přírodní kokosové misky a podpořte farmáře z Bali!

Více o zKokosu

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O zKokosu

Dejte si nejen snídani z designových misek ze skutečných kokosů s ručně vyřezávaným zdobením, ale vychutnejte si i další chody se zero waste brčky, hůlkami či příbory z přírodních materiálů od zKokosu.cz!

Méně odpadu, více radosti

Podpoříte tak lokální výrobce a farmáře na Bali. Kokosy se tak místo vyhození znovuzrodí k použití a vaší radosti. Spoustu inspirace objevíte na blogu zakladatelů Zkokosu.cz. Třeba vyrobit si zmrzlinu z Macy peruánské servírované v misce z kokosu.

Co všechno na zkokosu.cz najdu?

V základní nabídce najdete hlavně kokosové misky, ale i začínající nebo pokročilí průkopníci zero waste způsobu života budou potěšeni:

  • Kokosové misky - udělejte si radost designovými kokosovými miskami s ručně vyřezávaným zdobením nebo s čistým jednoduchým designem podle velikostí a barev. Nemusíte objednávat po jednom, ale celé výhodné sady kokosových misek.
  • ZERO WASTE - i zastánci zero waste tu objeví poklady. Například bambusová skleněná či ocelová brčka, hůlky z kokosového dřeva, příbory z kokosu nebo jiného dřeva. Pro bezobalové nakupování tu najdete i stále oblíbenější síťovky či pytlíky. I uklízet se dá zero waste způsobem. Třeba pořízením kompostovatelné houbičky či drátěnky na nádobí a mnoho dalšího.

Jak při nákupu na e-shopu Zkokosu.cz ušetřím?

Určitě s cashbackem od Plné Peněženky, pokud se prokliknete například tady na e-shop Zkokosu.cz, tak získáte krásných až 5,7 % z nákupu zpět.

Všimněte si také kategorie Výprodej, kde určitě vždycky něco najdete.

Našlo by se ještě něco jiného?

Určitě ano. Na stránkách Plné Peněženky toho najdete mnoho. Když se rozhlédnete v kategorii Domácnost, tak další designové kousky najdete v e-shopu Bonami.cz, ekologické anebo recyklovatelné výrobky v e-shopu s eko drogerií a kosmetikou Econea.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit