E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Wayfarer.cz

Wayfarer.cz - Exkluzivní pánské a dámské oblečení.

Obchod je dočasně pozastaven. Brzy bude opětovně spuštěn.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 664 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Wayfarer.cz

Wayfarer je módní e-shop, který už od roku 2009 obléká muže i ženy, kteří si cení originálního stylu a hledají "něco" neotřelého. Jako každý začátek byl i ten náš skromný, ale po dostatečném nasbírání zkušeností v oblasti módy jsme se z pokojíčku přesunuli do stabilního sídla v Havířově a už nic nebránilo tomu rozšiřovat náš sortiment a zkvalitňovat služby, aby pro vás bylo nakupování co nejkomfortnější.

K tomu patří i potřeba zboží před zaplacením vyzkoušet. Přesně tuhle možnost nabízíme v našich výdejnách v Praze, Brně a Havířově. Mimo Českou republiku funguje e-shop i na Slovensku, ve Slovinsku, Chorvatsku a Maďarsku. V následujících letech plánujeme pokrýt prodej i v dalších evropských státech.

Podporujeme zábavu a radost ze života, a zároveň se svými kousky snažíme odlišit od standardních norem. Z naší nabídky si vyberou jak milovníci streetwearu, tak klasici, kteří vsázejí na eleganci a formálnost. V nabídce najdete oblečení, obuv a doplňky hned několika módních značek, jako například Ombre Clothing, Moodo, Lando nebo Weide. Nechybí ani vlastní autorská tvorba.

Módní značky, které nakoupíte na módním shopu Wayfarer

  • Ombre Clothing je móda pro muže, který jde svou cestou. První zkušenosti v oděvním průmyslu začali sbírat už v roce 2010. Každému kousku z jejich dílny sice vtisknou svůj styl, ale běžným nošením získávají nezaměnitelnou patinu a stávají se jedinečnou součástí svého nositele. Pečlivě vybírají ty nejkvalitnější materiály, ze kterých pak vznikají originální kousky plné vypilovaných detailů a duše. Rozmanité vzory, střihy a barevné kombinace zaručují spokojenost především u zákazníků, pro které je oblékání životním stylem. Móda Ombre je velmi populární také díky unikátnímu slim-fit střihu, kdy tvar oblečení kopíruje siluetu těla a tím podtrhuje přednosti každé figury.
  • Veyrey je značka slunečních brýlí inspirována aktuálními trendy. Zakládá si na kvalitě, detailech a zároveň na dostupnosti. Inspiraci čerpá v retro stylu v kombinaci s pomrkáváním k moderním věcem a budoucím trendům. Originální sluneční brýle VEYREY jsou lety prověřenou značkou s tisíci nadšených a spokojených nositelů.
  • Značka Weide má na světovém trhu své pevné postavení, které si udržuje kvalitou provedení a vynikající funkčností hodinek. V hodinářském odvětví je už přes 12 let, během kterých značka roste a vyvíjí se, a aktuálně patří mezi významné výrobce a dodavatele pánských hodinek. I přes svou dlouholetou tradici Weide uvádí každý nový kousek se sebejistotou moderní značky. Spoléhá na pokročilé metody řízení, kombinaci jednoduchosti s komplexností a ducha inovace. Díky nadčasovosti a technické přesnosti se řadí mezi špičky ve svém oboru.
  • Americká značka YUPOONG je jeden z největších prodejců čepic snapbacks. Je určená fanouškům street stylu, pro které nepřichází v úvahu kompromis mezi vzhledem a kvalitou. Už přes čtyřicet let svého fungování na trhu se soustředí pouze na výrobu kšiltovek a díky tomu dělají snapback na míru hned pro několik světových značek. Tým značky poháněný zápalem pro módu se nebojí zkoušet a hledat nové trendy, kterými neustále překvapují. Podporují zábavu a radost ze života a zároveň se snaží odlišit od standardních norem a být výjimkou. Z designů Yupoong si vybere i ten nejnáročnější uživatel. Bez ohledu na to, jak moc milují to, co dělají, v širším náhledu na věc pouze vyrábí čepice. Ví však, že v životě jsou ale mnohem podstatnější věci, jako například to, ať máme pozitivní dopad na náš svět. Obzvlášť v ohledu na naše životní prostředí. Ví, že jít za ziskem "přes mrtvoly" je prostě špatně, proto jsou všechny jejich surové materialy a procesy pečlivě vybírány a monitorovány, aby nedošlo ke zbytečnému zásahu do životního prostředí. Můžete si tedy být jisti, že naše čepice si stojí jak za kvalitou, tak za maximální ohleduplností k naší planetě.
  • Dangerous je značka streetové módy, která má kořeny ve skateboardové kultuře, ale snaží se ji posunout dál. Základní myšlenkou značky je spojovat komunity lidí, kteří mají stejné ideály, životní styl a snaží se jít vlastní cestou. Mohlo by se zdát, že s poněkud méně výraznými kousky DNGR půjde zaujmout jen těžce, ale opak je pravdou. Vše záleží na vaší kreativitě. Čirá individualita, to je ideál značky Dangerous.
  • NAVIFRORCE je značka pánských hodinek, která kombinuje slova Navy (námořnictvo) a Force (síla), čímž vyjadřuje jejich vizi lídra hodinářského průmyslu. Maskulinita, posouvání hranic a zároveň pomrkávání k nadčasové klasice – to jsou hlavní vlastnosti značky, která k výrobě svých hodinek používá pouze kvalitní materiály. Každé hodinky Naviforce mají na zadní straně vyrytá slova "For dream." Ta nám mají připomínat sny, které jsme měli, máme a mít budeme. O své značce totiž přemýšlí jako o analogii k času: stále se vyvíjí a nikdy nestojí na místě. Pro každého se sny - to je myšlenka za každými hodinkami Naviforce.
Exkluzivní nabídka módních doplňků a stylového pánského či dámského oblečení. Většina produktů, které si můžete zakoupit na Wayfarer.cz, má na českém trhu punc exkluzivity. Nebuďte průměr - jděte s Wayfarer. Wayfarer.cz je spolehlivý e-shop se stylovou dámskou a pánskou módou. V tomto obchodě můžete objevit oblečení, módní doplňky, obuv či sluneční brýle za výhodné ceny. Ještě více pak můžete při Vašich nákupech ušetřit s Plnou Peněženkou!

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat