Vše do koupelen logo

Vše do koupelen – největší výběr značkových doplňků pro domácnost

Máte vybavený byt do puntíku, ale s koupelnou si nějak nevíte rady? Nechte se inspirovat na VseDoKoupelen.cz a myjte se stylově!

Více o Vše do koupelen

Peníze zpět z nákupu

5 %

O Vše do koupelen

Koupelna, to není jen voda a mýdlo! Abyste se v ní cítili dobře, ale zároveň bezpečně, musíte ji správně vybavit. Zařiďte si s VseDoKoupelen.cz koupelnu svých snů!

V e-shopu Vše do koupelen objevíte mnoho užitečných pomůcek a zároveň najdete inspiraci, jak koupelnu efektivně vybavit: 

  • Do koupelny - nejrůznější doplňky do koupelny, jakou jsou předložky, háčky, poličky, držáky na toaletní papír, věšáky na ručníky, samotné ručníky a osušky, sprchové závěsy, tyče k závěsům a další elegantní nástěnné doplňky a různé vychytávky do koupelny.
  • Do domácnosti - najdete zde rozšiřující nabídku produktů pro domácnost, jako je povlečení, koberce a běhouny, různé háčky, koše na odpadky, věšáky na kabelky, magnetické skříňky na klíče a vychytávky typu zarážky pod dveře, čisticí válečky, úchytky na ubrus a podobně.
  • Bez vrtání - mnoho držáků, háčků a poliček přichytíte bez vrtání. A to pomocí systémů PowerLoc, TurboLoc, VacuumLoc apod.

Jak mohu nákupem doplňků do koupelny ušetřit?

Jednoduše. Použitím cashbacku Plné Peněženky získáte z každého nákupu zpět 5 %. Stačí, když použijete odkaz, například zde, který vás přesměruje do e-shopu VšeDoKoupelen.cz. Pak už stačí vybírat a nakupovat tak, jak jste zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Na stránkách Plné Peněženky v kategorii Koupelny máme i jiné e-shopy. Vyzkoušejte například vybavení do koupelny z e-shopu Svět-koupelen.cz nebo můžete zkusit některé z doplňků a příslušenství do domácnosti v e-shopu 4home.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Domácnost

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1100

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit