TVC-Mall.com logo

TVC-Mall.com – čínský velkoobchod s elektronikou

Jste fanda do elektra a stále rozšiřujete své zásoby? Na TVC-Mall.com budete jako doma! Pořiďte si repráky, telefon i televizi! Více o TVC-Mall.com

Peníze zpět z nákupu

až 4,8 %

Odměna z nákupu nového zákazníka

4,8 %

Odměna z nákupu stávajícího zákazníka

3,6 %

O TVC-Mall.com

Potřebujete doplnit zásoby elektroniky, ale nechcete utratit balík? Nakupujte v čínském velkoobchodě TVC-Mall.com a pořiďte si kabely, nabíječky i tvrzená skla, ale i audiosoustavy nebo foťák!

Vyplatíme Vám zpět až 4,8 % cashback z každého nákupu! TVC-Mall.com je čínský velkoobchod s elektronikou, převážně mobilními telefony a příslušenstvím či doplňky, týkajících se telefonů. V nabídce je příslušenství k produktům předních značek na trhu. Apple, Samsung, Huawei, Sony či HTC. V nabídce najdete kabely, nabíječky, ochranné kryty, ochranné fólie, tvrzená skla a pouzdra. Mimo jiné, v nabídce najdete různé typy elektronických produktů. Audio soustavy, reproduktory, bluetooth reproduktory, obrazovky, LCD, hodinky, wifi routery, tablety, televize, smart hodinky, fotoaparáty, dvd přehrávače, nahrávací techniku, čtečky karet, externí úložiště. Zkrátka vše, co Vás napadne. Samostatnou sekcí je příslušenství k sportovním kamerám značky GoPro, které se na trhu těší velké oblíbenosti. Cena dopravy je různá a záleží na Vámi vybrané přepravní společnosti a době doručení. Jelikož se jedná o nákup ze zahraničí, je nutné počítat i s možnou platbou CLA či DPH.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit