Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

TVC-Mall.com

Čínský velkoobchod s elektronikou

Získejte až 4 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě TVC-Mall.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web TVC-Mall.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Kupony a akční nabídky od TVC-Mall.com

Sleva 2 %

Proklikněte se do eshopu přes tuto akci a získejte slevu 2 % na veškeré nezlevněné produkty.

Končí 30. 9.
Získat slevu

Sleva 4 %

Proklikněte se do eshopu přes tuto akci, nakupte jakékoli produkty alespoň za $2.000 a a sleva 4 % na celý nákup je Vaše.

Končí 30. 9.
Získat slevu

Sleva 4$

Proklikněte se do eshopu přes tuto akci, nakupte nezlevněné produkty alespoň za $80 a a sleva 4$ na celý nákup je Vaše.

Končí 30. 9.
Získat slevu

Sleva 5$

Proklikněte se do eshopu přes tuto akci, nakupte nezlevněné produkty alespoň za $100 a a sleva 5$ na celý nákup je Vaše!

Končí 30. 9.
Získat slevu

Sleva 10$

Proklikněte se do eshopu přes tuto akci, nakupte jakékoli produkty alespoň za $200 a a sleva 10$ na celý nákup je Vaše! Na jednoho zákazníka platí pouze jedna sleva.

Končí 30. 9.
Získat slevu

Sleva 25$

Proklikněte se do eshopu přes tuto akci, nakupte jakékoli produkty alespoň za $500 a a sleva 25$ na celý nákup je Vaše! Na jednoho zákazníka platí pouze jedna sleva.

Končí 30. 9.
Získat slevu

Sleva 50$

Proklikněte se do eshopu přes tuto akci, nakupte jakékoli produkty alespoň za $1.000 a a sleva 50$ na celý nákup je Vaše! Na jednoho zákazníka platí pouze jedna sleva.

Končí 30. 9.
Získat slevu
Zobrazit všechny akce na PlnáPeněženka.cz

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 4 % cashback z každého nákupu!

TVC-Mall.com je čínský velkoobchod s elektronikou, převážně mobilními telefony a příslušenstvím či doplňky, týkajících se telefonů. V nabídce je příslušenství k produktům předních značek na trhu. Apple, Samsung, Huawei, Sony či HTC. V nabídce najdete kabely, nabíječky, ochranné kryty, ochranné fólie, tvrzená skla a pouzdra.

Mimo jiné, v nabídce najdete různé typy elektronických produktů. Audio soustavy, reproduktory, bluetooth reproduktory, obrazovky, LCD, hodinky, wifi routery, tablety, televize, smart hodinky, fotoaparáty, dvd přehrávače, nahrávací techniku, čtečky karet, externí úložiště. Zkrátka vše, co Vás napadne. Samostatnou sekcí je příslušenství k sportovním kamerám značky GoPro, které se na trhu těší velké oblíbenosti.

Cena dopravy je různá a záleží na Vámi vybrané přepravní společnosti a době doručení. Jelikož se jedná o nákup ze zahraničí, je nutné počítat i s možnou platbou CLA či DPH.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google
Zapomněli jste heslo?

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google