3,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

TOPSTEP.cz - profesionální řešení pro každé schodiště

Ať už se chystáte stavět nové, či renovovat staré schodiště, TOPSTEP.cz je pro vás správná adresa. Firma s 20letou zkušeností nabízí výrobky s vysokou kvalitou materiálů, nadstandardní úrovní zpracování a v mnoha variantách a dekorech. Dnes TOPSTEP.cz vyváží už do 11 zemí Evropské unie. Zákazníkům poskytuje individuální přístup, dodává zboží už od 1 kusu, a dokonce dává odborné konzultace na místě stavby.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 696 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o TOPSTEP.cz

Schody šetrné k životnímu prostředí

TOPSTEP.cz chce dodávat co nejkvalitnější a nejšetrnější zboží. Výrobky mají řadu osvědčení a certifikátů v České republice i EU. Firma používá pouze regulované a neškodné materiály, které splňují potřeby ochrany životního prostředí. 

Jaké kategorie TOPSTEP.cz nabízí?

 • Schodový nášlap - nášlapy z internetového obchodu TOPSTEP.cz jsou z desky HDF. Jde o nejtvrdší dřevovláknitá desku vyrobenou z vláken většinou jehličnatých dřevin, pojených lepidlem za vysokého tlaku a teploty. HDF je mimořádné tvarově stálá a pevná. V nabídce jsou dekory jako dub, olše nebo javor. Součástí balení jsou vruty a vyrovnávací PVC lišta.

 • Podstupnice - bez podstupnice možná schodiště působí vzdušněji, zároveň je ale mnohem nebezpečnější. To platí zejména pro děti. Na e-shopu TOPSTEP.cz najdete celou řadu podstupnicových dekorů, které vám budou skvěle ladit s nášlapy.

 • Bočnice - existují dva typy bočnic, průběžné a kaskádovité. Ty první kopírují stěnu u schodiště, druhé lemují schody. Na TOPSTEP.cz najdete oba dva typy.

 • Podesta - každé schody potřebují podestu, aby plynule přešly v podlaží pater, které propojují. Na TOPSTEP.cz si z nabídky dekorů podest vyberete tu, jež bude ladit.

 • Schodová páska - díky schodové pásce zalaminujete otevřenou část schodů.

 • Příslušenství - e-shop TOPSTEP.cz nabízí i mnoho výrobků, které využijete při montáži schodů, jako jsou tmel, čistič pěny nebo silikon.

Jak ušetřit na TOPSTEP.cz?

TOPSTEP.cz nabízí individuální přístup, mnohaleté zkušenosti a kvalitní materiály šetrné k životnímu prostředí. A navíc můžete ušetřit díky službě cashback v Plné Peněžence. Přejděte z naší webové stránky přímo do obchodu TOPSTEP.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat 3,5 % z částky celého nákupu. 

Doprava

 • Osobní odběr - vyzvedněte si vaši objednávku v sídle firmy TOPSTEP.cz ve Velké Bíteši. Doprava je zcela zdarma.

 • Vzorek zdarma - nechte si zaslat vzorek zboží domů. Dopravu zajistí pošta a poštovné i balné je ZDARMA.

 • Doprava TOPSTEP - firma TOPSTEP.cz vám doručí zboží vlastním vozem a se 100% zárukou doručení. Termíny dodání se domlouvají individuálně, stejně jako případná doprava mimo ČR. Cena je 968 Kč.

 • Přepravní služba TOPTRANS - pro schodové nášlapy, podstupnice a nerezové komponenty můžete využít službu TOPTRANS.cz. Tento typ doručení stojí 640 Kč.

Platba

 • Dobírka - zaplaťte při převzetí zboží z rukou řidiče firmy TOPSTEP.cz nebo přepravní společnosti. Za dobírku se nepřiplácí.

 • Platba předem - po dokončení objednávky obdržíte bankovní údaje, které použijete pro platbu převodem. Zaplaťte pohodlně a rychle z domova.

 • Hotově - při zvolení osobního převzetí můžete platit i hotově.

Nevybrali jste si v obchodě TOPSTEP.cz?

Podívejte se na nabídku dalších obchodů z kategorie Stavebniny jako experty na okenní rolety Fexi.cz, ráj kutilů i řemeslníků Kutil.cz a levné internetové stavebniny StavbaOnline.cz.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  3,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat